CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koji ste zadnji film pogledali?

Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Go down  Poruka [Stranica 14 / 15.]

261Koji ste zadnji film pogledali? - Page 14 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sri oľu 01, 2023 3:45 pm

MariMar



VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

Oke film. Ali opet nisam baš zadovoljna završetkom filma. Ostalo je tu još puno nejasnoća. 5/10

262Koji ste zadnji film pogledali? - Page 14 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sri oľu 01, 2023 4:03 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

263Koji ste zadnji film pogledali? - Page 14 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sub oľu 11, 2023 7:43 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

Zadovoljna sam filmom. 7/10

264Koji ste zadnji film pogledali? - Page 14 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sri oľu 15, 2023 1:28 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledao sam film [You must be registered and logged in to see this link.] Nisam znao da će ga ovako snimiti. Laughing  moja ocjena za film je je 10 od 10 Very Happy Priča o tom medvjedu je istinita, ali film je drukčije snimljen od onoga što se zaista dogodilo.   Film nije za one sa slabim želucom ni za djecu. Udarac

265Koji ste zadnji film pogledali? - Page 14 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sri oľu 15, 2023 1:44 am

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Što je to, crna komedija? Humoristični horor? Very Happy

266Koji ste zadnji film pogledali? - Page 14 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pet oľu 17, 2023 6:30 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledao sam film Virus Andromeda- koliko su oni uložili para u opremu u tom filmu, to je veliki trud bio za ono vrijeme kada je sniman film. Za moj ukus film je dobar. Radi se o nekom virusu, potencijalno film bi mogao dati odgovor zašto se na nebu pojavljuju oni kemijski tragovi pare. tvz Chemtrails [You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

267Koji ste zadnji film pogledali? - Page 14 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned oľu 26, 2023 5:50 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
[You must be registered and logged in to see this link.]

Zanimljivo. Very Happy

268Koji ste zadnji film pogledali? - Page 14 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? čet oľu 30, 2023 11:15 am

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
[You must be registered and logged in to see this link.]

Sa prekidima i ne bas do kraja jer not my cup of tea (najblaze receno). Rolling Eyes

269Koji ste zadnji film pogledali? - Page 14 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sub tra 08, 2023 1:15 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
[You must be registered and logged in to see this link.] - ok film.

[You must be registered and logged in to see this link.] - nista posebno, 5/10.

270Koji ste zadnji film pogledali? - Page 14 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? uto tra 11, 2023 3:12 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
[You must be registered and logged in to see this link.]

A sad cu opet da se navucem na igricu. Smile

LeClerc likes this post

271Koji ste zadnji film pogledali? - Page 14 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? uto tra 11, 2023 4:54 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Snimili su film o liku koji je ukrao videoigru iz Rusije Laughing Bar su ondašnje videoigre bile zabavne. klanjanje

MariMar likes this post

272Koji ste zadnji film pogledali? - Page 14 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? čet tra 13, 2023 10:53 am

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Novi Avatar i John Wick nisu loši, ali predugo traju. Svejedno, zabavio sam se. Nisam bogznašto očekivao, možda je u tome stvar. Oba su filma tipično holivudska, bombardiraju gledatelja vizualno i auditivno kako bi zadržao pozornost.

Reeves je izvrstan u kaskaderskim dijelovima, vidi se da je mnogo trenirao. Borilačke sekvencije spadaju u vrh današnje produkcije.

273Koji ste zadnji film pogledali? - Page 14 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? uto tra 18, 2023 11:53 am

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
Wicka nisam još pogledao al uskoro planiram
prethodni su mi bili zabavni pa to i tu očekujem

novi avatar me ajmo reć razočarao jer sam vjerojatno previše očekivao

isto kao i 65 koji sam zadnje pogledao

274Koji ste zadnji film pogledali? - Page 14 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? čet svi 04, 2023 12:15 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
The hitchhikers guide to the galaxy Gledao sam ovaj film, izgleda kao dječji film ali baš me briga, podsjeća me na to kada sam bio mali pa sam volio takve filmove.

275Koji ste zadnji film pogledali? - Page 14 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pet svi 05, 2023 10:23 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Pročitaj knjigu.

276Koji ste zadnji film pogledali? - Page 14 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pet svi 05, 2023 11:50 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Zaboravih dodati film je bio odličan. Sniman po onim filmovima iz osamdesetih i devedesetih. Smile   Knjiga je sigurno dobra ali ja je ne budem čitao. Znam da sam u krivu kada to kažem jer sam čitao knjigu od Rambu, ta knjiga je mnogo bolje napisana i nikakav film ne može dočarati napisano u knjizi.

277Koji ste zadnji film pogledali? - Page 14 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sub svi 06, 2023 9:54 am

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Knjiga nije dobra, knjiga je fantastična. Posrijedi je jedan od najboljih SF romana uopće, a karakterizira ga humor i satira. Adams se zapravo ruga klasičnim stereotipovima te vrste književnosti, od karakterizacije likova do visoke tehnologije, ali zna pisati i dobro povezuje apsurdne situacije i zaplete.

Beskrajno zabavna i duhovita knjiga, film joj nije ni do gležnja.

LeClerc likes this post

278Koji ste zadnji film pogledali? - Page 14 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pet svi 19, 2023 4:20 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledao sam Finski film Sisu. [You must be registered and logged in to see this link.]   Dobra strana filma je da nema prenemaganja u filmu odmah krenu sa akcijom tko to voli njemu će film biti dobar i to jedino dobro u filmu.   Nekakav tobože ratni film sa nekim superjunakom sličnim supermenu koji može preživjeti 20 automatskih pušaka koje pucaju prema njemu. U jednoj sceni pucaju prema njemu sa teškim puško mitraljezom čiji je metak debeo 14 milimetara taj supermen je preživi višestruke pogotke. I to nije sve preživao je eksploziju protutenkovske mine koja može raznijeti tenk od 40 tona ali ne i njega Laughing   Jedno vješanje i pad aviona. Osim toga Njemački vojnici  tako loše gađaju kao da su naslijedili loše gađanje od Stormtroopers iz Zvjezdanih ratova. Very Happy

Ovo su reviju ljudi koji su gledali taj film. Izgleda kao da samo botovi pišu reviju za te filmove. Ne znam kako se nekom može sviđati film sa tako nadrealnom slikom nekog tobožnjeg heroja. Po tome Njemici uopće ne bi mogli zauzeti cijelu Europu i dio Rusije jer bi par ljudi sa nožem pomlatilo kompletnu Njemačku vojsku od nekoliko milijun ljudi.


Watched this masterpiece in a cinema in january, one of the best movie experiences I have ever had. Totally worth it.

never watched a great movie like this before. Highly recomend SISU. what a great movie. Acting and actions are crazy incredible. 10/10 stars. ❤❤

A+ for whoever edited the trailer , the Sfx and the bgm are absolutely amazing.

Just saw this movie, I must say it just kicks ass. Very original script cuts all the movie BS out and is straight action movie. Gritty, bloody, and action packed. Must see

279Koji ste zadnji film pogledali? - Page 14 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? čet svi 25, 2023 11:51 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledao sam film dana kada je zemlja stala. Čitao sam revijue za taj film, vidim neki se ljudi žale na sina od will smith da je razmaženo derište u tom filmu bio. Ti ljudi kažu da je mali uništio taj film, to su čiste gluposti mali je dobro odigrao svoju ulogu. Ali su neki gledaoci razmažena derišta pa im se zato nije svidio taj film, Inače je film dobar tko voli znanstvenu fantastu. [You must be registered and logged in to see this link.]

280Koji ste zadnji film pogledali? - Page 14 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? čet pro 14, 2023 2:19 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledao sam [You must be registered and logged in to see this link.] Gledajući ovaj film sada znam zašto žele staviti čipove u mozak. Jednom kada korporacije ovladaju potpuno sa tom tehnologijom to će biti čisti užas. Kao što je ovaj film The Mill. Iako netko tko bude gledao taj film ne bude tako mislio da je film čisti užas. Ali jedno je gledati film a drugo je to kada se ovakvo iskustvo doživi to u stvarnom svijetu.

281Koji ste zadnji film pogledali? - Page 14 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned pro 17, 2023 12:21 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Anastasia (1997)

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 14 / 15.]

Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.