CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koji ste zadnji film pogledali?

Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Go down  Poruka [Stranica 6 / 15.]

101Koji ste zadnji film pogledali? - Page 6 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon tra 27, 2020 9:45 pm

LeClerc



VIP Član
Gledam stare filmove iz sedamdesetih godina . Na redu je Trilogy of Terror .

102Koji ste zadnji film pogledali? - Page 6 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sub svi 02, 2020 12:30 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
Ubojstvo u Orijet ekspresu i Lice s ožiljkom

103Koji ste zadnji film pogledali? - Page 6 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sub svi 02, 2020 12:31 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

104Koji ste zadnji film pogledali? - Page 6 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon lip 01, 2020 2:52 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.] nije da je loš, osobito što je Ben stvarno odličan glumac, ali nije tema ona koju volim no zato mu je ovaj savršen [You must be registered and logged in to see this link.]

105Koji ste zadnji film pogledali? - Page 6 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sri lip 03, 2020 1:33 pm

Carlito-B


Carlito-B
Junior
^^ako slučajno nisi pogledaj njegov film,grad lopova
tu je i redatelj i glumac,preporuka svakako

106Koji ste zadnji film pogledali? - Page 6 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? čet lip 04, 2020 3:21 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
Hvala na preporuci, nocas odgledala, stvarno fenomenalan film.

107Koji ste zadnji film pogledali? - Page 6 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon lip 08, 2020 9:52 am

Kjara


Kjara
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]


je li gledao netko ovaj, isplati li se gledati do kraja? ... gledala prvih 15 minuta... ocjena nula

108Koji ste zadnji film pogledali? - Page 6 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon lip 08, 2020 10:11 am

daidza


daidza
VIP Član
super je film, jedan od boljih prosle godine Smile

109Koji ste zadnji film pogledali? - Page 6 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon lip 08, 2020 10:21 am

Kjara


Kjara
VIP Član
onda ću ga dovršiti večeras

110Koji ste zadnji film pogledali? - Page 6 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon lip 08, 2020 10:23 am

daidza


daidza
VIP Član
aj pa javi kakav ti je Smile

111Koji ste zadnji film pogledali? - Page 6 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? uto lip 09, 2020 5:31 pm

Carlito-B


Carlito-B
Junior
Kjara je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]


je li gledao netko ovaj, isplati li se gledati do kraja? ... gledala prvih 15 minuta... ocjena nula

tarantinov film je gotovo svaki remek djelo i obavezna lektira za pravog filmofila,toliko o tome dali se isplati pogledati do kraja Cool

112Koji ste zadnji film pogledali? - Page 6 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sri lip 24, 2020 9:48 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
^^ slažem se, svidio mi se... ne znam zašto sam posumnjala, a glumi elita


preporučujem ovaj: [You must be registered and logged in to see this link.]

113Koji ste zadnji film pogledali? - Page 6 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned lip 28, 2020 9:08 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
''Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga''

Očekivala sam da će film biti neki bezveze, i ispunio je sva moja očekivanja. Very Happy. ''Žestoko'' se sprdaju sa eurovizijom i europom. Mada te vuće da pogledaš još jednom neke dijelove filma, inače moja ocjena 5 od 10.

114Koji ste zadnji film pogledali? - Page 6 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sri srp 29, 2020 3:53 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
[You must be registered and logged in to see this link.] - meni zanimljiv, čini mi se da ide i nastavak i jedva čekam

115Koji ste zadnji film pogledali? - Page 6 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sri srp 29, 2020 4:12 pm

daidza


daidza
VIP Član
MariMar je napisao/la:''Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga''

Očekivala sam da će film biti neki bezveze, i ispunio je sva moja očekivanja. Very Happy. ''Žestoko'' se sprdaju sa eurovizijom i europom. Mada te vuće da pogledaš još jednom neke dijelove filma, inače moja ocjena 5 od 10.

meni bio bez veze

116Koji ste zadnji film pogledali? - Page 6 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sri srp 29, 2020 5:04 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Pa i meni je bio. Ispunio je očekivanja a očekivanja su bila da će biti bezveze Very Happy

117Koji ste zadnji film pogledali? - Page 6 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sri srp 29, 2020 5:05 pm

daidza


daidza
VIP Član
aha Laughing

jedino mi fora bilo kad je onaj gradonacelnik dobio noz u ledja Very Happy

118Koji ste zadnji film pogledali? - Page 6 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sri srp 29, 2020 5:12 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Ima par scena u filmu koje bi mogla pogledati ponovo. Kao npr. dobro sam se nasmijala na scenu s onim Rusom koji kaže da u Rusiji nema gejeva. Ili kada pjevaju onu pjesmu ja ja ding dong.





Ali film je opčenito loš.

119Koji ste zadnji film pogledali? - Page 6 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pet srp 31, 2020 9:55 am

Miss Hyde


Miss Hyde
Junior
Stalingrad
Enemy at the gates
The longest day

120Koji ste zadnji film pogledali? - Page 6 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pet srp 31, 2020 4:13 pm

daidza


daidza
VIP Član
invisible man, super mi se svidio Smile

121Koji ste zadnji film pogledali? - Page 6 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pet srp 31, 2020 4:37 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
to onaj kao horor neki?
skinut ću ga i pogledat samo zbog tvoje preporuke

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 6 / 15.]

Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.