CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Politički razgovori.

Go to page : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 33 / 50.]

641Politički razgovori.  - Page 33 Empty Re: Politički razgovori. sub tra 09, 2022 11:39 pm

LeClerc



VIP Član
Sami Hrvatski generali su izdali Hrvatsku kada su prodavali naftu neprijatelju, jedni su švercali oružjem i tako su osakatili obranu Vukovara, jer to oružje nije došlo u ruke branitelja. Kada je došao mir, tvz domoljubi su sve pokrali, dio Hrvata je bio gori neprijatelj Hrvatske države nego svi oni koji su je napadali sa oružjem. Zato im je svima trebao rat. Nas obične ljude tretiraju kao obično topovsko meso, to je bio primjere prije u Hrvatskoj, i sada u Ukrajini.

642Politički razgovori.  - Page 33 Empty Re: Politički razgovori. sub tra 09, 2022 11:46 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
Koliko vidim svi generali su se obogatili dobili poslove iz snova, čisti monopol. Gotovinu je iz zatvora dočekao posao, gdje običan čovjek to može sanjati.  Čini mi se da je na kraju jedino general Glasnović ostao panj po tom pitanju. Iako je sebe blamirao nepotrebno u saboru. Nebi me čudilo da ima PTSP.

643Politički razgovori.  - Page 33 Empty Re: Politički razgovori. ned tra 10, 2022 7:29 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Čitam ja tako po novinama i naiđem na različite članke gdje piše da je unatoć sanacijama koje je zapad nametnuo Rusiji, ruska rublja je ojačala naspram dolara. hmm Kaže sankcije će nastupiti tek za četiri mjeseca, u međuvremenu Rusija je sve zemlje natjerala da plaćaju plin u ruskom novcu, zbog toga je rublja nije pala nego je poskupila naspram dolara. Politički razgovori.  - Page 33 1152922892 Prihod je toliko velik da će za ta četiri mjeseca zaraditi 80 milijardi Eura, sa time će zapad zapravo platiti cjelokupni rat u Ukrajini. A u P.M tamo Ukrajinci ginu zbog kretena sa zapada, umjesto da je zapad sankcionirao ruske bogataše koji podržavaju Putina pa bi sankcije bila mnogo djelotvornije.

644Politički razgovori.  - Page 33 Empty Re: Politički razgovori. ned tra 10, 2022 11:47 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
Mislim da će nam se korona vratiti na jesen. Takav dojam imam. Kovid potvrde postoje.

645Politički razgovori.  - Page 33 Empty Re: Politički razgovori. pon tra 11, 2022 1:17 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Naravno da će se vratiti korona, nisu oni uložili toliko para da samo tako odustanu od svoje korone.

Gledam što se događa u Kini, tamo kineske vlasti naveliko glumataju sa tom koronom.

646Politički razgovori.  - Page 33 Empty Re: Politički razgovori. pon tra 11, 2022 8:58 am

Him


Him
Mlađi forumaš
.Neki dan sam čuo na ulici da nas treba sve uništiti ili istrijebiti, a ja njemu kako oni koriste medij protiv pučanstva, stvaraju konfuziju, destrukciju, degradaciju društva, plutokracija koja je dominantna komponenta. Da treba pronaći put kroz ovaj "pakao" i da ne smije čovjek nikada posustati zbog društva koje je u strahu, gdje vlast redovito njeguje kulturu straha. Baš zato treba ojačati, treba nešto promijeniti , pogotovo kada je u pitanju sentimentalnost.

LeClerc likes this post

647Politički razgovori.  - Page 33 Empty Re: Politički razgovori. pon tra 11, 2022 11:08 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ja sam živio u komunizmu i tamo su stalno propagirali strah od unutarnjeg i vanjskog neprijatelja. Na kraju je ispalo da su neprijatelji bili upravo ti koji su propagirali taj strah od neprijatelja. Konstanta je da se stalno strah propagira. To me podsjetilo na ono što je zapovjednik rekao nama vojnicima kada samu u ruke dobili lopate da uređujemo okoliš. Kaže on nama da vi sada tu ne radite vi ne bi znali što bi sami sa sobom. Izgleda da svi ti koji propagiraju strah slično misle kada se ljudi ne bi bojali više bi propitkivali političare kako se ponašaju.

MariMar and Him like this post

648Politički razgovori.  - Page 33 Empty Re: Politički razgovori. pon tra 11, 2022 11:48 am

Him


Him
Mlađi forumaš
Ja bih rekao da ne postoji sustav koji se nije okoristio takvom metodom. Danas je to više nego ikada izraženo. Strahom možeš upravljati, takvom negativnom emocijom čovjeka možeš natjerati da ubije drugoga jer misli da je to ispravno.  Mi jesmo socijalna bića i nažalost moramo na teži način stvoriti svoj profil, osobnost.  Zato jesmo kompleksni kao bića.  Korona je jedan dio eksperimenta, da vide kako se ponašamo.

LeClerc likes this post

649Politički razgovori.  - Page 33 Empty Re: Politički razgovori. sri tra 13, 2022 12:08 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
Politička desnica u Hrvatskoj i Europi ne postoji. Čak i  "Adolf Putin" nije desnica kako neki misle. On ima samo neke stavove, ali ga to ne čini diktatorom i desnom opcijom.  Ljudi koji prate Putina zbog nekih kontroverznih pogleda u velikom dijelu ne kuže da je Putin marioneta. Da Putin može završiti u zatvoru i tako prikazati svijetu da su još jednog nacionalista i diktatora strpali u zatvor. Rusija nije neovisna, kod njih vlada skupina plutokrata koja je povezana s EU i USA. Ruskim i ukrajinskim narodom vladaju skupine ljudi koji žele rat, žele mržnju i žele veći novac. Slavenski narodi su bili i biti će  robovi do kraja postojanja civilizacije.

Sam naziv asocira da je sLaven rob i ništa više od toga. On samo šuti i promatra kako ga gaze bogatiji i pametniji.

Najveći glupani 20 i 21 stoljeća su Poljaci. Oni i dalje misle da je  Amerika njihov saveznik No

Oni ne znaju što to znači interes.

MariMar and LeClerc like this post

650Politički razgovori.  - Page 33 Empty Re: Politički razgovori. čet tra 14, 2022 11:24 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kada netflix bude snimao film o Ukrajinsko Ruskom ratu glavi glumac koji će glumiti predsjednika Ukrajine biti će crnac. Netfilx je poznat da čak i povijesne ličnosti iz Europe ovako prezentira.

[You must be registered and logged in to see this link.]

651Politički razgovori.  - Page 33 Empty Re: Politički razgovori. pet tra 15, 2022 6:20 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Rusi su zarobili hrpu stranih plaćenika u Marijoplju, ali odjednom ti strani plaćenici kažu da su svi bili kuhari svirači i čistači. Nitko od njih se nije došao boriti kao strani plaćenik. dobar Tako jedan Britanac isto tvrdi dok pozira na slici kao zarobljenik. Britanska vlada šalje pozdrave u obliku ovih riječi, "vršimo diplomatski pritisak na Rusiju da se Britanski zarobljenici puste na slobodu". Laughing

652Politički razgovori.  - Page 33 Empty Re: Politički razgovori. pet tra 15, 2022 5:15 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
kada su u pitanju crnci, meni je njih najviše žao jer znam da jako mali postotak u njihvoj zajednici  shvaća da ih moćnici koriste za borbu protiv rasizma ali u dosta podmukloj svrsi, crnci su i danas najsiromašniji sloj u društvu. Gdje god da dođeš oni su siromašni. Ti moćnici njih koriste kao oružje kada zatreba.  Kada bude bijelac nestao, što prema svim podacima je velika realnost, ostale rase neće to podnositi.  Kod njih nema milosti i nemaš razno raznih prava.

Već Kinezi lagano preuzimaju Afriku, mogu misliti koliko će biti velikodušni.

što dokazuje da ih bijelci i ostali manipulatori nisu ništa naučili nego su ih koristili za propagandu.

Mnogi bijelci humanitarci su zarađivali i zarađuju danas na siromašnim crncima u Africi. Njima je cilj da crnac štanca što više djece i da su siromašni, da se mogu s njima naslikavati i prostiti ljude po EUROPI, SAD-u, AUSTRALIJI.



Ti manipulatori žele zarađivati na svakome, samo izvaditi korist. Nije bitno je si li obrazovan ili neobrazovan. Ne biraju sredstva kada je u pitanju biznis.

Emocija je najslabija karika svakog čovjeka.

653Politički razgovori.  - Page 33 Empty Re: Politički razgovori. pet tra 15, 2022 5:58 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Slažem se sa dijelom toga što si rekao, ali i smatram da su crnci bar oni u Americi mogli poraditi puno više na vlastitom obrazovanju, za to su imali svu priliku u Americi. Sada traže beneficijate u obliku smanjivanja zahtjeva na fakultetima jer su nesposobni završit dobivene zadatke za to im nije nitko drugi kriv nego oni sami. Osim što taže beneficije na fakultetima, traže beneficije i pri zapošljavanju iako ni izbliza puno njih nema školu za firme gdje žele raditi. Ali ih se ipak zapošljava jer se šefovi boje da ih se ne prozove rasistima, tako firme dobivaju lošu radnu snagu koja ne zna obavljati poslove. Što je još gore obrazovana radna snaga ne dobiva posao koja bude tako diskriminirana. Kako će to utjecati na kvalitetu obavljenih poslova to se tek treba vidjeti. Ako netko od njih počne raditi u nuklearnoj elektrani onda će svima prisjetiti zapošljavanje neobrazovanje radne snage. Laughing



Zadnja promjena: LeClerc; pet tra 15, 2022 6:10 pm; ukupno mijenjano 1 put.

654Politički razgovori.  - Page 33 Empty Re: Politički razgovori. pet tra 15, 2022 6:08 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
Onaj tko promovira borbu protiv rasima, sigurno se to ne radi klečanjem, propagandnim plakatima. Obrazovanje je najače oružje da prekineš problem oko rasizma. Neki kažu da rase ne postoje, onda ni rasizam ne postoji. Na papiru je moguće izjednačiti svakoga ali u praksi nije. Hollywood također nije dobar primjer  borspe protiv rasizma.

Znači od 100,000 crnaca pa vljada se može pronaći 1000 inženjera. Bez toga crnci su ovisni o bijelcima i ostalim nacijama.

655Politički razgovori.  - Page 33 Empty Re: Politički razgovori. sub tra 16, 2022 9:47 am

Him


Him
Mlađi forumaš
Zašto se Rusi nisu osjećali ugroženo na istoku? Amerika im je doslovno pred nosom preko Aljaske.


Ima tu dosta šupljih priča.


Možda Europa mora sada napraviti treću invaziju na Rusiju da konačno dobijemo taj mir koji smo tražili. Very Happy

656Politički razgovori.  - Page 33 Empty Re: Politički razgovori. sub tra 16, 2022 1:43 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Tamo kod Aljaske nema ljudi pa ne bi nitko ni znao da se vodi rat kao u Jemenu i Libiji. Jadni ljudi ne bi morali na brzaka vaditi prašnjavu savjet iz ormra da je obuku na sebe onako zamazanu kada bi eventualno saznali da se vodi rat na Aljasci. Very Happy

Da nema atomskih bombi sada bi mi svi bili mobilizirani sa puškama u rukama negdje u rovovima u Ukrajini ili Rusiji. U medijima bi govorili političari novinari i građani žestoke antiruske komentare, po ulicama bi ljude hvatali i slali bi ih na bojište. Svi koji ne bi podržavali rat završili bi ili u zatvoru ili čak sa metkom. Zato treba zahvaliti onom tko je izmislio atomsku bombu što mi sada ne idemo u opći rat. Jest da nam se to može obiti o glavu, pa da te bombe svejedno počnu padati posvuda ako Rus odluči da im je dosta poraza u Ukrajini.

Him likes this post

657Politički razgovori.  - Page 33 Empty Re: Politički razgovori. sub tra 16, 2022 2:46 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
Atomska bomba je  zaslužna što ne moramo u rat kako je to prije bilo. Da smo se rodili prije 1945 Gotovo sigurno nebi mogli izbjeći vojnu mobilizaciju. Rekao bih da je atomska bomba omogućila da se danas svatko bavi s ljudskim pravima. Inače bi to sve palo u vodu.  Sve dok netko ne izmisli nekakav štiti protiv atomske bombe, onda se vraćamo na staro.

Nama je u genima da drugima otimamo  zemlju. Tko je slabiji taj je nadrapao žestoko. Tako se priroda ponaša isto u "životinjskom carstvu".


Nekako mislim da će Rusija iskoristiti atomsku bombu jačine do 100kt. Čisto da malo obnove povijest iz 1945.

Rekao bih lažni napad da se svi ustrašimo.

LeClerc likes this post

658Politički razgovori.  - Page 33 Empty Re: Politički razgovori. sub tra 16, 2022 2:54 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Imamo svu tu pamet i tehnologiju i opet se sve svodi na otimanje i tlačenje slabijih. Na to se svodi cijela sadašnja civilizacija.

To i ja mislim da će možda doći do upotrebe manje A bombe u Ukrajini. Imaju Rusi bombe tako male koja stane u kofer, čak su uspjeli izgubiti par tih kovčega sa tim bombama. Eek

659Politički razgovori.  - Page 33 Empty Re: Politički razgovori. sub tra 16, 2022 2:59 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
LeClerc je napisao/la:Imamo svu tu pamet i tehnologiju i opet se sve svodi na otimanje i tlačenje slabijih. Na to se svodi cijela sadašnja civilizacija.

To i ja mislim da će možda doći do upotrebe manje A bombe u Ukrajini. Imaju Rusi bombe male koja stane u kofer, čak su uspjeli izgubiti par tih kovčega sa tim bombama. Eek

Pojedinac može izbjeći rat, prije to nije moglo baš tako lako. Normalno skužili su da mogu novom tehnologijom više zarađivati od careva, kraljeva itd.

LeClerc likes this post

660Politički razgovori.  - Page 33 Empty Re: Politički razgovori. sub tra 16, 2022 3:03 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
[You must be registered and logged in to see this link.]

Čisto da se vidi što može napraviti jedan od 100Mt kod simulacije. Zagreb kompletno uništen, bez da itko preživi.


[You must be registered and logged in to see this link.]

Što je napravio "fat man"  Nagasaki 1945 20kt

LeClerc likes this post

661Politički razgovori.  - Page 33 Empty Re: Politički razgovori. sub tra 16, 2022 6:59 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Tko to preživi bilo bi mu još gore, sva radijacija nestašica hrane i vode a vjerojatno bi se veliki potresi pojavili koji bi dodatno sve uništili.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 33 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.