CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Hrvatska nogometna reprezentacija

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Hrvatska nogometna reprezentacija Empty Hrvatska nogometna reprezentacija ned stu 17, 2019 9:15 am

caveman 78


caveman 78
Forumaš/ica
i koji su komentari na sinoćnju utakmicu ?

po meni mogli su to puno ranije riješiti zato šro smo puno jači od svih protivnika u grupi cheers

2Hrvatska nogometna reprezentacija Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija ned stu 17, 2019 11:01 am

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
Dobra je bila utakmica
Igrali su dobro cijelo vrijeme
samo sam se nepotrebno živcirao jedno vrijeme Laughing

3Hrvatska nogometna reprezentacija Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija ned stu 17, 2019 4:40 pm

daidza


daidza
VIP Član
nisam gledao, ali vidjeh rezultat i zadovoljan sam istim

4Hrvatska nogometna reprezentacija Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija ned stu 17, 2019 4:41 pm

PanterroR


PanterroR
Mlađi forumaš
Jel se može promijeniti naslov teme u Hrvatska reprezentacija, ako nije problem. Unaprijed zahvaljujem. Very Happy

5Hrvatska nogometna reprezentacija Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija ned stu 17, 2019 5:58 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
može ako se autor teme složi s time Very Happy

6Hrvatska nogometna reprezentacija Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija ned stu 17, 2019 6:03 pm

caveman 78


caveman 78
Forumaš/ica
PanterroR je napisao/la:Jel se može promijeniti naslov teme u Hrvatska reprezentacija, ako nije problem. Unaprijed zahvaljujem. Very Happy

ne može zubi Very Happy

7Hrvatska nogometna reprezentacija Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija ned stu 17, 2019 6:05 pm

PanterroR


PanterroR
Mlađi forumaš
Onda u Hrvatska Nogometna Reprezentacija.

Hvala.

Very Happy

8Hrvatska nogometna reprezentacija Empty Re: Hrvatska nogometna reprezentacija ned stu 17, 2019 6:30 pm

caveman 78


caveman 78
Forumaš/ica
ajde promijeni naziv da su svi sretni Cool

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.