CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Politički razgovori.

Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 26 / 50.]

501Politički razgovori.  - Page 26 Empty Re: Politički razgovori. čet svi 25, 2023 1:25 pm

MariMar



VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

502Politički razgovori.  - Page 26 Empty Re: Politički razgovori. čet svi 25, 2023 2:37 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

503Politički razgovori.  - Page 26 Empty Re: Politički razgovori. čet svi 25, 2023 3:55 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Izgleda da je zato Epstain nastradao jer se usudio ucjenjivati one koje nije trebao ucjenjivati. Inače bi i dalje bio slobodan da radi što mu volja. Baš sam si mislio zašto su mu to napravili kada je godinama radio što mu volja.

Bar jednom godišnje po raznim forumima stavim ovaj video o Hillary Clionton, Ona je kao mlada odvjetnica branila na sudu čovjeka koji je silovao curu od 12 godina. Clintonica je sve napravili da oslobodi tog kriminalca. Poslije su je snimili novinari u jednom razgovoru kako se smije na to što se dogodilo toj curi. Pogledaj video pa ćeš znati kakvi se ljudi nalaze na mjestu Američkih političara. Uz to Clintonica je odgovorna za to što je zbog nje stradao Američki veleposlanik u Libiji kada je započeo puč protiv Gadafija u Libiji. Veleposlanik i cijela hrpa vojnika su stradali u veleposlanstvu jer Clintonica nije posla pomoć veleposlanstvu pod izgovorom da se Amerika neće miješati u ratu u Libiji. Sada znaš u kakve gnjusne stvari su umiješani njihovi političari. Zato ja mrzim podjednako Američke i Ruske političare.

Ovo je video koji govorio silovanju te cure od 12 godina.

MariMar likes this post

504Politički razgovori.  - Page 26 Empty Re: Politički razgovori. čet svi 25, 2023 5:39 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Zato su uništili Libiju, jer je Libijski predsjednik htio izgraditi kanale za navodnjavanje Libije i ostalih dijaloga Afrike. U taj projekt nije bila uključena svjetska banka ni zapadne kompanije koje su željele da se voda iz Libije naplaćuje po komercijalnoj cijeni. Osim toga voda bi osigurala neovisnost cijele Afrike koja je mogla proizvoditi hranu da je imala vode. Ali to ne bi odgovaralo Europi i Americi koji onda ne bi mogli skoro besplatno iskorištavati Afričke resurse.

MariMar likes this post

505Politički razgovori.  - Page 26 Empty Re: Politički razgovori. čet svi 25, 2023 10:26 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
MariMar je napisao/la:

pitam se sada da nije možda i ''kill list'' američko maslo.

ahhmm



[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

506Politički razgovori.  - Page 26 Empty Re: Politički razgovori. pet svi 26, 2023 10:01 am

MariMar


MariMar
VIP Član
LeClerc je napisao/la:Zato su uništili Libiju, jer je Libijski predsjednik htio izgraditi kanale za navodnjavanje Libije i ostalih dijaloga Afrike. U taj projekt nije bila uključena svjetska banka ni zapadne kompanije koje su željele da se voda iz Libije naplaćuje po komercijalnoj cijeni. Osim toga voda bi osigurala neovisnost cijele Afrike koja je mogla proizvoditi hranu da je imala vode. Ali to ne bi odgovaralo Europi i Americi koji onda ne bi mogli skoro besplatno iskorištavati Afričke resurse.    


Kako bi svijet bio drugačiji da se ovo nije spriječilo... mslm ne znam kako bi bilo za nas, dobro ili loše.. ali ispada da niti jedna država nema pravo razvijati se osim zapadnih sila... ne čudi me onda da je i naša država vječno siromašna... kada nas se iskorištava za jačanje zapada.

Uvijek mi je bilo krivo što nemamo više gradova, što se ne ulaže u Karlovac, Sisak, i ostale manje gradove, pušta ih se da propadnu, i da se ljudi isele.

LeClerc likes this post

507Politički razgovori.  - Page 26 Empty Re: Politički razgovori. pet svi 26, 2023 10:04 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

508Politički razgovori.  - Page 26 Empty Re: Politički razgovori. pet svi 26, 2023 10:37 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Samo prija par dan sam ovdje spomenu da bi mogli napraviti novi 11 rujan i evo ovo je dokaz da nešto pripremaju. Sada će na osvanu toga uvesti hrpu novih restrikcija.

MariMar likes this post

509Politički razgovori.  - Page 26 Empty Re: Politički razgovori. pet svi 26, 2023 1:30 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Pernar je svjedočio na sudu u Zambiji. Obitelji su zgrožene jer im se sudi zbog nelegalnog posvojenja.

Osim toga neki od osuđenih Hrvata su radili u državnim službama. Baš se pitam dali i dalje imaju posao nakon što su odsutni sa posala više mjeseci?

[You must be registered and logged in to see this link.]

510Politički razgovori.  - Page 26 Empty Re: Politički razgovori. sub svi 27, 2023 9:47 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Video je od prije 10 dana...

511Politički razgovori.  - Page 26 Empty Re: Politički razgovori. pon svi 29, 2023 6:17 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kako će izgledati ljudska budućnost.

Krešimir Mišak, novinar, glazbenik, autor gostovao je u Novoj Eri. U Slavoniji je održao predavanja u Donjem Miholjcu i Belišću, i tim povodom razgovarali smo transhumanizmu, budućnosti čovjeka i života u "pametnim gradovima" koje Mišak naziva koncentracijskim logorima. Dotaknuli smo se i teme Europske unije, migracija i NLO-a. je napisao/la:

MariMar and Him like this post

512Politički razgovori.  - Page 26 Empty Re: Politički razgovori. pon svi 29, 2023 11:23 am

Him


Him
Mlađi forumaš
Fašizam može biti bilo koja opcija. Pretjerana cenzura, etiketiranje također ulazi u definiciju fašizma. To sam ja počeo kužiti prije nekih par godina, da živimo u sustavu pokoravanja, naše školstvo je direktan krivac za sve što se loše događa. Oni nas od najranije dobi uče da postanemo bolesni  fizički i psihički. Nema tu slobode kako to neki propagiraju. Sloboda je nešto veća od direktne diktature, ali sve dok se ne diraš u njih.

LeClerc likes this post

513Politički razgovori.  - Page 26 Empty Re: Politički razgovori. pon svi 29, 2023 2:02 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Slušam danas radio koji svako malo pušta u eter poruku da je istina važna. Znači ušli smo u doba cenzure i diktature samo onda se ovako moraju pravdati da im je istina važna. Ili bolje reći kako ti kažeš to je običan fašizam. Jesmo napredovali u P.M. napravili smo puni krug i vratili smo se u doba koje je postojalo od 1930 do 1940 godine. Sada još samo treba neki okidač kao 11 rujan da uđemo u pravi fašizam pod opravdanjem borbe za demokraciju.

514Politički razgovori.  - Page 26 Empty Re: Politički razgovori. pon svi 29, 2023 10:59 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
LeClerc je napisao/la:Kako će izgledati ljudska budućnost.

Mišaka možeš stalno kod mene gledati. Govorio je već dvadesetak puta o transhumanizmu. Dođe na sat - sat i pol, održi predavanje, odgovori na pitanja... Tu i tamo otkaže, ovisno o tome gdje je, ali prilično je redovit.

Sutra će predstaviti [You must be registered and logged in to see this link.]. Tema bi te mogla zanimati.

515Politički razgovori.  - Page 26 Empty Re: Politički razgovori. uto svi 30, 2023 12:52 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Zanimljivo da on govori kod tebe a meni se činilo da si ti ne podržavaš njego način koji govori o budućnosti. Nazvali su to tranumanizam, ali je riječ o kiborzima ili ljudima koji će u sebe ugrađivati čipove a kada to bude moguće i robotske dijelove tijela. I to samo zato da čovjek bude pametniji jači od običnog čovjeka. Ja već odavno znam da je to sve bez veze jer kada jednom čovjek potpuno ovlada manipulacijom DNK onda će moći rađati čovjeka koji je jak kao lav i koji će moći živjeti skoro bezgranično osim ako ne pogine u nekoj nesreći. Takav čovjek iz epruvete biti će pametan i bez ugradnje čipova u glavu jer će manipulacijom DNK biti potpuno iskorišten sav čovjekov mozak.

Eto ne trebam slušati što Mišak govori kada ja znam mnogo više o budućnosti čovječanstva nego on sam. Ne kažem to zato jer se želim praviti važan, nego sam to znao davno prije nego je Mišak počeo raditi svoje emisije. Njegov video mi je samo potvrđujue dio onoga što sam i sam mislio. Imaš temu o robotima na ovom forumu. Pogledaj si post broj deset u toj temi kako su već prije devet godina mogli proizvoditi robotske noge za ljude koji su izgubili noge. [You must be registered and logged in to see this link.]

516Politički razgovori.  - Page 26 Empty Re: Politički razgovori. uto svi 30, 2023 6:57 am

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
LeClerc je napisao/la:Zanimljivo da on govori kod tebe a meni se činilo da si ti ne podržavaš njego način koji govori o budućnosti.

Nebitno je podržavam li ga ili ne. Svatko tko može suvislo, argumentirano i logički uvjerljivo iznijeti neku tezu ili građu dobrodošao je, a Mišak je uvijek pripremljen. Dobar novinar, zanimljiv sugovornik. Imao sam i ljude koji govore o klimi, 5G-tehnologiji, zagađenosti vodâ i tlâ... Bude i svakakvih teorija, na što se ljudi pale, ali to mi ne smeta sve dok se držiš pravila debate.

Dolaze mi i razni borci, aktivisti - jedni za marihuanu, drugi protiv države, ima ih svakakvih. Kao što rekoh, nema veze. Dokaži što govoriš, a onda ćemo lako. Teorijski, svatko može dobiti mikrofon, uvjet je jedino da ima što konkretno reći.

Klikom na njegov [You must be registered and logged in to see this link.] dobit ćeš razne sadržaje, Mišak također zna svirati i pjevati. Kuži se u blues.

517Politički razgovori.  - Page 26 Empty Re: Politički razgovori. uto svi 30, 2023 7:25 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Zaboravio sam da tebi to diže promet Smile Da sam ja pametan kao Mišak i da dalje zastupam neke svoje ideje vjerojatno bi se više frustrirao kuda svijet ide. Ovako kada nisam pametan mogu držati mozak na paši i samo gledati kako se cijeli svijet pretvara u zatvor koji su nazvali gradovima od 15 minuta. Moji roditelji su preživjeli nagore dane komunizma odmah poslije drugog svjetsko rata pa ću ja onda moći preživjeti ovo.

518Politički razgovori.  - Page 26 Empty Re: Politički razgovori. uto svi 30, 2023 8:58 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Povećali su Zagrebačkim činovnicima plaće pa sada Zagreb nema para da plati košnju trave i popravak fasada Laughing  Još su na sva zvana najavljivali povećanje plaća a sada šute jer im nedostaje para. Gradska vlast preljeva iz šupljeg u prazno.

[You must be registered and logged in to see this link.]

519Politički razgovori.  - Page 26 Empty Re: Politički razgovori. uto svi 30, 2023 11:23 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kaže jedan političar danas se slavi Dan državnosti, ali naš predsjednik opet nije došao na svečanost organiziranu povodom tog dana. I tako taj lik iz zna se stranke daje sebi za pravo da održi lekciju predsjedniku replike zbog nedolaska na proslavu dana državnosti. Čudno da taj lik iz zna se stranke nije održao istu lekciju svim svojim drugovima koji su se obogatili na račun države pa sada opet imaju obraza slaviti dan državnosti.

520Politički razgovori.  - Page 26 Empty Re: Politički razgovori. uto svi 30, 2023 12:48 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovo je kratki opisa novopokrenutog rata koji su pokrenuli talibani protiv Irana. Što je još bolje Talibani su se kao borili 20 godina protiv Amerike na kraju napadaju Iran koji je neprijatelje Amerike.    Laughing

Talibani su bili saveznici SAD-a protiv SSSR-a, zatim su se okrenuli protiv SAD-a koji ih je napao. Amerikanac su nakon 20 godina "ratovanja" u Afganistanu otišli i ostavili su Talibanima svo oružje, koje sada Talibani koriste za napad na Iran čiji je najgori neprijatelj SAD, zbog čega je Iran stao na stranu Rusije u invaziju na Ukrajinu koja je saveznik SAD-a. Talibani koriste dobiveno oružje od Amerike i da bi postali proxy saveznik SAD-a, protiv fundamentalističke islamske države Irana. Ali to nije sasvim ista verzije fundamentalizma kao talibanski fundamentalizam. Ovo je kao da je pisao sam Alan Ford što se događa danas u svijetu.



[You must be registered and logged in to see this link.]

521Politički razgovori.  - Page 26 Empty Re: Politički razgovori. sri svi 31, 2023 8:20 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

Čini se da se i u Poljskoj događaju velike promjene. Boje se Donalda Tuska, da ne dođe na vlast. Vjerojatno bi se on priklonio Ruskoj strani.?

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 26 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.