CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Apokalipsa je odgođena vratite se kući

Go to page : Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 48 / 50.]

LeClerc



VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledao sam neki kanal na yutubu gdje jedan mladić od 23 godine gradi sam svoju kuću od drveta i to usred šume gdje kilometrima nema nigdje nikoga. Prija par dana sam sanjao da se on preselio na drugo mjesto, sada sam vidio njegov novi video u kojem je pokazao mjesto na koje se preselio. To mjesto je isto ono koje sam ja sanjao u snu? Zanimljivo, zadnje vrijeme mi se više sličnih stvari događale gdje vidim što će se dogodi unaprijed. Ili je to samo slučajnost? Reći ću da je slučajnost zbog onih ljudi koji bi me drukčije proglasili ludim. Tko zna možda zato forsiraju to cijepljenje jer se boje da više ljudi ne dobije još bolje sposobnosti od mene. Zato je ova sva frka sada nastala. Ali opet reći ću da je to slučajnost.

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član


LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovako izgleda dijete koje se izgubilo dva dana u šumi.

[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član
How British army sniper rifle end up in hands of Russian Spetsnaz.  Laughing

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Demonska jezgra je naziv za loptu koja je napravljena od čistog plutonija. Tako je jako radioaktivna da ljudi ako ju dodirnu umru za 25 dana, osim toga zbog pogrešnog rukovanja može se dogoditi reakcija koja može izazvati eksploziju radioaktivnog materijala. Video opisuje što se događalo u vrijeme kada su demonsku jezgru prvi puta proizveli u vrijeme istraživanja prvih atomskih bombi.


LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ja sam mislio da lit može pasti dolje a ne udariti u strop. Zbog utega lift je krenuo gore i udario je strop ozlijediš čovjeka u liftu.

Often lifts don't fall down but falls up. Because the counterweight is heavier than the lift

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Blasting rock to make a pond.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
1/64 Matchbox Scale cars (80's Police Chase & Crashes in Slow Motion)

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Čini se da ovi Tik tokeri umiru na sve strane pokušavajući izvesti neku svoju glupost. Tko upiše na Engleski tik tok stars deaths dobije hrpe rezultata gdje su likovi umrli zbog svoje gluposti pokušavajući privući što više publike na svoj kanal.

Ova slika prikazuje još jednu od tih gluposti, lik je plesao na kamionu koji je vozio, sve dok kamion nije došao do mosta. Lik udario u most onda je pao sa kamiona na cestu kasnije je umro u bolnici. Još su ga nazvali superstarom tiktoka Laughing

[You must be registered and logged in to see this link.]


MariMar


MariMar
VIP Član
Taj tik tok su prebacili na yt. mislila sam kako neću nikada upaliti taj tik tok, kada ono na youtubu ga reklamiraju. Već sam stara pa ne kužim taj tik tok Very Happy mislim, ljudi izgledaju doslovno kao idioti, rade svakakve gluposti i izgledaju kao klaunovi... Jedino ispravno bi bilo ukinuti tik tok s obzirom da idioti umiru Very Happy

Možda to i je bila poanta tik toka, kako bi ljudi lakše prihvaćali izazove koji su se nekada širili preko fb ili drugih stranica. Pa bi isto tako umirali. A ovako je proširenije preko tik toka, ima više kandidata. :S

Sada čitam malo o tome... nisam niti znala da je ovo toliko ozbiljno, bomee internet korporacije ubijaju ove klince. Užas :S

[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Čitajući ovo što piše u linku izgleda da su neki od njih ubijeni. Piše u člansku da su neki ovih umrlih nađeni mrtvi na parkiralištu? Negdje sam pročitao da je Američki FBI stavio Tik Tok na listu opasnih aplikacija. Kina je ljuta zbog toga.
Pročitao sam još jedan članaka gdje kažu da se Kineska verzija Tik Tkoa razlikuje od ovog koji je u ostatku svijeta. Kažu da Kineszi na svojoj verziji TikToka više potiču znanost učenje da se djeca natječu u tome. Dali je to istina ne znam, to sam pročitao na internetu kao nečiji komentar.

Ovo je link na upozorenje Američke vlada da je Tik Tok opasan za građene.

[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar


MariMar
VIP Član
Je u tom linku ima onih koji su poginuli sasvim slučajno ili ubijeni, a ima naravno i onih koji su poginuli zbog tik tok ''slave''

Ne bi se to proširilo na zapad bez američke dozvole, tako da je zapad zaslužan što se ovo širi, pa na youtube su stavili tik tok, želeći ga popularizirati i proširiti još više. Onda licemjeri u jednom neprimjetnom članku daju upozorenje kako je opasno, a u stvari žele da ljudi budu na tome.

LeClerc likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Imaš pravo, više je vlada zabrinuta što se njihove korporacije nisu sjetile da iskorištavaju te tiktokere za zaradu.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Elon Musk je u stožeru Twittera našao ormar puna majica na kojima piše ostanite Woke. Laughing

[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 48 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.