CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koronavirus

Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 33 ... 44  Next

Go down  Poruka [Stranica 22 / 44.]

421Koronavirus - Page 22 Empty Re: Koronavirus sub pro 03, 2022 6:43 pm

MariMar



VIP Član

LeClerc likes this post

422Koronavirus - Page 22 Empty Re: Koronavirus pon pro 05, 2022 1:46 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Opet novinari pokušavaju zaraditi na koroni sa stručnjacima koji su plaćeni da pišu o lošim učincima korone na ljude. Nema nijednog stručnjaka u " službenim " medijima da nam kaže koliko je ljudi stradalo od lošeg cjepiva. Taj podatak moraju sakrivati da ljudi ne saznaju istinu. Ali zato uvijek nađu desetke stručnjaka koji vole pričati o koroni ono što paše svima koji su zaradili silne pare na korona profiterstvu.

[You must be registered and logged in to see this link.]

423Koronavirus - Page 22 Empty Re: Koronavirus pon pro 05, 2022 10:34 am

MariMar


MariMar
VIP Član
MariMar je napisao/la:Na vrijeme su ukinuli koronu... pola njih ne bi sada moglo igrati utakmicu Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

424Koronavirus - Page 22 Empty Re: Koronavirus pon pro 05, 2022 12:00 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ne znam zašto Z.Dalić uopće priča s ovim kriminalcem. Pokvarit će mi gledanje utakmice ovaj stvor. Još će komentator nas sve obavijestiti kako je ''premijer'' došao na utakmicu... ma mrš... pozli mi samo kada čujem njegovo prezime...

425Koronavirus - Page 22 Empty Re: Koronavirus pon pro 05, 2022 12:33 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ono što mene nije jasno zašto ljudi ne izađu masovno na izbore i glasaju za nekog drugog a da to nije HDZ ili SDP. Da povjerenstvo za izbore kaže izašlo je 99 posto birača na izbore. Tako da se nadjačaju svi kupljeni birači, a tih kupljenih birača je bilo čak više od 100 000 tisuća. Prema podacima koje sam našao na internetu.

Rođak je glasao za HDZ godinama, on sada ne voli Plenkovića kao ni svi ostali. Sada kada je vidio u što se HDZ pretvorio kaže da još uvijek ima Crkvu i vjeru u boga. Ma bravo vjera će mu pomoći da se riješi ovakvih ljudi sa vlasti. Godinama je bio slijep pored zdravih očiju koga bira. Dopusti je da se sa njime i svima poput njega manipulira za koga treba glasati i sada je nezadovoljan. Da sam mu ja rekao da ne glasa za lopove, rođak bi imao bi sto i jednu izliku da me ukori, slično kao što radi Scorpy na ovoj temi kada mu ne odgovara moje stajalište, pozivajući se na stručnjake koji su plaćeni od strane farmaceuta da pričaju što paše promotorima korone i cjepiva. Eto im sada neka uživaju u svom HDZ kojeg su birali. Ovi što podržavaju korona agendu tek će sa narednim godinama uvidjeti da su bili u krivu.

426Koronavirus - Page 22 Empty Re: Koronavirus pon pro 05, 2022 4:56 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Ne korim ja tebe zato što mi ne odgovara tvoje stajalište, korim te zbog laži koje iznosiš. Svaki drugi post sadržava neprovjerene podatke, tendenciozne izjave i antivaksersku propagandu. Nije dakle problem u tome što ti mozak radi u leru umjesto u petoj brzini nego u linkovima koje stavljaš.

I za koga bi to hrvatski glasači trebali glasati, za Most? Nađi mi makar jednu poštenu alternativu. Zeleni ne mogu ući u Sabor. Živi zid dokazano je pišurija od stranke, pokidali su se da dobiju mjesta kojima će osigurati europske plaće. Toliko su pametni da su sami sebe uništili.

Ponavljam, za koga bi hrvatski glasači trebali glasati?

427Koronavirus - Page 22 Empty Re: Koronavirus pon pro 05, 2022 6:46 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Znači iznenadne smrti sportaša i općenito smrti mladih koji se bave sportom smatraš lažima i tendencioznima izjavama.

U Hrvatsku dolazi ovih dana hrpe Ukrajinski sudaca tebe bi trebalo staviti u odbor za doček. Da Ukrajincima pričaš o Z4 planu i Dejtonskom sporazumu, o embargu na kupovanja novog oružja, kako je Europa i Amerika svim silama pokušavala optužiti Hrvatsku za ratni zločin, htjeli su čak su oluju okarakterizirati kao zločin dok nismo napravili određene ustupke njima kao što je lakša "privatizacija" Hrvatske. Baš me zanima što bi ti Ukrajinci rekli na to kada bi im rekao kakva je zapravo Europa i Amerika ? Dali bi ti rekli da si zločesti Hrvat i nezahvalnik koji priča teorije zavjere, ili bi ti povjerovali?

Za koga glasati? Ne za HDZ i ne za SDP. Ionako je Hrvatska u dreku možemo se bar smijati porazu te dvoje stranke.  Mi obični građani smo ionako u dreku.

428Koronavirus - Page 22 Empty Re: Koronavirus pon pro 05, 2022 7:05 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
LeClerc je napisao/la:Znači iznenadne smrti sportaša i općenito smrti mladih koji se bave sportom smatraš lažima i tendencioznima izjavama.

Ubaci ga u petu brzinu, rekoh. Ili barem u treću. Kad smo uopće razgovarali o smrtima sportaša? Imaš li obdukcijske nalaze ili barem mišljenja patologa? Nemaš, je li tako? Koji se klinac onda javljaš, nije ti ovo birtija.

429Koronavirus - Page 22 Empty Re: Koronavirus pon pro 05, 2022 8:50 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Čudo da me nisi nazvao rusofilom jer sam ti rekao da kažeš Ukrajincima za  Z4 plan Laughing  To bi bio urnebes da sada ti pokušaš objasniti Ukrajincima tu čudnu logiku Europe i Amerike prema Hrvatskoj 91 godine koji danas provode pandemijske mjere i kažu da im trebamo vjerovati u vezi bilo čega što kažu.  Laughing

430Koronavirus - Page 22 Empty Re: Koronavirus uto pro 06, 2022 11:27 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ne znam dali da ovo stavi ovdje ili pod politiku, neka bude ovdje. Video pokazuje prosvjede koji se događaju diljem Kine protiv brutalnog zaključavanja stanovništva, kojeg provodi Kineska vlada. Ima neki osjećaj da je zapad svu ovu pandemiju proizveo samo da bi potaknuo ovakve protu vladine prosvjede u Kini, jer nisu mogli drukčije natjerati Kineski narod na prosvjede. Sada kada sam vidio što je poludjela Kineska vlada sposobna učiniti narodu kada su provodili brutalne pandemijske mjere, gdje je policija ljudima zavarila ulaze zgrada da ljudi ne mogu izaći uopće na ulice, tek sada podržavam kineski narod. Ali zbog jedne druge vijesti imam osjećaj da ni zapadne vlade diljem svjeta neće prema vlastitom narodu biti ništa bolje.

Više detalje o razlozima prosvjeda ima u linku. [You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

431Koronavirus - Page 22 Empty Re: Koronavirus uto pro 06, 2022 11:44 am

MariMar


MariMar
VIP Član
To je nešto užasno što se događa u svijetu Sad A još užasnije da ima onih koji ovo podržavaju, jer nemaju sposobnost za razmišljanje.

432Koronavirus - Page 22 Empty Re: Koronavirus uto pro 06, 2022 3:20 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Beta, što lupaš? Jesi li spavao kad su tenkovi 1989. na Tiananmenu gazili ljude? Kad je vojska pucala na studente? Niti je kineska vlada ikad bila normalna niti je kineski narod ikad šutke gledao. Druga je stvar što ti ne znaš za štrajkove glađu, progone disidenata i likvidacije svih koji se usprotive režimu. Kako uopće možeš reći da ih dosad nije trebalo podržavati? Misliš da je njima bolje nego onima u Sjevernoj Koreji? Jest klinac. Razlika je samo u tome što se korejska vlast ne pretvara.

433Koronavirus - Page 22 Empty Re: Koronavirus uto pro 06, 2022 8:35 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Misliš na ono podržavanje kako su Europljani i Amerikanci obećali Kurdima. Pa kada je Turska ušla u Siriju i napala je Kurde sa svom vojskom u Siriji i Iraku odjednom je splasnulo Američko i Europsko podržavanje Kurda. U ovom trenutku Turska provodi po njihovim riječima specijalnu operaciju protiv Kurda i bombardira ih na sve strane. Ili ono podržavanje koje ima Tajvan od strane Amerike i Europe, da čak ne smiju zbog Kine priznati Tajvan kao samostalnu državu. Jel na to podržavanje misliš? Kineski narod treba podršku, ali ne onu dvoličnu podršku koju joj žele dati zapadne zemlje. Kao što je Hrvatska od zapadnih zemalja dobila 91 godine podršku u obliku sankcija na kupnju oružja konstantne optužbe za ratni zločin. Zbog Europe i Amerike Hrvatska je zamalo izgubila dio države, a ratni zločinci su nagrađeni sa Dejtonskim sporazumom.  Jel na takvu podršku misliš?  Pogledaj malo stvari  bez zapadnih naočala, bolje ćeš vidjeti. Mogao bi još dvadesetak zemalja tu navesti koje su na**bale zbog zapadne podrške, ovih sam se trenutnu sjetio.

434Koronavirus - Page 22 Empty Re: Koronavirus sri pro 07, 2022 10:45 am

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Kakve veze imaju Kurdi s Kinezima? Možeš li makar jedan post napisati bez priglupog relativiziranja? Imaš državu članicu Vijeća sigurnosti, zemlju s brdo kapitala u Rusiji i Sjedinjenim Državama koja stalno krši ljudska prava i vlastito stanovništvo drži u strahu. To te ne brine? Misliš da Kinezima ne bi trebalo pomoći da normalnije žive? I zašto bi to trebalo biti uvjetovano Kurdima, pa nisu Kinezi Turci ili Iranci. Njih bi trebalo pritisnuti da prestanu s genocidom. Kurdsko pitanje treba riješiti tako da im se dâ neki teritorij, kao primjerice Palestincima u Izraelu. Bez vlastite države teško da mogu preživjeti, stalno će biti izloženi sukobima. A to pak ne možeš riješiti bez ozbiljnih pregovora i intervencije Ujedinjenih naroda. Neka sjednu za stol, nemam ništa protiv. Mene ne zanima tko je što u prošlosti radio, zanima me da se, jedno po jedno, svako žarište riješi. Tvojom logikom gledano, ništa se ne može napraviti, jedino se može nabrajati tko je komu što skrivio.

435Koronavirus - Page 22 Empty Re: Koronavirus sri pro 07, 2022 11:08 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

436Koronavirus - Page 22 Empty Re: Koronavirus sri pro 07, 2022 3:50 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Nekako ti je promaklo onaj dio gdje sam rekao da zapadne zemlje podržavaju sve samo kada im to odgovora. Kurde sam spomenu iz tog razloga i ostale. tako se dogodilo u Afganistanu i Vijetnamu. Gdje su Amerikanci podržavali takozvanu demokratsku vladu sve dok je nisu napustili. Tako je bilo 1989 godine kada su potaknuli prosvjede u Kini pa je narod naježio. Amerikanci su dobro znali da neće moći pomoći kineskom narodu i namjerno su ga poslali u pogibelj. Iz isto razloga sam spomenuo Kurde koji su još jednom nadrapali a kojima je obećana pomoć. To se nije dogodilo prvi puta da dobiju obećanja, jer su za vrijeme Iračkog Iransko rata dobili obećanja od Amerike, pa su Kurdi opet nadrapali. Kada ih je Irak zasuo sa kemijskom otrovom, taj otrov su Iračani dobili od zapada. Početkom devedesetih se dogodilo isto za vrijeme pustinjske oluje, Amerikanci su obećali Kurdim pomoć da bi ih ostavili na cjedilu. Sve se ponavlja 2011 godine kada Kurdi opet dobivaju obećanja od zapada da će dobiti državu ako budu borili protiv Sirijske vlade, samo da bi na kraju dobro naježili od ISISI i Turske.  Amerikanci i Europa nisu htjeli uložiti dodatna sredstva da im se omogući da imaju državu, ali su ih svaki puta dobro iskoristili za svoje ratne interese.  Jedni razlog što su se dogodili prosvjedi u Kini 1989 godine je taj što je Europa i Amerika postali previše pohlepni i pod hitno su trebali Kinesku jeftiniju radnu snagu od domaće radne snage. Poslije prosvjeda 1989 godine u Kini odlazi sva proizvodnja iz Europe i Amerike.  Tamo se Kineski radnici iskorištavaju do iznemoglosti i nikoga nije bilo briga.  EU I Amerika povremeno kemeće o pravima radnika smo da bi dobili više utjecaja nad Kineskom vlasti.  Takvu pomoć obični ljudi ne trebaju. To što ti ne želiš priznati ovo što sam naveo, proizlazi iz činjenice kojom se vodi i zapadni političari, a to je samo iskorištavanje, bez da ulože dodatne napore da se pomogne, jer za to bi trebalo još novca. Zato sam Kurde spomenuo. Americi i Europi trebaju robovi da im rade i da ratuju za njih. Iz istog razloga sada prozapadni mediji Kineske prosvjede protiv zaključavanja opisuju kao prosvjede za slobodu, dok u vlastitim zemljama te prosvjede nazivaju antivakserskim prosvjedima, a oporbu proglašavaju putinovcima. Djelom sada imamo tu koronu, jer to je idealno sredstvo da se pokrenu novi antivladini prosvjedi u Kini da ispadne da zapad nije ništa kriv. Pritom zapadne zemlje nije ni najmanje briga što će se dogodi sa narodom. Da ih je briga uložili bi trud i novac u mirno rješenje ovakvih problema, što pohlepni ljudi ne žele napraviti, jer bi njima ostalo manje novca.

437Koronavirus - Page 22 Empty Re: Koronavirus čet pro 08, 2022 11:03 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Kurdistan je podijeljen između Turske, Sirije, Iraka i Irana. To je glavni prostor na kojem žive Kurdi, ali nije jedini. Ima ih na čitavom Bliskom istoku. Primijeti da su posrijedi države koje se baš ne mogu pohvaliti velikodušnom i demokratskom politikom. Koga ćeš pritisnuti? Hoćeš li opet zvati Amerikance da glume svjetske policajce? Baš me zanima što bi rekli oni bilmezi s proruskih portala kao što su Advance i Logično, sigurno ni oni ne bi htjeli predložiti konkretno rješenje. No glavno da mudruju. Smetaju im Ameri, a Ruse ne mogu vidjeti ni nacrtane. Jebeni licemjeri. Što djecu ne šalju na školovanje u Moskvu, a ne na Zapad? Jamčim ti da ne voze volgu ili moskvič nego za dolare koje drže u čarapama dobivaju luksuzni cadillac.

438Koronavirus - Page 22 Empty Re: Koronavirus pet pro 09, 2022 12:42 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ruska i Kineske vlada rado su prihvatile Američke i Europske igre oko korona pandemije, da čak nisu željeli razotkriti što se točno nalazi u cjepivo i to objaviti ostatak svijeta. Iz ovog proizlazi da svi ti političari namjerno sudjeluju u stvaranju konstantnog kaosa i da sve te nabrojane vlade nikada nije bilo briga za njihov narod. To je razlog zašto se svi voze u Američkim autima, školuju se u Američkim školama i radže troše dolara od Kineskih ili Ruskih novčanica. Sva ti narodi koji podržavaju svoje vlade što aktivno što ignoriranjem dovoljno su zaokupljeni vlastitim brigama koja se zove svakodnevna borba za opstanak i ne žele vidjeti ni čuti tko im stvara probleme. Bliski Istok, Afrika, stotine malih država, i Južna Amerike nemaju dovoljno jedinstva da naprave nešto u svoju korist. Ovi posljednju su samo tu da ih se iskorištava za jeftinu radnu snagu, za topovsko meso u ratovima ili konstantno svrgavanje vlada. Za ništa drugo ni služe, ako je nekome taj odgovor preoštar neka samo pogledaju kako se iskorištava radnik u Aziji Južnoj Americi itd, pa kada bude taj netko bude kupovao nešto na internetu neka pogleda gdje je taj proizvod napravljen. Ako je u Kini neka pogleda kako su radnici naježili u Kini, ako je Maleziji ni tamo radnicima nije ništa bolje. Zato imamo koronu danas, jer ti koji iskorištavaju radnike, napravili su koronu da mogu još dodatno iskorištavati vlastito stanovništvo za profit.

439Koronavirus - Page 22 Empty Re: Koronavirus pet pro 09, 2022 3:45 am

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Ostavimo li po strani pandemiju, ne možeš zanijekati tvrdnju da su američka sveučilišta najbolja na svijetu. Ili da je dolar najcjenjenija valuta. Koji to ruski fakulteti mogu parirati Harvardu, Princetonu, Yaleu, Stanfordu, MIT-u, Johnsu Hopkinsu, da nabrojim samo nekoliko?

440Koronavirus - Page 22 Empty Re: Koronavirus pet pro 09, 2022 4:44 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Možda jesu Američka sveučilišta najbolji na svijetu dok jedan manjina studenata nije počela optužiti profesore za rasizam zbog toga što profesori daju toj manjini studenata preteška pitanja na ispitima. Izgleda da nisi uopće upućen što se događa na svim tim sveučilištima. Još gore je stanja sa javnim školama gdje u nekim školama u Americi vlada potpuni kaos. Učenici u školama i studenti na fakultetima koji žele učiti konstantno se žale na ometanje na nastavi od strane te manjine koja ne želi učiti, profesori ignoriraju cijelu situaciju jer se boje da ih se ne optuže za rasizam. Ako tako nastave Američke škole i fakulteti će se srozati na razinu Ruskih škola i fakulteta.

Što se tiče tog dolara nisam ni tvrdio da je dolar nije cijenjen, zato sam rekao da svi radže plaćaju u dolarima nego u Ruskim ili Kineskim valutama. Ali ako Američka vlada nastavi zaduživati državu do besvijesti dolar će jednom pasti. Vjerojatno zato neki zagovaraju reset.

441Koronavirus - Page 22 Empty Re: Koronavirus ned pro 11, 2022 2:39 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
A gdje je otišla korona? Tako opaka bolest da ni mediji više ne pričaju koliko je zaraženih a koliko je umrlih. Medije sada više interesira nogomet, čak su Ukrajinu strpali u kut zajedno sa koronom. Gradonačelnik Zgreba najavio je doček nove godine bez mjera sigurnosti. Nema više ni stručnjaka da iznose svoje stručna mišljenja preko medija. Stožer je uručio koroni otkaz zbog slabih rezultata protekle tri godine, jadna korona našla se na burzi.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 22 / 44.]

Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 33 ... 44  Next

Similar topics

-

» Koronavirus

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.