CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Politički razgovori.

Go to page : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 42 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 34 / 50.]

661Politički razgovori.  - Page 34 Empty Re: Politički razgovori. sub tra 16, 2022 6:59 pm

LeClerc



VIP Član
Tko to preživi bilo bi mu još gore, sva radijacija nestašica hrane i vode a vjerojatno bi se veliki potresi pojavili koji bi dodatno sve uništili.

662Politički razgovori.  - Page 34 Empty Re: Politički razgovori. sub tra 16, 2022 9:27 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovdje je jačina od 800kt ili 0,8 Mt. Unutar radijusa kruga od 800 m nitko nebi trebao preživjeti. Doslovno bi tijelo "nestalo" od visoke temperature slično kao naše Sunce.

Simulirana na Zagreb je 125x jača nego ovaj na videu, čisto matematički gledano.

LeClerc likes this post

663Politički razgovori.  - Page 34 Empty Re: Politički razgovori. ned tra 17, 2022 12:54 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Video analizira mitove u ovom ratu koje imaju obadvije strane. Moj mišljenje je da je autor ovog videa jako dobro proanalizirao što se događa u ratu i kave će posljedice biti nakon rata. Tko zna Engleski neka pogleda.

664Politički razgovori.  - Page 34 Empty Re: Politički razgovori. ned tra 17, 2022 1:47 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Spaljena policijska vozila u Švedskoj nakon pobune muslimana zato što je neki političar spalio svetu knjigu Kuran. Sada se ljudi čude što muslimani tako pale i uništavaju, dok u isto vrijeme zaboravljaju da moraju poštovati tuđu vjeru da se ne dogodi što se dogodilo. Zapadnjaci su zaboravili da moraju poštovati tuđe svetinje pa misle da mogu raditi što im volja.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Him likes this post

665Politički razgovori.  - Page 34 Empty Re: Politički razgovori. ned tra 17, 2022 7:05 am

Him


Him
Mlađi forumaš
LeClerc je napisao/la:Spaljena policijska vozila u Švedskoj nakon pobune muslimana zato što je neki političar spalio svetu knjigu Kuran. Sada se ljudi čude što muslimani tako pale i uništavaju, dok u isto vrijeme zaboravljaju da moraju poštovati tuđu vjeru da se ne dogodi što se dogodilo. Zapadnjaci su zaboravili da moraju poštovati tuđe svetinje pa misle da mogu raditi što im volja.  

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nemam ništa protiv. Samo neka pale , da ne opisujem što sve odobravam Evil or Very Mad

Kada  budu crni oblaci prekrili Europu, nezamislivi događaji će stari kontinent pretvoriti u roblje koje još nije viđeno u povijesti.

Svaka nacija koja se srami svoje prošlosti, zaslužuje da ga manjina ponižava i na kraju uništi. Very Happy

666Politički razgovori.  - Page 34 Empty Re: Politički razgovori. ned tra 17, 2022 7:51 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Taj političar koji je spalio Kuran to je namjeno napravio da pokrene te prosvjede da pokaže svima kakvi su muslimani. Zanimljivo da nije omalovažavao tako Židove, e onda bi ga prvo prozvali ksenofom a policija bi ga uhapsila i kaznila, tko zna kakve bi još sve posljedice imao taj političar za svoju karijeru? Koliko sam shvatio samo se sprdaju sa kršćanstvom i muslimanstvom ali protiv židovske vjere ne smiju ništa reći ti što se vole sprdati sa tuđim vjerama.

667Politički razgovori.  - Page 34 Empty Re: Politički razgovori. ned tra 17, 2022 7:59 am

Him


Him
Mlađi forumaš
Ništa to ne mijenja. Muslimani će preuzeti Europu i sudit će nam prema Kuranu. Biblija će postati pepeo.

Presudit će onima koji su mislili da islam mogu liberalizirati.

668Politički razgovori.  - Page 34 Empty Re: Politički razgovori. ned tra 17, 2022 1:36 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
"Izbjeglice" su došle jer Europskim poslodavcima treba jeftina radna snaga. Iskorištavali su do kosti domaćeg radnika pa su domaći radnici otišli, sada im fali vozača kamiona i radnika u svim poslovima. Sada kada su došli ovi policija se ne usudi primjenjivati silu prema ovima koji sve pale i ruše. Ali da se na isti način pobunio radnik protiv političara policija bi sve hapsila. Moj zaključak svi mogu paliti privatno vlasništvo i prosvjedovati do mile volje ako ne napadaju političare. Isto kao u Americi, kada je BML palio privatno vlasništvo policija je šutila. Onda su se građani pobunili protiv krađe glasova, odjednom vlada kažnjava sve koji su prosvjedovali protiv političara.

669Politički razgovori.  - Page 34 Empty Re: Politički razgovori. ned tra 17, 2022 1:59 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
HDZ je jedva dočekao da pomiluje svoje udbaše J. Perkovića i Z. Mustača. Isto kako su pomilovali sve one koji su opljačkali Hrvatsku.

670Politički razgovori.  - Page 34 Empty Re: Politički razgovori. uto tra 19, 2022 4:07 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
Svi generali koji su se obogatili preko noći su postali saveznici kriminalca i ubojica Very Happy

671Politički razgovori.  - Page 34 Empty Re: Politički razgovori. uto tra 19, 2022 4:25 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Zato sam rekao da su sve političke stranke na svijetu zapravo dobro organizirana kriminalna mafija.

672Politički razgovori.  - Page 34 Empty Re: Politički razgovori. uto tra 19, 2022 10:01 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
Hrvatska država postoji prvenstveno  zbog Hitlera 1941 i sada egzistira zbog Tita i našeg bivšeg predsjednika koji je narod zavodio domoljubljem (najveća prevara u HR povijesti). Laughing  Ljudi se čude kako to mi kriminalce i  ubojice možemo revitalizirati.  Odgovor je jednostavan imamo takvu povijest i imamo ljude koji svedu sve na ustaše, partizane i četnike. Ja iskreno ne znam što mi više od toga zaslužujemo.  

Da naši generali su profiteri nisu heroji. Čak i onaj Praljak je profiter, iako neki misle da je neki heroj što je popio cijanid.

Prođite pored Viteza u BIH, kuće samo što nisu od zlata napravljena. Sve sami profiteri.

Hrvatska je danas zbog takvih postupaka raj za pranje novaca.

673Politički razgovori.  - Page 34 Empty Re: Politički razgovori. uto tra 19, 2022 10:15 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ustaše su prodale Dalmaciju Talijanima, nakon rata Tito je Istru uzeo Talijanima i dio Slovenije. da nije bilo Tite Hrvatska bi danas bila još manja. Samo ti događaji opisuju kako se dio " Hrvata " zapravo odnosio prema vlastitoj državi. Da nije bilo takvih mutikaša među Hrvatima danas bi se Hrvatska prostirala na Bosnu i Srbiju. Ali uvijek je među Hrvatskim narodom bilo izdajica, to se i danas manifestiralo u domovinskom ratu i poslije rata. Da smo bili složni ne bi imali komunizam, nego bi živjeli u demokraciji.

To što si ti sada shvatio, ja sam znao još od kraja domovinskog rata, kada sam vidio kako su se neki obogatili preko noći.

674Politički razgovori.  - Page 34 Empty Re: Politički razgovori. uto tra 19, 2022 10:23 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
Ustaše su proizvod Talijana i takva je okolnost bila da su imali prednost u osnivanju takve države 1941.

Ne slažem se s time da je Hrvatska mogla imati BIH i dio Srbije. Hrvatska je Bosnu izgubila i svaki kraj gdje ne egzistiraju Hrvati. Srbi su veći pobjednici u ratu nego mi. Obranili su daytonskim sporazumom veći teritorij od propale  RSK.


Trend se ne može okrenuti jer Hrvata ima sve manje.  

Nisam mogao znati prije jer sam bio premlad.

Mladom čovjeku je budućnost vani gdje može svoju struku razvijati. Baviti se ovdje politikom je gubljenje vremena.

675Politički razgovori.  - Page 34 Empty Re: Politički razgovori. uto tra 19, 2022 10:49 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
Republika Srpska ima teritorij kao 43% Hrvatske.

676Politički razgovori.  - Page 34 Empty Re: Politički razgovori. uto tra 19, 2022 10:57 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Zaboravio sam napomenuti da mislim na granice koje su postojale kroz povijest Još otprilike od Mlečana pa do danas.

Zaboravio sam da bi ti mogao biti mlađi od mene pa ne znaš što se sve događalo.

677Politički razgovori.  - Page 34 Empty Re: Politički razgovori. uto tra 19, 2022 11:19 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
Isto teško, najviše zbog Osmanlija koji su godinama dominirali Bosnom i Srbijom. Mislim i vjerujem da je to najveći uzrok neprijateljskog odnosa Hrvata i Srba i ostalih naroda koji su bili potlačeni od Osmanlija.

[You must be registered and logged in to see this link.]

678Politički razgovori.  - Page 34 Empty Re: Politički razgovori. uto tra 19, 2022 11:41 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ja i dalje smatram da nam je nedostajalo jedinstva, da ga nije bilo Osmanlije bi zauzele i ovaj bijeli dio Hrvatske. Ondašnja Europa je i onda čekala razvoj događaja dali će Osmanlije zauzeti ostatak Hrvatske, pa će krenuti prema Sloveniji, kolio sam zapamtio iz povijesti nisu nam i onda htjeli pomoći. Dubrovačka republika je bila slobodna od Osmanlija zbog svojeg jedinstva i pameti. Zapravo badava je sada o tome raspravljati kako god da je bilo.

679Politički razgovori.  - Page 34 Empty Re: Politički razgovori. sri tra 20, 2022 12:57 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Slika prikazuje gdje se skrivaju ukrajinski vojnici u Mariopolju. Čeličana u kojoj se skrivaju vojnici ima velike tunele ispod same čeličane. Tuneli su izgrađeni za vrijeme hladnog rata za 40.000 tisuća radnika čeličane koji bi se unutra sakrili u slučaju atomskog rata. Tuneli se protežu se kilometrima ispod čeličane, a sada se unutra skriva 1500 Ukrajinskih vojnika i velik broj civila.

[You must be registered and logged in to see this link.]

680Politički razgovori.  - Page 34 Empty Re: Politički razgovori. sri tra 20, 2022 7:33 am

Him


Him
Mlađi forumaš
Dubrovčani su imali odličnu diplomaciju, znali su kako preživjeti i trgovati.

LeClerc likes this post

681Politički razgovori.  - Page 34 Empty Re: Politički razgovori. čet tra 21, 2022 8:57 am

Him


Him
Mlađi forumaš
Mogli su možda tada preživjeti ali danas izgleda nisu bili Dubrovčani nego Srbi Very Happy

ja se inače čudim   u drugom svjetskom ratu na prostoru NDH i šire  da nije bio još krvaviji rat s obzirom da Srbi nikoga ne priznaju u svom okruženju.

Srbi su sami sebi svrha, sve je pokatoličeno Very Happy

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 34 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 42 ... 50  Next

Similar topics

-

» Politički razgovori.

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.