CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koji ste zadnji film pogledali?

Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Go down  Poruka [Stranica 10 / 15.]

181Koji ste zadnji film pogledali? - Page 10 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pet pro 11, 2020 10:25 pm

Scorpy



Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Napiši što je, ne otvaram nepoznate linkove. Otkako su mi Milu Hrnića podvalili, nepovjerljiv sam. Very Happy

182Koji ste zadnji film pogledali? - Page 10 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sub pro 12, 2020 9:22 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
Evo, slika će sve reći Very Happy


[You must be registered and logged in to see this link.]

183Koji ste zadnji film pogledali? - Page 10 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? uto pro 15, 2020 8:14 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
Pazite, igra Crowe, Farrell, Will Smith, a ja ne znam sto misliti o tom filmu
Zimska prica je naziv.
Uglavnom, napeto sam ga do kraja gledala unatoc zbunjenosti zbog teme...

184Koji ste zadnji film pogledali? - Page 10 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sub sij 02, 2021 1:25 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]


nisam odgledala do kraja jer sam zaspala, no dovršit ću ga večeras jer, iako nije klasičan film, već su, bar u odgledanoj polovici, sve intervjui, film donekle "tješi" kroz humor i otkriva neke druge stvari
Dobio je visoku sedmicu i slažem se s tom ocjenom

185Koji ste zadnji film pogledali? - Page 10 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sub sij 16, 2021 12:30 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
Otac... A. Hopkins je jednostavno kralj glume klanjanje

Bad Education: sadržaj me možda i ne bi toliko privukao, ali s obzirom da glumi H. Jackman i da je istinit događaj, rekoh, idem pogledati. Ostadoh oduševljena!!

186Koji ste zadnji film pogledali? - Page 10 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon sij 25, 2021 12:49 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
Neki njemački s Elyas M'barek-om, zgodan tip baš, a ni film nije loš

187Koji ste zadnji film pogledali? - Page 10 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon sij 25, 2021 12:51 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
Kišni čovjek - nisam ga duuugo gledao i već sam pomalo zaboravio radnju i super mi je bio...al baš baš super

Kjara likes this post

188Koji ste zadnji film pogledali? - Page 10 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? uto sij 26, 2021 2:41 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
[You must be registered and logged in to see this link.]

Film k'o film. Ok, drzi paznju.

189Koji ste zadnji film pogledali? - Page 10 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sub vel 06, 2021 1:26 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
[You must be registered and logged in to see this link.]

Svidjam.

A nakon toga i ovaj iz 2020. iz znatizelje (losa ideja Very Happy)[You must be registered and logged in to see this link.]

190Koji ste zadnji film pogledali? - Page 10 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned vel 07, 2021 8:26 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
^^ e, i ja u posljednje vrijeme navalila na te stare... odlični!

Bellatrix likes this post

191Koji ste zadnji film pogledali? - Page 10 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pet vel 12, 2021 10:15 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Po prvi puta gledala film [You must be registered and logged in to see this link.] Dobar film.

Jozef _K likes this post

192Koji ste zadnji film pogledali? - Page 10 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned vel 14, 2021 11:24 am

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
[You must be registered and logged in to see this link.]

Najs. Smile

193Koji ste zadnji film pogledali? - Page 10 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? uto vel 23, 2021 8:20 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
[You must be registered and logged in to see this link.]

Bas mi gode ovi stari u poslednje vreme. Smile

ally likes this post

194Koji ste zadnji film pogledali? - Page 10 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? uto vel 23, 2021 9:34 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Kada novi ne valjaju, vraćamo se na stare. (šala, ajd ima nešto i od novih gledljivo Jezik)

195Koji ste zadnji film pogledali? - Page 10 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? čet vel 25, 2021 7:38 am

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
[You must be registered and logged in to see this link.] - nakon deset minuta sjetio sam se sadržaja, ali odgledao sam ga do kraja. Opet.

196Koji ste zadnji film pogledali? - Page 10 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? čet oľu 04, 2021 12:57 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
[You must be registered and logged in to see this link.]

Davno citala knjigu, pa...
Svidja mi se i film. Smile

197Koji ste zadnji film pogledali? - Page 10 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sri oľu 24, 2021 12:21 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
Fatalna s Hilary Swank, odlican

198Koji ste zadnji film pogledali? - Page 10 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sub oľu 27, 2021 9:36 am

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
^^I ja sam taj nedavno, al' mi nije odlican. Very Happy

Ne secam se koji je bio poslednji.

Kjara likes this post

199Koji ste zadnji film pogledali? - Page 10 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? uto tra 06, 2021 9:11 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.] Sva tri su dobra. Dala bi ipak prednost Everestu.

200Koji ste zadnji film pogledali? - Page 10 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? uto tra 06, 2021 10:36 pm

Miss Hyde


Miss Hyde
Junior
The shop around the corner. Joj, joj, obozavam najvise.
Jimmy Stewart je micica. 😙

201Koji ste zadnji film pogledali? - Page 10 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon tra 12, 2021 12:38 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
O hemingveju, sa bullokicom i krisom, ljubav i rat.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 10 / 15.]

Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.