CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Apokalipsa je odgođena vratite se kući

Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Next

Go down  Poruka [Stranica 16 / 34.]

LeClerc



VIP Član
Znači ova klinka od 10 godine može bez problema pucati iz pištolja kalibra 10 mm iako je " slabija " od odraslih ljudi. Ali odrasli ljudi koji rade u FBI žalili su se da ne mogu koristiti ovakav kalibar zbog prejakog povratnog udara nakon svakog pucnja. Šeprtlje zapošljavaju nesposobne ljude valjanje


LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član


LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Dronovi im ne služe samo za ubijanje u Ukrajini.





LeClerc


LeClerc
VIP Član
What a f*cking city full of misery. Cool

LeClerc


LeClerc
VIP Član
2 large wine containers (1 MN liters) broke yesterday in the town of Levira, Portugal, which led to streets being flooded with wine. Eek

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Tek toliko da nešto rade. Razvijaju reaktor na nuklearnu fisiju da bi proizvodili električnu energiju i da bi u budućnosti mogli pokretati svemirske brodove. Dok im u Egiptu stoje piramide koje su proizvodile struju u davna vremena to se ignorira. Dok ovi prodavači magle iz videa mislile da razviju novu tehnologiju, tehnologiju koja je opisana u drvenim indijskim knjigama toliko detaljno da bi mogli bez problema sagraditi ovakve reaktore.

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
.......

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovo ne pišem zbog nikog drugog nego zato što je ovo neko moje razmišljanje. Baš me briga što će netko drugi misliti o napisanom.

Kada sam kao mali čitao o povijesti ljudi i ono što sam čuo od profesora pitao sam se zašto se te stere civilizacije nisu prije razvile kako se danas naša civilizacija razvila. Prvi let avionom bio je 1903 godine a danas malo više od sto godina ljudi istražuju tehnologiju nuklearne fisije.   Rimsko carstvo je postojalo prije 2000 godine ako se pogleda nivo arhitekt
kod tog carstva ono je skoro zadivljujuće, ali ako se pogleda indijski carstvo i njihovi hramovi po mojem mišljenju njihova [You must be registered and logged in to see this link.] je još bolja i zanimljivija. od[You must be registered and logged in to see this link.]. Stavio sam link na to kako je izgledala ta arhitektura.

Zašto se takva carstva onda nisu razvila na današnju nivo civilizacije koje su imala sposobnost graditi ovakve objekte?  
Na to pitanje sam slučajno prije koji tjedan dobio odgovor i potvrdu na ono što sam i prije razmišljao samo u teoriji da se dogodilo.  Tu svu arhitekturu od Rimskog carstva i Indijskog carstva nisu gradili ti ljudi nego je sve ostalo nakon uništenja velike civilizacije prije otprilike 10.000 ili 12.000 godina. Svi današnji ljudi su tu naknadno doseljeni nakon velikog potopa. zato se te civilizacije nisu razvile nego su samo živjeli u tim hramovima, nisu znali graditi ništa od svega što je prije bilo izgrađeno. Ali odonda su ostali ljudi od te stare civilizacije uništene prije 10.000 godine čak ih Biblija spominje ali je crkva to pročistila iz te knjige sa novim zavjetom. U ovim krajevima na Balkanu te ljude iz stare civilizacije zvali su " Nemiri " tko želi znati više neka istraži te Nemire. Oni su živjeli na ovim prostorima sve do kraja 19 stoljeća. Rimsko carstvo je počelo čišćenje tih Nemira sa ovih prostora u svojim ratovima, zato su postojali Rimski logori za ljude koji su živjeli sa tim Nemirima na ovim prostorima. Rimski logori su uslužili za potpuno uništenje svih koji su znali o povijesti tih Nemira, ali do početka prvog i drugog svjetskog rata ostaci tih ljudi su ipak preživjeli. Samo zbog toga su pokrenuti prvi i drugi svjetski rat. Ti ratovi su služili da se očisti stanovništvo zaostalo od prije, da se buduće generacije ljudi ne sjećaju vlastite povijesti.  Ali prvi i drugi svjetski rat nisu zahvatili velika područja Kavkaza, to jest područja koja su danas pod Rusijom tamo su još uvijek živjeli ljudi koji su se sjećali svoje povijesti. Zato je Staljin na naredbu nekog višeg išao u jeku nagore nacističkog napada na Rusiju očistiti područje Kavkaza, nitko ne zna koliko je ljudi izginulo kada je Staljin dao očistiti to područje. Spominju se razne brojke da je u drugom svjetskom ratu poginulo od 7 milijuna ljudi do čak 26 milijuna ljudi. Prva brojka je službena druga brojka je procjena zapadnih statističara. Osobno smatram da je oko 2 milijuna ljudi poginulo u izravnim ratnim sukobima. Ostali su pobijeni kada ih je Staljin započeo svoju čistku.  To je razlog zašto ne znamo točnu brojku mrtvih ljudi na Ruskoj strani jer nisu željeli da se zna što je Stalin napravio na Kavkazu.
[You must be registered and logged in to see this link.]

I tako su uspješno počistili sve ljude koji su se sjećali povijesti bivše civilizacije, to je bio završetak tog takozvanog reseta, kojeg su usput danas počeli opet spominjati. Zato je dozvoljeno da se naša nova civilizacija razvije iz blata nakon drugog svjetsko rata.

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kada sam bio mali mama je kupila neku knjigu koja je opisivala različite pokuse sa strujom od 3 volta dovoljno sigurno da djeca mogu sa baterijama malo žice i par žaruljica izvoditi ovakve pokuse kao što je ovaj u videu. Tako sam napravio makete  semafora i gradske rasvjete.
Kasnije sam sa bratom gradio male radiostanice po nacrtima iz te knjige. Zanimljivo mi je da sam živio u vrijeme komunizma pa su djeci dali da se igraju na ovakav kreativan način kada su u prodaji imali ovakve knjige.


MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Her name is Sarah Lezito.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Sometimes you just need to fire your customers regardless of how much the job pays because no amount of money is worth a hassle like this 2019 Lexus RC350 F sport AWD brought me.  The job itself is a great job, the entitled vehicle owner was the problem.  Here is the story of this failed build.

Čovjek iz videa joj je htio pomoći ali neki ljudi nisu dovoljno pametni da shvate tko im pomaže a tko ih iskorištava.


LeClerc


LeClerc
VIP Član
Laughing

LeClerc


LeClerc
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this image.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 16 / 34.]

Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.