CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koronavirus

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 23 ... 44  Next

Go down  Poruka [Stranica 2 / 44.]

21Koronavirus - Page 2 Empty Re: Koronavirus pon stu 22, 2021 12:20 pm

MariMar



VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

22Koronavirus - Page 2 Empty Re: Koronavirus pon stu 22, 2021 12:50 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

A štaš, nemaju svi novaca za financirati medijske laži, restrikcije i nebitne testove.

LeClerc likes this post

23Koronavirus - Page 2 Empty Re: Koronavirus pon stu 22, 2021 6:15 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Sada će njima zapadni " znanstvenici " u Afriku poslati nešto iz svojih laboratorija, kao što su im poslali sidu i ebolu.

MariMar likes this post

24Koronavirus - Page 2 Empty Re: Koronavirus uto stu 23, 2021 11:51 am

MariMar


MariMar
VIP Član

25Koronavirus - Page 2 Empty Re: Koronavirus uto stu 23, 2021 12:40 pm

MariMar


MariMar
VIP Član


26Koronavirus - Page 2 Empty Re: Koronavirus sri stu 24, 2021 11:28 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

27Koronavirus - Page 2 Empty Re: Koronavirus sri stu 24, 2021 11:38 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this link.]

Suspect kalašnjikov

LeClerc likes this post

28Koronavirus - Page 2 Empty Re: Koronavirus pet stu 26, 2021 11:12 am

Kjara


Kjara
VIP Član
Nisam preboljela, nisam se cijepila, ne savjetujem druge ni da se cijepe ni da se ne cijepe

LeClerc likes this post

29Koronavirus - Page 2 Empty Re: Koronavirus pet stu 26, 2021 4:31 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
jel vas dvoje, marimar i leklerk, negirate postojanje ove bolesti kao takve sa svim svojim posljedicama po neke ljude ili šta?

jel stvarno mislite da je to obična prehlada?

o čemu su svi ovi vaši postovi i ljepljenje kojekakvih slika i linkova sa kojekakvih nikome poznatih izvora?
šta bi to i kome trebalo značiti ili nekoga o nečemu informirati?

30Koronavirus - Page 2 Empty Re: Koronavirus pet stu 26, 2021 5:53 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Još jednom, korona postoji ali je u razini malo jače gripe. Nekoga ulovi jače nekoga nimalo. To je već sada jasno i pticama na grani. I s time se mora živjeti. Ne možeš zatvoriti milijune ljudi radi toga i zabraniti milijunima ljudi pravo na normalan život. To je apsurdno.
A izvori su različiti. Znanstvenik Lauc i Bakić su nepoznati? pa daj ti bolje ako imaš. Objavi i ti nešto, da vidimo koje ti izvore i znanstvenike pratiš i uvažavaš.

A evo što kaže i žena koja je radila u tim velikim organizacijama. Ili je i ona nebitna? a koga je bitno slušati? Beroša?

31Koronavirus - Page 2 Empty Re: Koronavirus pet stu 26, 2021 6:16 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
jel od gripe umiru ljudi koji inače prije nisu bili bolesni?

32Koronavirus - Page 2 Empty Re: Koronavirus pet stu 26, 2021 6:21 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Nisam doktor ne bi znala umiru li i zdravi. Vjerujem da ima i takvih slučajeva.

Tko ti je sada umro?

33Koronavirus - Page 2 Empty Re: Koronavirus pet stu 26, 2021 6:27 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ne negiram postojanje Korone. Ali se ne želim cijepiti jer cjepivo ne valja, pošto postoje dobro dokumentirane nuspojave koje negiraju ovi koji žele da se svi cijepe.  Zato se dijelom slažem sa marimar kada lijepi slike i linkove gdje se priča o nuspojavama nakon cijepljenja. Pošto službeno svi negiraju nuspojave nakon cijepljenja iako će pobornici cijepljenja tvrditi da to nije tako.   Pridržavam se svih mjera sigurnosti, da je po meni te mjere bi bile mnogo strože, i prije sam to tako naglašavao. Samo sa strogim mjerama se može izbjeći daljnja zaraza, a ne da na nogometnoj utakmici nitko ne nosi maske, iako se zna da cijepljeni šire mutiran virus.  Cijepljen sam protiv svih bolesti protiv koji se trebalo cijepiti kad sam bio mali. Ne vidim razlog da se ne cijepi sa cjepivom koje ima veći postotak sigurnosti za razliku od ovog cjepiva za koronu koje su smućkali u par mjeseci, pošto za razvoj cjepiva ipak treba tri godine. Osobno stavljam slike i linkove na forum da pokažem kako pobornici cijepljenja krše vlastite mjere sigurnosti, ne vidim razlog da se to ne dokumentira.

Ali ako ti kao šef foruma kažeš da ne želiš te linkove na forumu ja ih neću više stavljati nit ću više komentirati na ovu temu.

34Koronavirus - Page 2 Empty Re: Koronavirus pet stu 26, 2021 6:59 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
jel vi mislite da svi svjetski vođe imaju neku urotu protiv svojih naroda da im nameću trovanje, cijepljenje, boleštine koje cijepiva donose (po vašim stavovima), eventualne abnormalne troškove liječenja svih tih bolesti koje cijepiva uzrokuju
jel mislite da iza toga sve stoje bil gejts i njemu slični koji žive od "naprednih" ljudi koji se cijepe i koji će zbog toga pokrepat i ostat će samo neki odabrani i prosvjetljeni pa će taj isti bil gejts ostati bez prihoda jer neće imati kome prodati svoje proizvode jer ovi koji ostanu nisu njegovi glavni kupci?
jel vi mislite da židovi koji su preživjeli sve i svašta kroz svoju povijest i koji su se među prrvima masovno cijepili rade sami na svoje konačnom izumiranju i istrebljenju?

marimar: ako hoćeš možeš umjesto mene ići sutra na dva sprovoda moje najuže obitelji osoba koje su bile zdrave i ok i nisu navršile niti 60 godina i koje su umrle od prehlade...pardon, malo jače gripe

35Koronavirus - Page 2 Empty Re: Koronavirus pet stu 26, 2021 7:25 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Iza svega ovoga stoji pohlepa, dali su to svjetske vođe ili netko drugi ja to ne bi znao. Koliko pratim ovu temu vidio sam različitih gluposti od onoga sa čipom u cjepivu do 5 G antena koje šire oni koji negiraju koronu. Do dezinformacija koje šire mediji spomenuti ću RTL Hrvatska iako ih ima još. RTL je rekao na primjer da se u Bosni i Hercegovni postoje masovne grobnice  pritom su pokazali svježe grobove, da bi tu informaciju demantirali BiH mediji. Ispalo je da su groblje proširiva i da nema masovnih grobnica.   Evo ti link na tu vijest, tamo ima konkretnije o temi. [You must be registered and logged in to see this link.]


Jedni i drugi šire dezinformacije, to je moj zaključak, i to rade zbog profita.

A vidim "skriveni" je brže dotrčao Very Happy Laughing Bok Scropy mahanje



Zadnja promjena: LeClerc; pet stu 26, 2021 7:43 pm; ukupno mijenjano 1 put.

36Koronavirus - Page 2 Empty Re: Koronavirus pet stu 26, 2021 7:30 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Evo, nisam osoba koja voli ulaziti u ovakve rasprave, ali ću ipak napisati par riječi.
Čitao sam i ja puno tekstova znanstvenika koji su protiv cjepiva i pišu o njegovoj štetnosti, ali i onih drugih koji opisuju zašto se cijepiti. Znam i ja razmišljati i odvagnuti šta želim i zašto to želim, a ne da mi neko puni glavu ovim ili onim pa da lijepim na sve strane i nekome punim uši (a imam takvih u svojoj okolini).
Cijepio sam se jer nisam sebičan i ne mislim samo na sebe, pored sebe imam četvero starijih osoba (cca 80 g) o kojima se moram brinuti te jednu osobu koja se nalazi u rizičnoj skupini. Radim na mjestu gdje se kreće veliki broj mladih ljudi koji se ne paze, obilaze kafiće i slična okupljališta i vrlo lako mogu donijeti "gripu" doma.
Znam dvije osobe mlađe dobi (otprilike kao LeClerc) koje su preboljele koronu, imali su lakše simptome, a sada imaju velike probleme sa srcem, a bili su potpuno zdravi i nisu se cijepili. Bi li dobili koronu da su se cijepili, neznam, bi li imali posljedice nakon korone, neznam, a siguran sam da ni vi to neznate. Znam puno osoba koji su dobili koronu, ali većina nije bila cijepljena.
Nemojte sada misliti da nekoga nagovaram na cjepivo, nego pišem onako kako ja vidim ovu situaciju.
Čuo sam i nekoliko slučajeva da su ljudi umirali nakon cijepiva, ali nikog od njih nisam poznavao (jedan takav slučaj je ovdje i Kjara opisala),a znam i neke koji su imali burne reakcije na cjepivo.
I kaj sad?
Ne pada mi na pamet da nekome ovdje pametujem o štetnosti cjepiva, ali niti o koristi.
Svako ima svoju glavu i neka sam misli za sebe.

37Koronavirus - Page 2 Empty Re: Koronavirus pet stu 26, 2021 11:45 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Da Joks, vjerujem da se ovo radi namjerno iz više razloga, a ponajviše zbog zarade na svemu. Sve više se priča o tome i ne to nisu gluposti, daleko je bliže istini nego vjerovati priči koja nam se servira.
Normalno je uzeti sve opcije u obzir a ne samo jednu. A kod mene je presudila ova da je sve to namjerno napravljeno iz svih ovih razloga koje sam tu na forum stavljala. I ne neće svi pokrepat. Kao što je Kolakušić spomenuo ovo će tek biti nova vrsta biznisa. Uložene milijarde a zarade još veće. A najsiromašniji ćemo ostati mi koji ćemo to doživotno plaćati.
Teško mi je vjerovati stožeru i političarima da nam žele dobro... jako malo vjerojatno da je to istina. Ne živimo u takvom svijetu nažalost.

Ono što je meni najbitnije da se ostavi narod na miru. Neka se cijepi tko želi i po 100 puta ako će ga to utješiti. Ali prisiljavati nas ostale ovakvim opasnim mjerama je nedopustivo. Isto kao što si ti ljut na nas, tako sam ja ljuta i na one koji to podržavaju.

Zašto nisu niti kune u zdravstvo uložili otkako je korona došla? zašto prisiljavaju zdravstvene djelatnike na otkaze, umjesto da ih zaposle jer ih je manjka? Ma mogu ja beskonačno to tebi pisati kada ti o tome niti ne želiš razmišljati.

Jedno je bolest a drugo je politika. I treba paziti kada se to dvoje promiješa. A trenutno nam politika kolo vodi. Smatram da su ove mjere pogrešne, i da su takve radi političkih koristi a ne radi našega zdravlja.

Žao mi je što si izgubio nekoga.

@Santa ledena. Tako je, svako ima svoju glavu. Još kada bi se nas ostavilo na miru, da živimo svoj život, ne bi bilo problema. Ograničavanje i prisila nisu nikome ništa dobro donjele tokom povijesti. Samo ratove i nered. Zar je to sve vrijedno korone i mjera? Neredi, nasilje, kriza, čak i novi ratovi, sve to može za žrtvu korona restrikcija.

38Koronavirus - Page 2 Empty Re: Koronavirus sub stu 27, 2021 1:42 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Zaboravio sam to reći u prošlom postu. Što se tiče Izraela, oni su cijepili među prvima na svijetu skoro sve ljude. I opet imaju porast zaraženih, link o tome sam postao već dva puta na forum, pa nitko nije čitao ne vidim razlog da ga opet postam. Zbog tog iskustva koje je imao Izrael sa cijepljenjem se vidi da cjepivo baš i ne funkcionira kako je zamišljeno nego se sada uvodi i treća doza ali je ne žele nazvati trećom dozom nego je kažu da je to buster doza. Izraelci su se cijepili i tom trećom dozom pa opet imaju probleme sa daljnjem širenjem virusa. To sve što je Izrael prolazio prije, sada prolaze neke Europske države koje su nedavno cijepile više od 80 posto stanovništva. Zato ne vidim razlog da se dalje tjera ljude na cijepljenje kada cjepivo ne štiti kako bi trebalo štititi. Govoriti da moramo misliti na druge i ne biti sebičan pa bi se trebalo cijepiti je glupost. Jedina prava zaštita je da se ljude drže propisanih mjera jer i cijepljeni šire virus. Iskustvo iz Izraela je to pokazalo.

39Koronavirus - Page 2 Empty Re: Koronavirus sub stu 27, 2021 9:13 am

MariMar


MariMar
VIP Član
LeClerc Mislila sam da si ti protiv mjera? kakve bi ti to mjere provodio?

Još malo ''slučajnosti''

[You must be registered and logged in to see this link.]

40Koronavirus - Page 2 Empty Re: Koronavirus sub stu 27, 2021 2:48 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Morale bi se mjere strože provoditi, samo tako se može izbjeći zaraza. Osobno ne vidim poantu cijepljenja kada se opet možeš zaraziti, još gore je to da cijepljeni prenesu zarazu dalje. Taj dio mi ne ide u glavu, kako gnjave sa cijepljenjem kada cijepljeni i dalje prenose sojeve virusa? Opet ću navesti primjer iz Izraela i ono što je rekao ravnatelj Izraelskog medicinskog centra Salman Zarka kako razmišljaju o uvođenju četvrte doze pošto ni ova buster doza nije dovoljna. Izrael je cijepio većinu stanovništva i opet imaju problem sa daljnom zarazom. Ostatak svijeta ignorira loše Izraelsko iskustvo sa cijepljenjem, i dalje traže da se svi cijepe. Građani po nekoj čudnoj logici vjeruju u cjepivo i znanstvenike ne drže se mjere sigurnosti pa zaraze svoje starije sugrađane virusom. Izgleda one bitne vijesti ne dopiru do građana što se događa u Izraelu koji je sve to već prošao. Sada se isto ponavlja na primjer u Austriji, najprije su uveli karantenu za necijepljenje to nije bilo dovoljno sada uvode karantenu za cijepljene i sada na kraju misle da imaju rješenje pa uvode obavezno cijepljenje. Slične probleme imaju i druge Europske države koje su cijepile veći dio stanovništva da bi na kraju ispalo da nisu spriječili daljnju zarazu.

41Koronavirus - Page 2 Empty Re: Koronavirus sub stu 27, 2021 4:01 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Nisam te pitala za cjepivo. Nego kakve bi mjere provodio? kažeš maske ne valjaju, lockdown? potvrde? kakve mjere točno?

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 2 / 44.]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 23 ... 44  Next

Similar topics

-

» Koronavirus

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.