CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koji ste zadnji film pogledali?

Go to page : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Go down  Poruka [Stranica 15 / 15.]

281Koji ste zadnji film pogledali? - Page 15 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned pro 17, 2023 12:21 am

MariMar



VIP Član
Anastasia (1997)

282Koji ste zadnji film pogledali? - Page 15 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned pro 24, 2023 1:36 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Pogledao sam Rebel Moon [You must be registered and logged in to see this link.]  Čudo drekfliks Very Happy ( netfliks ) je uspio snimiti dobar znanstvenofantastični film, ispočetka se ne čini kao da je dobar ali to je malo na početku. Film je sličan na Zvjezdane ratove zbog različitih vanzemaljaca u tom filmu i to je jedina sličnost sa Zvjezdanim ratovima. Zapravo našli su dobre glumce koji znaju svoj posao, nisu ubačeni u film samo zato jer su podobni.

283Koji ste zadnji film pogledali? - Page 15 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pet vel 02, 2024 12:18 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledao sam film [You must be registered and logged in to see this link.]  Na samom početku filma redatelj filma nam pokazuje kako se financiraju velike političke organizacije. Ostatak filma neki rambo tuče se sa specijalcima koji jedan po jedan strpljivo čekaju da dobiju batine  Laughing   Ali rambo se uvijek spotakne o jednu crnkinju koja je u tom filmu na strani dobra. Zato se sa njome ne smije tući, ali zato njene kolege dobiju batine, iako su oni isto na strani dobra ipak dobiju batine. Laughing

284Koji ste zadnji film pogledali? - Page 15 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pet vel 02, 2024 3:09 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Fallen. Stoji mi godinama na hard-disku, valjda otkako se pojavio. Very Happy

Odgovara mi ekipa (Denzel Washington, John Goodman, Donald Sutherland, James Gandolfini...), nije problem u glumcima. Zbog njih sam ga zapravo i skinuo. Nego me natprirodni trileri odbijaju. Tko je god gledao više od dva horora, zna da tamo negativci imaju supermoći: izdržljivi su, jaki, ne možeš ih ubiti... To su klasične postavke žanra, još od Halloweena. Koji će nam klinac onda demoni, bilo bi dovoljno da je serijski ubojica lik poput onoga iz filma Seven. Sposoban, inteligentan, dijabolično zao... Tu čak nisu problem biblijski motivi, nego je to premještanje "duha" iz tijela u tijelo djetinjasto napravljeno.

Upropastili su potencijalno dobru priču, tezu da svatko tko vjeruje u postojanje Dobra automatski mora prihvatiti i postojanje Zla. Umjesto djelića kvalitetne filozofije i teologije dobili smo jeftine trikove.

285Koji ste zadnji film pogledali? - Page 15 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon oľu 04, 2024 5:13 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Titanik. tužan Ne znam što mi je tužnije, kraj filma ili to što više ne snimaju ovako dobre filmove.

286Koji ste zadnji film pogledali? - Page 15 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon oľu 04, 2024 5:47 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kažu da je Titanik potonuo zbog podmetnute bombe na brodu a ne zbog toga što je udario u ledenu santu. I naravno u sve su upletene tajne Britanske službe tko bi drugi.

MariMar likes this post

287Koji ste zadnji film pogledali? - Page 15 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon oľu 04, 2024 6:29 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Može biti s obzirom da je bilo dosta utjecajnih i bogatih ljudi na titaniku. Možda se svijet promijenio radi toga. Zato je titanik tako bitna povijesna priča.

LeClerc likes this post

288Koji ste zadnji film pogledali? - Page 15 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon oľu 04, 2024 7:07 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Onda su započeli jednu od fazi procesa koji se i danas nastavljaju sa uništavanjem starog svijeta i uspostavom novog svijeta. Nisu prvi i drugi svjetski rat započeli radi ubojstva Ferdinanda nego da unište ondašnja carstva i plemiće uz njih su uništili stari narod koji se sjećao povijesti kakva je bila prije nego su je preinačili.  Tako da nema nekoga tko bi im se suprotstavio kada su poslije završetka drugog svjetskog rata napisali novu povijest. Komunisti su tu isto odigrali veliku ulogu u Kini Rusiji i na Balkanu, Ameri su isto napravili Americi sa indijancima, a komunisti iz sa starosjediocima iz Kine.  Zato se rado rado sjećaju tog Titanika, kao da u povijesti nije bilo gorih događaja kojih se nitko ne sjeća više.


Edit- Dodao sam još nešto.

MariMar likes this post

289Koji ste zadnji film pogledali? - Page 15 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon oľu 04, 2024 9:48 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
O kakvim "starosjediocima iz Kine" govoriš? Pa nisu komunisti došli s Marsa. Premda su ih Mongoli desetkovali, u Kini su i dalje živjeli Kinezi. Very Happy

290Koji ste zadnji film pogledali? - Page 15 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? uto oľu 05, 2024 12:20 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Mislio sam na one Kineze koji su bili potomci starih Kineza prije nego su komunisti napravili čistku. Ovo sada spominjem radi primjera što su napravili u Rusiji. Svi znamo da je Staljin pobio mnogo ljudi u Sibirskim stepama u selima, u tim Staljinovima čistkama pobijeno je više milijuna ljudi.  Slično su napravili Kineski komunisti kada su došli na vlast, oni su oduzeli djecu starosjediocima i od njih su napravili poslušne komuniste koji se ne sjećaju vlastite povijesti, starosjedioci su pobijeni to jest roditelji od te djece.

291Koji ste zadnji film pogledali? - Page 15 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sub oľu 16, 2024 11:36 am

Kjara


Kjara
VIP Član
Izlet, na Netflixu. Krvi do koljena, ali odličan!

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 15 / 15.]

Go to page : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.