CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Politički razgovori.

Go to page : Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 48 / 50.]

941Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. pet sij 19, 2024 12:05 am

MariMar



VIP Član

LeClerc likes this post

942Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. pet sij 19, 2024 3:01 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Sljemenska cesta je zatvorena jer su gore došli ovi likovi koji driftaju aute na snijegu po cesti. Kada bogataši driftaju po cesti onda nema kazni, samo kazne sve koji koriste tu cestu. Sve to pod parolom jednakosti svih nas pred zakonom.

943Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. ned sij 21, 2024 4:03 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
Ja ne vidim da je država u 30 godina  nešto poduzela oko demografije, ne znam čemu onda voini rok?

Meni je danas totalno svejedno je li se moja država zove Hrvatska ili sutra Pakistan.

944Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. ned sij 21, 2024 8:20 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Etničko čišćenje Palestinaca se nastavlja punom parom.

[You must be registered and logged in to see this link.]



945Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. ned sij 21, 2024 10:56 pm

MariMar


MariMar
VIP Član

946Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. ned sij 21, 2024 11:18 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kada se ti Američki vojnici vrate u Ameriku ranjeni njihova vlada ih strpa u bolnice za veterane pune štakora.

Ovo su dva članka koja govore o tome. Neka onda viču vuuu i kmeeee i beee.

[You must be registered and logged in to see this link.]


Ako ne završe ranjeni dio ratnih veterana završi kao beskućnici na ulicama. Psi rata postanu hrane za pse.

MariMar likes this post

947Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. pon sij 22, 2024 12:31 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Kakve li planove imaju za nas...

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

948Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. pon sij 22, 2024 2:27 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Još jedna stranka iz opozicije želi da Njemačka izađe iz Europske unije. Mogu se kladiti da ih već zovu rusofilma i neprijateljima demokracije.


DEXIT! Predsjednica stranke AfD: “Ako pobijedimo, Njemačka ide na referendum o napuštanju EU”

[You must be registered and logged in to see this link.]

949Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. pon sij 22, 2024 3:02 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Pa zar nije Njemačka jedna od osnivača EU. Sada bi oni izašli a nas ostavili Very Happy ahahaha.

950Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. pon sij 22, 2024 4:44 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Previše je Woke kulture zato opozicija želi izaći. Sada je kasno. Ili bolje reći to ime je predizborni trik da dođu na vlast. Računaju na glasove ovih koji se bune protiv pridošlica.

951Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. uto sij 23, 2024 11:15 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Masonski skup. Vesele se dok podržavaju Genocid u Gazi. Ne treba se puno misliti kakvi su ovo ljudi. Možda dovedu rat i kod nas.

[You must be registered and logged in to see this link.]

952Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. uto sij 23, 2024 11:26 am

MariMar


MariMar
VIP Član
MariMar je napisao/la:


Ispada da je ovaj video ipak lažan. Jezivo kako sve mogu manipulirati videom :O Ljudi više neće znati što je stvarnost a što iluzija. Ja bi išla extremno desno i zabranila internet, haha Very Happy svi bi me napali Very Happy ta opcija nije niti na vidiku Very Happy

953Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. uto sij 23, 2024 2:49 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ma je, svaki video koji im ne odgovora proglašavaju lažnim. Evo ti primjer, prije nego je onaj sadašnji predsjednik Amerike došao na položaj moglo se vidjeti videozapise kako šnjofa djecu i žene, odjednom kada je došao na položaj ovi što provjetravaju istinu po internetu rekli su da taj predsjednik nije pedofil samo zato jer šnjofa djecu. iako bi svaki drugi čovjek za to bio osuđen kao pedofil i morao bit snositi posljedice svog ponašanja. Vidjela si što su stvarali kada je bila korona. Samo političari sa posebnim pedigreom mogu raditi što im volja.

954Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. uto sij 23, 2024 3:34 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Misliš da nije lažan? Na yt mi je izbacivalo još njegovih sadržaja. Kako gostuje u jednom showu , isto tako sjedi s njima, neštoo im govori, ovi samo gledaju i šute i video završava na isti način. Prekidom.

A i tko je taj uopće? zašto bi ga primili na WEF? mislim da je lažno, nažalost. Mnogi su se obradovali videu, a ono lažno.

LeClerc likes this post

955Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. uto sij 23, 2024 4:11 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Izgleda da si u pravu šteta ja sam se baš poveselio da im je to rekao u nos. Ali sa obzirom na frku koju je digao video je imao efekt.

956Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. uto sij 23, 2024 4:24 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Imao je efekt, ali mislim da to nije pozitivno. Jer će ljudi misliti da je konačno netko nešto poduzeo pa oni ne moraju ništa, a ono samo lažna nada. Koliko takvih lažnih videa ćemo imati u budućnosti, sve me strah kako su ovi lažnjaci dobro napravljeni.

957Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. uto sij 23, 2024 5:21 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Imao je efekt jer se može ovaj video pokazati nevjernicima kao primjer kako se sve može lako lažirati.

MariMar likes this post

958Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. uto sij 23, 2024 8:17 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Izraelski vojnici minirali su Palestinske kuće, kada je nešto krenulo po krivu pa su odletjeli u zrak 24 vojnika su poginula.

[You must be registered and logged in to see this link.]


Breaking News: 24 Israeli Soldiers Killed in Gaza Blast Caused by Their Own Explosives

In a tragic incident that has shocked the world, 24 Israeli soldiers lost their lives in a devastating blast that was caused by their own explosives in Gaza. The incident occurred on January 23, 2024, and has left the nation mourning the loss of these brave soldiers.

MariMar likes this post

959Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. sri sij 24, 2024 4:38 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Tko će drugi nego SAD. Put prema digitalizaciji, svi trebaju preći na jednu valutu?

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

960Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. čet sij 25, 2024 2:11 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Danas je kao i obično nastao kaos u Ukrajini. Najprije su Ukrajinci objavili da su srušili Ruski transportni avion, Rusi su onda objavili da je avion bio pun Ukrajinskih zarobljenika, kasnije su Rusi dali popis tih zarobljenika. Nakon objavljenog popisa poginulih Ukrajinskih vojnika Ukrajinci tvrde da je popis lažan jer na popisu su imena ljudi koji su već razmijenjeni. Na to su Rusi rekli da neka imena Ukrajinskih zarobljenika nisu bili prije razmijenjeni zato su se ponovno našli na popisu. Uz to ti poginuli Ukrajinski zarobljenici trebali su biti razmijenjeni za Ruske vojnike koje je Ukrajina zarobila.  Osim toga Ukrajina tvrdi da je srušeni Ruski avion letio iz Irana jer je prevozio Iransko oružje za Ruse.  

Sada dolazi po meni najzanimljiviji dio, Ukrajina je rekla da su Rusi morali dati plan leta tog aviona koji je prevozio Ukrajinske zarobljenike, ime ceste gdje će točno biti razmjena zarobljenika i koje će se sva vozila koristiti za transport zarobljenika do mjesta razmjene. Ali zato što Rusi nisu dali sve te informacije ukrajinci su imali pravo gađati Ruski transportni zrakoplov.

Osim toga Ukrajina je trebala donijeti zakon po kojem bi mogli mobilizirati dodatnih  500 000 vojnika ali svaka vijest o tome zakonu je povučena iz javnosti. Zašto se to dogodilo? Prema nekima to se dogodilo zbog srušenog Ruskog zrakoplova, jer su Rusi odgodili do daljeg razmjenu zarobljenika, zato se Ukrajinska vlada nije mogla pohvaliti narodu da se brine za zarobljene ukrajinske vojnike.  Na kraju što god da je je istina zbog ovog srušenog aviona obični Ukrajinci su se spasili novog vala mobilizacije za neko kratko vrijeme.

Uz ove vijesti gore dolazi i ova vijest stara nekoliko dana.  Rusi su izveli napad na Ukrajinske položaje iskoristivši iskustvo iz rata u Siriji.

Rusi su iskoristili iskustvo iz Sirije kada su Sirijski teroristi kopali stotinama metara dugačke tunele do Ruskih položaja da bi digli u zrak Ruske položaje ili da bi iznenadili Ruse zaskočivši ih sa leđa.

Sada su Rusi iskopali takav tunel iza ukrajinskih položaja,  dva puta su Rusi pokušavali proći kroz taj tunel. Prvi putra vojnici su ostali bez zraka u tunelu, drugi puta Tunel je bio poplavljen, treći puta Ruski vojnici su uspjeli proći kroz tunel iza Ukrajinskih položaja. Na karti sam označio mjesto ulaska Ruskih vojnika. Kada su Rusi izašli na drugom kraju tunela potpuno su iznenadili Ukrajinske vojnike koji su prema riječima Rusa bili lako savladani. Ukrajina je odmah posla pojačanje u to područje, ali Rusi su se uspješno obranili, Ukrajinska strana nije shvaćala zašto im ginu masovno svi vojnici koji su tamo poslani u pomoć dok nisu shvatili da Rusi na tim položajima imaju tunel. Najvjerojatnije je to razlog zašto je srušen Ruski avion, jer su se ukrajinci htjeli osvetiti Rusima za ovaj poraz. Najvjerojatnije su Ukrajinci uništili Iransko oružje u onom uništenom avionu.  

Ovo je slika dio karte na kojoj sam označio ulaz odakle su Rusi krenuli u napad na ukrajinske položaje.  

[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

961Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. čet sij 25, 2024 10:51 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Ma tko će znati pravi razlog zašto je srušen. Možemo samo nagađati. Ako je zbilja avion bio pun ukrajinskih zarobljenika, zašto bi ga ukrajinci rušili? možda ih nije briga za te zarobljenike, ili se boje da ti zarobljenici neće odati nešto.

LeClerc likes this post

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 48 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.