CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Politički razgovori.

Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Poruka [Stranica 1 / 7.]

1Politički razgovori.  Empty Politički razgovori. uto vel 06, 2024 3:15 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kaže ova žena koja živi u Austriji da su stanovi tamo toliko poskupili da mlade obitelji ne mogu kupiti više stan. I to je Austrija koja je imala bolji standard od Hrvatske.

2Politički razgovori.  Empty Re: Politički razgovori. uto vel 06, 2024 9:05 am

MariMar


MariMar
VIP Član
LeClerc je napisao/la:Čekao je 70 godina da postane kralj godinu dana nakon što je postao kralj dobio je rak. Netko je na internetu napisao "kraljica Dijana šalje mu pozdrave" .

S obzirom koliko brzo se zamjenjuje Britansko stanovništvo sa došljacima iz drugih država očekujem da sljedeći kralj Velike Britanije bude crn  palac  


[You must be registered and logged in to see this link.]

Ionako njihova titula ništa više ne znači. Oni su tu samo kao celebritiji, tako da vrlo vjerojatno da će u budućnosti kraljjevska obitelj biti crna. Ništa čudno. Iskrivljuju sve. Od religije do svega normalnog u društvu. Ono što je nekada imalo značenje, sada više nema.

LeClerc likes this post

3Politički razgovori.  Empty Re: Politički razgovori. uto vel 06, 2024 9:08 am

MariMar


MariMar
VIP Član
LeClerc je napisao/la:Kaže ova žena koja živi u Austriji da su stanovi tamo toliko poskupili da mlade obitelji ne mogu kupiti više stan. I to je Austrija koja je imala bolji standard od Hrvatske.


To je politika zapadne evrope i amerike. I kod nas je tako. Plan je uništiti mlade obitelji a nakaradne cirkusante prve zbrinuti. Novonormalan svijet pripremaju.

Siromašnim obiteljima kradu djecu i daju ih na posvajanje transdegenicima. To će biti masovan biznis izokretanja društva.

LeClerc likes this post

4Politički razgovori.  Empty Re: Politički razgovori. uto vel 06, 2024 12:10 pm

MariMar


MariMar
VIP Član

LeClerc likes this post

5Politički razgovori.  Empty Re: Politički razgovori. uto vel 06, 2024 10:33 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

6Politički razgovori.  Empty Re: Politički razgovori. sri vel 07, 2024 10:05 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Koja predanost prosvjedu Laughing ovi neki političari cijelu noć su proveli na Markom trgu. Šta im je toliko stalo da pobjede na izborima??? Ako pobjede u državi će biti đubus gori od onog koji su proizvodili ove dvije stranke koje su vladale ovdje zadnjih 30 godina . Izgleda nemaju para za izbornu kampanju, zato ovako pokušavaju prikupiti simpatije tihe većine da glasa za njih.

Svi ti političari i dalje provode stranu politiku koja je štetna za građane ove države.

MariMar likes this post

7Politički razgovori.  Empty Re: Politički razgovori. sri vel 07, 2024 9:46 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

8Politički razgovori.  Empty Re: Politički razgovori. sri vel 07, 2024 9:46 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Koji je to strah kako samo brzo miču sa interneta ovaj intervju sa Putinom koji je napravio Tucker Carslon.

9Politički razgovori.  Empty Re: Politički razgovori. sri vel 07, 2024 9:47 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
LeClerc je napisao/la:Koji je to strah kako samo brzo miču sa interneta ovaj intervju sa Putinom koji je napravio Tucker Carslon.


Zar ga miču? ja još čekam da se pojavi na yt. Nisam znala da je to borba prava Very Happy

LeClerc likes this post

10Politički razgovori.  Empty Re: Politički razgovori. sri vel 07, 2024 9:51 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Možda ga još nisu postavili na internat,  ima samo ovaj video na njegovoj stranici. Na taj video sam mislio ne na intervju, gdje Carlson govori o tom intervju. Moja greška.

[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

11Politički razgovori.  Empty Re: Politički razgovori. sri vel 07, 2024 11:26 pm

MariMar


MariMar
VIP Član

12Politički razgovori.  Empty Re: Politički razgovori. čet vel 08, 2024 12:04 am

MariMar


MariMar
VIP Član

LeClerc likes this post

13Politički razgovori.  Empty Re: Politički razgovori. čet vel 08, 2024 12:31 am

MariMar


MariMar
VIP Član

LeClerc likes this post

14Politički razgovori.  Empty Re: Politički razgovori. čet vel 08, 2024 2:31 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Internet je pun ratne propagande. Sjećam se starih novina iz 60 godina prošlog stoljeća moji roditelji su spremali te novine dok ih ja sve nisam bacio sad mi je žao što sam ih bacio. U tim novinama su opisivali ratnu propagandu iz prvog svjetskog rata kada jedna strana tvrdila da meci ne mogu raniti njihove vojnike. Sada gledam da su procijenili da je u prvom svjetskom ratu poginulo i ranjeno oko 44 milijuna ljudi. Znači nisu sigurni da su te brojke točne. Ali bitno je da su znali reći da meci ne mogu ubiti čovjeka jer su ispaljeni iz pušaka neprijateljskih vojnika. Danas rade isto njesra sa ratnom propagandom boli ih ona stvar za poginule ljude jer kako mi jednom netko rekao rat je tamo daleko.

Imao je Edgar Allan Poe pravo kada je rekao da je čovjek danas samo aktivniji ali nije sretniji niti je mudriji nego što je bio prije 6000 godina.

[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

15Politički razgovori.  Empty Re: Politički razgovori. čet vel 08, 2024 8:51 am

MariMar


MariMar
VIP Član
NATO je počeo napadati ruse? uskoro Rusi i nas?

16Politički razgovori.  Empty Re: Politički razgovori. čet vel 08, 2024 2:16 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Po Rusiji se danas vrše mnoge sabotaže uništavaju se plinske instalacije naftna postrojenja, čak se događa da se ubijaju piloti Ruskih aviona koji lete na borbenim zadacima protiv Ukrajine. Ratna propaganda je isto jaka tako dolazi do toga da se Rusima podvaljuje da ih napadaju neki vanzemaljci koji su pobili 180 Ruskih vojnika u nekom selu. To nije ništa novo, prošle godine su se događale iste stvari u Americi gdje su iskakali vlakovi sa pruga pa su nastale ogromne prirodne katastrofe cijeli grad je zagađen.  U Americi gore tvornice ali o tome se ne priča u medijima što se događa u Rusiji i Americi. Sve je to dio rata koji se ne vidi u javnosti, jer nijedna strana ne želi da se vidi šteta koja im se dogodila.

MariMar likes this post

17Politički razgovori.  Empty Re: Politički razgovori. pet vel 09, 2024 8:46 am

MariMar


MariMar
VIP Član

LeClerc likes this post

18Politički razgovori.  Empty Re: Politički razgovori. pet vel 09, 2024 12:30 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
To mi nije jasno zašto tjeraju ljude da bacaju taj klor u bunare? Svaki puta kada kuham vodu vidim da tog klora ima jako puno u vodi za piće znam da se koristi uništavanje bakterija inače bio voda iz vodovoda bila loša za piće ali zašto žele da se klor baca u bunare. Neki farmeri se žale da su im nasilu bacali klor u bunare.

19Politički razgovori.  Empty Re: Politički razgovori. pet vel 09, 2024 3:38 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Koliko se trude omalovažiti i ismijati onog novinara koji je Intervjuirao Ruskog predsjednik normalan čovjek bi posilio da smo još uvijek u komunizmu. Nitko ne pita zašto je u Iraku ubijeno milijun ljudi, zašto je veliki dio Iraka razrušen u masovnim bombardiranjima, zašto su tamo rasuli tone osiromašenog urana iz municije koje su tamo koristili za to nitko one odgovora, nema sankcija, nema novinara ni takozvanih aktivista koji će tražiti odgovornost za uništenu državu. Za Irak imamo samo izgovore. Kada Rus napravi isto onda se dignu na zadnje noge takozvani borci za ljudska prava. Onda je raznim ljudima zlo od pomisli na Ruse koji ubijaju Ukrajince. Što ne bi tim istim ljudima trebalo biti zlo od pomisli što su ameri napravili?  Šta ljudi smatraju život Iračkog civila manje vrijednim od Ukrajinskog civila? Kako takvi ljudi uopće žive sami sa sobom kada im netko selektivno pali savjest po potrebiti i koristi je u političke svrhe? Nije ni čudo su svi debeli troše previše lijekova opijaju se troše ilegalne droge ili su psihički uništeni.

Nije ni čudo da su ljude prozvali prokletima. Ovo je samo još jedan dokaz da je Edgar Allan Poe imao pravo kada je rekao da je čovjek danas samo aktivniji ali nije sretniji niti je mudriji nego što je bio prije 6000 godina. Još se pitaju zašto je  Edgar Allan Poe bio u onakvom lošem stanju pred smrt, on je shvatio kakvi su ljudi zaista.

Ja sam odavno shvatio da će veliki dio ljudi ostati isti i nikada se neće promijeniti bez obzira na stupanj razvijenosti tehnologije.

Najbolji su mi ljudi oni koji traže smisao života, odgovor je zapravo jednostavan. Ljudi trebaju sami uvidjeti svoje greške i popraviti se, to je smisao života na ovom planetu zato smo ovdje. Ali to je dosadno da čovjek ispravi svoje greške jer bi se morao odreći svih stvari, čovjek bi se samo zabavljao ako se ne može zabavljati onda je nesretan.

Ni sam nisam pristalica da se popravim, ali bar ne želim da sa mnom upravljaju ljudi koji savjest koriste poput šešira kada im ne treba šešir onda je ga objese na kolac.

MariMar likes this post

20Politički razgovori.  Empty Re: Politički razgovori. sub vel 10, 2024 4:36 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Zašto mediji podržavaju rat? Ovo je vojnik iz prvog svjetskog rata bolji se šešira koji je bio dio njegove uniforme. Onda su prvi puta otkrili posttraumatski stresni poremećaj. Ljudi koji sjede i piskaraju u medijima nikada nisu osjetili rat na vlastitoj koži zato danas novinari podržavaju ratove.



[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 7.]

Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.