CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Politički razgovori.

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Poruka [Stranica 6 / 7.]

101Politički razgovori.  - Page 6 Empty Re: Politički razgovori. pet tra 12, 2024 9:20 am

MariMar



VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

102Politički razgovori.  - Page 6 Empty Re: Politički razgovori. pet tra 12, 2024 9:31 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

103Politički razgovori.  - Page 6 Empty Re: Politički razgovori. sub tra 13, 2024 5:37 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Pita netko u na internetu što se dogodilo sa medijima da su odjenem promijenili narativni i sada pišu da bi Ukrajina mogla izgubiti rat. Odgovor Izraelu se tako žuti u rat sa Iranom da Amerika mora što brže završiti rat u Ukrajini.

Inače gledam video kako su Rusi izgubili samo u jednom napadu 23 različita oklopna vozila i par tenkova. Prozapadni mediji pišu da Ukrajina gubi a Rusi u jedan dan izgube gomilu oklopa? Onda mediji proseru da Ukrajina gubi? Od ove propagande više uopće ne znam što je istina? Znam samo da se Izraelcima žuri u rat sa Iranom, i to je jedni razlog što se već duže vrijeme kalkulira u medijima kako da Ukrajina izgubi ali da pobjedi. Slično kao u Afganistanu gdje su Amerikanci na vrat nanos pobjegli iz Afganistana tik pred početak Ruskog napada na Ukrajinu.

104Politički razgovori.  - Page 6 Empty Re: Politički razgovori. sub tra 13, 2024 5:58 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

105Politički razgovori.  - Page 6 Empty Re: Politički razgovori. sub tra 13, 2024 11:27 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

106Politički razgovori.  - Page 6 Empty Re: Politički razgovori. ned tra 14, 2024 1:08 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Treći svjetski rat neće se voditi nigdje drugdje nego u Europi, Europa postaje kao Jugoslavija sa ljudima koji se ne podnose. Ovo sada sa Izraelom i Iranom je samo početak koji će sa godinama dovesti do tog rata. Sada već davne 2001 godine Ameri su započeli rat protiv terora nakon napada 9.11. 2001 godine koji se pretvorio u hladni rat protiv Rusije. Toliko dugo će trajati rat Izraela protiv Irana koji će dovesti od rata u Europi negdje 2050 godine. Znak da je taj rat blizu u Europi biti će ujedinjene cijele Europe, neki ljudi to ujedinjenje Europske unije zovu drugim imenom a to je "drugo rimsko carstvo".  Kada sam bio mali neki ljudi iz crkve a i oni izvan nje su spominjali taj rat i drugo rimsko carstvo sada više ne čujem da to spominju. To je bilo za vrijeme komunizma kada su veliki proroci mislili da će se ljudi boriti protiv komunista zato su nakon pada komunista odjenem zašutili.  Very Happy Laughing

107Politički razgovori.  - Page 6 Empty Re: Politički razgovori. ned tra 14, 2024 5:15 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Izgleda da je Iran u napadu na Izrael koristio vlastite rakete sa više bojevih glava u jednoj raketi protiviti Izraelskog vojnog aerodroma oštetivši prema nekim izvorima 11 aviona i nekoliko helikoptera uz to uništili su radar i kontrolnu zgradu.  Neki će reći da brojke oštećenih aviona nisu točne, ja samo navodim što sam pročitao, zato sam i napisao ovo posljednje jer ne vjerujem ni Izraelu ni Iranu u točnost njihovih izjava. Da Izrael nije htio sve ovu eskalaciju sukoba mogli su reagirati prije da se Hamas ne naoruža. Izraelska tajna služba je znala da se Hamas naoružava skoro dvije godine prije svega ovoga, mogli su reagirati ali nisu, zato me boli đon dali su brojke uništenih aviona točne ili nisu.

MariMar likes this post

108Politički razgovori.  - Page 6 Empty Re: Politički razgovori. ned tra 14, 2024 11:56 pm

MariMar


MariMar
VIP Član


[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

109Politički razgovori.  - Page 6 Empty Re: Politički razgovori. pon tra 15, 2024 10:41 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

110Politički razgovori.  - Page 6 Empty Re: Politički razgovori. pon tra 15, 2024 12:27 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Umro je najdugovječniji političar u Hrvatskoj Jospi Manolić, ne bi želio biti na njegovom mjestu sada. trk

111Politički razgovori.  - Page 6 Empty Re: Politički razgovori. pon tra 15, 2024 8:48 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Netko je snimio Plenkovića kako vrijeđa oporbu takozvanim kočijaškim jezikom. Sada su pokazali u toj stranici kako bi oni zapravo vladali da ih ne kontrolira Europa. Koliko god ne volim te Europske političare zbog loše politike prema Europi i njenim građanima ovaj dio Europske politike volim jer drže pod kontrolom male političke nasilnike sa ovih prostora koji su si umislili da su veliki vođe. Zapravo drže jedni druge pod kontrolom.

112Politički razgovori.  - Page 6 Empty Re: Politički razgovori. pon tra 15, 2024 11:22 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Uf jbmti Jutarnji zašto to čitam, sva sam se prepala ovog naslova:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nekada su ovo bile ozbiljne novine, sada baljezgaju gluposti kao i Index. Samo da se nešto piše...

LeClerc likes this post

113Politički razgovori.  - Page 6 Empty Re: Politički razgovori. pon tra 15, 2024 11:53 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Izgleda da im je svima pala čitanost pa novinari moraju napisati što gluplji naslov da primame publiku. Ja sam napravio grešku što sam kliknuo na link. Novine u kojima se ne može čitati komentare čitatelje ne želim čitati, jer su zasada komentari jedino vrijedni čitanja bar po meni.  Dok i taj dio ne preuzme umjetna inteligencija, pa onda ona počne pisati komentare umjesto čitatelja.

MariMar likes this post

114Politički razgovori.  - Page 6 Empty Re: Politički razgovori. uto tra 16, 2024 10:08 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Za koju P.M se otvaraju biračka mjesta u Australiji a izbori su u Hrvatskoj. Šta oni ljudi koji su otišli imaju glasati za ikoga u Hrvatskoj ako su napustili Hrvatsku? Sada će mi neki stranac odlučivati dali će biti na vlasti u Hrvatskoj HDZ ili SDP. A sami su pobjegli odavde zbog tih stranaka koje su ovdje sve uništile.

MariMar likes this post

115Politički razgovori.  - Page 6 Empty Re: Politički razgovori. sri tra 17, 2024 2:55 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Tko je zapravo Vladimir Zelenski? Video u dva dva nastavka govori o tome kako je postao predsjednik i koliko ima vila po svijetu koje koštaju od najskuplje na Floridi 38 milijuna dolara do vila u Europi koje vrijede nekoliko milijuna dolara. Odakle mu novci za tolike vile? On je bio glumac ali se odjednom obogatio dok mu je država u ratu sa Rusijom. Stalno plaće da nema novca, da mu nisu poslali dovoljno oružja, sada su Ukrajinci vidjeli kako se zapadne zemlje angažirale oko Izrael kada je Iran zaprijetio napadom na Izrael. Zapadne zemlje su odmah poslale svoje avione da unište Iranske rakete i dronove. Izrele je potrošio značajna sredstva na proturaketnu obranu, jedna rakete protuzračne obrane košta oko 70 000 dolara prema onom što sam pročitao na internu. Iranski dron košta nekoliko tisuća dolara, malo više koštaju one Iranske rakete sa više bojevih glava.  Šta će obični Ukrajinci misliti kada su sada vidjeli koju je potporu Izrael dobio za razliku od Ukrajine koja muku muči sa nedostatkom municije i ostalog oružja. Sada je pitanje dali će netko poduzeti nešto protiv korupcije u Ukrajini ili će i dalje cenzurirati ljude koji govore o korupciji koja Ukrajinu košta života i slobode?

Video je napravio Amerikanac Scott Ritter.

Prvi nastavak.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Drugi nastavak.
[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

116Politički razgovori.  - Page 6 Empty Re: Politički razgovori. sri tra 17, 2024 5:35 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Hadezeovci se toliko boje gubitka izbora da sve građane kojima je istekla osobna ne daju da glasaju, čak i oni koji imaju osobnu a nedavno su je izvadili ne mogu glasati. Nego svi moraju ići po nekakvu potvrdu da bi glasali, a na biračkim mjestima piše da se može glasati sa vozačkom ili sa putovnicom.

117Politički razgovori.  - Page 6 Empty Re: Politički razgovori. sri tra 17, 2024 7:52 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Opet pobjeda hdz ili sdp Mad

118Politički razgovori.  - Page 6 Empty Re: Politički razgovori. sri tra 17, 2024 8:45 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
A šta si očekivala nakon 30 godina što ljudi glasaju samo za jednu te istu stranku? Država puna uhljeba glasuje za one koji su im omogućili da budu uhljebi. Zato sada uvoze radnu snagu jer nema domaćih radnika koji žele raditi za male plaće. Strancima je ova Hrvatska plaća dobra jer u njihovima zemljama plaće su još niže, tako rade u Europi i ovdje.

MariMar likes this post

119Politički razgovori.  - Page 6 Empty Re: Politički razgovori. sri tra 17, 2024 9:18 pm

MariMar


MariMar
VIP Član

LeClerc likes this post

120Politički razgovori.  - Page 6 Empty Re: Politički razgovori. pet tra 19, 2024 8:27 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kažu da Milanović ne poštuje ustavni sud, 30 godina političari ne poštuju Hrvatsku onda se suci nisu čudom čudili da  se ne poštiva država. Sada se dižu na zadnje noge jer Milanović ne želi poštivati zakon.

MariMar likes this post

121Politički razgovori.  - Page 6 Empty Re: Politički razgovori. pet tra 19, 2024 8:37 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Sada mi je malo jasnije zašto se tolika frka diže na ustavnom sudu. Kum Vladimira Šeksa je predsjednik Ustavnog suda Miroslav Šeparović.  Naravno da se diže frka kada je HDZ u Ustavnom sudu. Rođe pomažu jedni drugima. Da se događa obrnuta situacije onda bi sve bilo po zakonu. Laughing

[You must be registered and logged in to see this link.]

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 6 / 7.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.