CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Postavi pitanje osobi ispod vas

Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 22 / 50.]

421Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 22 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 12:25 pm

Macaklin



Forumaš/ica
Mom psu se sviđa Very Happy, ostali negoduju.



Omiljena boja čarapa, koja ti je?

422Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 22 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 1:01 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
crna


vozite li se često autoputom?

423Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 22 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 1:05 pm

daidza


daidza
VIP Član
Onako, relativno cesto

Koliko sivih plombi imas?

424Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 22 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 1:06 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
sivih, dvije ili tri...

ti?

425Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 22 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 1:33 pm

daidza


daidza
VIP Član
Jednu

A bijelih?

426Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 22 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 1:36 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
a valjda isto tako, možda koju više


kad pečeš pileće filete, ispečeš li prvo jednu stranu pa drugu, ili ih okrećeš jer nemaš živaca čekati? Very Happy

427Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 22 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 1:56 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Jednu stranu da se zapece kako treba, pa onda drugu (imam zivaca Laughing)

Jesi gledao/a prije seriju "Zivot na sjeveru"?

428Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 22 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 2:01 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
e nisam, nikako mi glavni lik nije "sjeo"


gledaš domaće filmove?

429Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 22 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 2:04 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Ponekad kad naletim na HRT-u 3.

Grijes li se na drva ili nekim dr. nacinom?

430Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 22 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 2:05 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
gradska toplana nas grije

tko tebe grije?

431Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 22 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 2:12 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Centralno grijanje na drva.

Da li ti je tv nekada upaljen iako ga nitko ne gleda?

432Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 22 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 2:16 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
ne nekada, nego skoro pa non stop Laughing upaljen, a stišan


stavljaš u pire krumpir vruće ili hladno mlijeko?

433Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 22 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 2:20 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
(joj, tako je i kod nas sa tv-om Laughing)

OT: ne znam ovo za pire kad ga ja ne radim, a da radim, stavio bi vruce (pretpostavljam).

Kad ides u neki veci trgovacki centar sa svojim djetetom, da li te dijete bas svaki put uspije nagovorit da mu kupis neku igracku? Very Happy

434Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 22 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 2:23 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
dobro pretpostavljaš Smile

ne. štoviše, puno puta nije našla što joj se svidjelo i odvuče me iz dućana


vjeruješ u alternativnu medicinu?

435Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 22 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 2:27 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Iskreno, ne znam, nisam bas razmisljao o tome neznam

Jesi li vozac, vozis li auto?

436Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 22 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 2:28 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
vozim

koliko godina si trenirao da bi dobio takve mišiće?

437Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 22 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 2:29 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Nisam, najvece vozilo sto sam vozio je kombi.

Edit: bilo je pitanje o kamionu, zar ne Laughing kako znas za misice Laughing
2003. sam poceo trenirati, poslije je bilo dosta prekida, ali zadnjih godina sam se ponovno vratio tome, osjecaj je super Smile

Ides cesto za Zg?

438Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 22 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 2:33 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
ispravila sam pitanje, ovo mi bilo zanimljivije Rumenko Laughing


edit: vidjela u temi: slikaj mi Very Happy


do prije nekih pola godine i više, vrlo, vrlo često, sad rijetko


Koliko si ti udaljen od zagreba?

439Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 22 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 2:37 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Editirao i ja odgovor Laughing
OT: Nekih 1h i 50 min. do Luckog Smile Bas sutra idem.

Tocis li gorivo u auto tek kad je rezervoar pri kraju ili?

440Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 22 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 2:39 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
ne, čak mislim da i nisam nikada, uvijek kad dođe malo ispod pola


mrzi li te kad ti dođu iznenadni gosti, a nemaš nešto zgodno za ponuditi?

441Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 22 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 3:28 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Pomalo da, vise volim kad se netko najavi da ce doci.

Igras nekad igrice na mobu?

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 22 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.