CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Postavi pitanje osobi ispod vas

Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 23 / 50.]

441Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 23 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 3:28 pm

ReemCP



Mlađi forumaš
Pomalo da, vise volim kad se netko najavi da ce doci.

Igras nekad igrice na mobu?

442Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 23 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 4:35 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
Jesam davno, sad ne.

Kupujes li cesce zamrznuto testo (gotove kiflice, pite…) ili pravis sam/a?

443Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 23 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 6:54 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
Najčešće kupujem friško pečene u trgovini ili pekari


Jel stvaraš doma zalihe hrane za slučaj globalne prijetnje virusima ili nekim drugim prijetnjama?

444Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 23 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 7:22 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
Ne volim stvarati zalihe. Kupim toliko da napunim frizider + svakodnevno neke sitnice.

Kada su u pitanju kozmeticki proizvodi - da li otvoris recimo dva ili vise gelova za tuziranje/sampona/krema/parfema,... pa koristis naizmenicno, ili kad jedan potrosis, otvaras sledeci?

445Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 23 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 7:25 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
U zadnje vrijeme samo otvaram, kupim neki novi gel za tuširanje i ne mogu ga gledati da stoji, moram odmah isprobati.

ti?

446Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 23 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 7:28 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
Jedan po jedan, ne volim puno (otvorenih) stvari okolo.

Da li stalno menjas sampone za kosu ili imas samo jedan omiljeni koji koristis?

447Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 23 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 8:04 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
Ne koristim šampon za kosu Very Happy

Koliko često pereš kosu?

448Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 23 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 8:39 pm

daidza


daidza
VIP Član
svaki dan

koliko cesto stavljas parfem?

449Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 23 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 8:45 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
jako često, uživam u toj sitnici, popravi mi dan


čime se šprickaš ispod pazuha?

450Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 23 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 8:50 pm

daidza


daidza
VIP Član
stickom ili rollonom

prdis u snu?

451Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 23 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 8:54 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
damu to pitati ccc Very Happy


što ćeš poduzeti s ovime što ti se mota po glavi? Very Happy

452Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 23 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 8:57 pm

daidza


daidza
VIP Član
odgovaraj ne pravi se fina Very Happy

cekati da forumasice posalju slike

jesi kad dobila prostu sliku od nekog sa foruma?

453Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 23 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 8:59 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
zar ti ja sličim da nekoga tko bi meni to slao kjara


jesi ti od koje forumašice?

454Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 23 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 9:01 pm

daidza


daidza
VIP Član
opet ne odgovaras zubi

jesam, davno na onom forumu

jesi kome slala?

455Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 23 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 9:02 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
a nisam dobila Sad Sad Laughing


niti sam slala, niti me tko tražio


je li bila gola na toj slici?

456Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 23 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 9:03 pm

daidza


daidza
VIP Član
pa nisam ja bio na slici Very Happy

jesi kad dosla u napast da stavis kakvu akcijsku na forum?

457Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 23 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 9:05 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
editirala sam jer sam krivo postavila pitanje Very Happy aj ponovno odgovori Laughing

nisam, stvarno nisam

458Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 23 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 9:06 pm

daidza


daidza
VIP Član
gola, dasta

krijes nesto od muza?

459Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 23 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 9:08 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
neke sitnice, ništa veliko


gledaš li po internetu slike golih dama?

460Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 23 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 9:10 pm

daidza


daidza
VIP Član
ne gledam

a ti skicas muske?

461Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 23 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pon vel 24, 2020 9:12 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
ne, jedino što pogledam je kakva vam je moda i što se nosi



što bi volili da vam se desi u bliskoj budućnosti?


Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 23 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.