CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Što vam se mota po glavi?

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 3 / 50.]

41Što vam se mota po glavi? - Page 3 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri vel 19, 2020 5:24 pm

caveman 78



Forumaš/ica
Zašto Kjara uživa u kavi sama, meni nema ljepše kada vikendom zajedno pijemo kavu i to obavezno doma u kafiće nejdem pogotovo zimi mada sec smrdi po cigaretama

42Što vam se mota po glavi? - Page 3 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri vel 19, 2020 5:27 pm

tendre poison


tendre poison
Forumaš/ica
Kjara je napisao/la:
tendre poison je napisao/la:Sto bi Kjara voljela cuti.

O draga moja, sve, sve Very Happy ali znam da si u obavezama pa bar kratki osvrt gdje si sve bila, detalje s kitovima i bar sliku, dvije, tri Rumenko
Voljela bih i ja koju riječ, dvije, ali leteća sam stalno Udarac

Ok, za sutra imam prazno popodne, za čudo, možda tad stignem Wink

43Što vam se mota po glavi? - Page 3 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri vel 19, 2020 5:35 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
jel gej ako muški idu na masaže hmm

44Što vam se mota po glavi? - Page 3 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri vel 19, 2020 5:45 pm

caveman 78


caveman 78
Forumaš/ica
Joks je napisao/la:jel gej ako muški idu na masaže hmm
Je ako ga masira drugi muškarac sa happy end -om valjanje

45Što vam se mota po glavi? - Page 3 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri vel 19, 2020 6:16 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
to ne No Very Happy

ontopik:
uzalud sam se poveselio da mi je gotov radni dan kad mi i dalje stižu službeni mejlovi da riješim neke stvari ccc

46Što vam se mota po glavi? - Page 3 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri vel 19, 2020 7:43 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
Ne volim kad neko "upija" ono sto kazem i pocne delovati u skladu sa tim. Ako vazi za mene, ne vazi i za tebe. Osecam se odgovorno... think 32 Nismo ni svesni koliko ponekad nase reci uticu na druge.

47Što vam se mota po glavi? - Page 3 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri vel 19, 2020 8:26 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Odjenem su mi maškare postale odbojne?

48Što vam se mota po glavi? - Page 3 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri vel 19, 2020 8:41 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
caveman 78 je napisao/la:Zašto Kjara uživa u kavi sama,  meni nema ljepše kada vikendom zajedno pijemo kavu i to obavezno doma u kafiće nejdem pogotovo zimi mada sec smrdi po cigaretama

Pa evo da pojasnim Very Happy
Tijekom dana preko tjedna sam na nekoliko mjesta i stalno sam u kontaktu s nekim tako da bas gustam u toj jutarnjoj kavi, šutnji i zujanju.
Vikendi su mi vecinom dinamični, ali to mi odgovara.

49Što vam se mota po glavi? - Page 3 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri vel 19, 2020 11:08 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Pravnik je podnio kaznenu prijavu protiv Josipe lisac jer je loše otpjevala Hrvatsku himnu  odvala klanjanje U ovoj Hrvatskoj ima klaunova koliko ti volja.

50Što vam se mota po glavi? - Page 3 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet vel 20, 2020 7:56 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Baš i ja sada čitam o Lisac. Ovo za kaznenu prijavu je nenormalno. A što se tiče pjevanja, meni ona ovako stalno zvuči. Tako da se nisam previše iznenadila. Very Happy

51Što vam se mota po glavi? - Page 3 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet vel 20, 2020 7:56 am

Kjara


Kjara
VIP Član
Zataknimo za uho kome se svidjela himna, a kome nije, tko je sto obukao i tko je treptao... ukoliko smo sazrijeli za zemlju za kojom godinama ceznemo, trebali bi znati sto nam je ciniti.

52Što vam se mota po glavi? - Page 3 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet vel 20, 2020 8:23 am

daidza


daidza
VIP Član
Sto je ciniti?

53Što vam se mota po glavi? - Page 3 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet vel 20, 2020 8:47 am

Macaklin


Macaklin
Forumaš/ica
O Josipi i himni.
Na prvu mi je bilo malo čudno, priznajem. Drugačije i nenaviklo.
Ali na drugo i treće šlušanje sad istančanije mi to sad dolazi do uha.

54Što vam se mota po glavi? - Page 3 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet vel 20, 2020 9:06 am

ally


ally
VIP Član
Kakva buretina nocas.. Nije dala spavat

55Što vam se mota po glavi? - Page 3 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet vel 20, 2020 9:26 am

Macaklin


Macaklin
Forumaš/ica
^^Kako lipo. palac
Ko ne zna bi se usra kad škure samo što se ne otrgnu Very Happy

56Što vam se mota po glavi? - Page 3 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet vel 20, 2020 9:29 am

ally


ally
VIP Član
Bogme da
Na momente imas osjecaj da ce i prozor i krevet otrgnut Laughing

57Što vam se mota po glavi? - Page 3 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet vel 20, 2020 5:13 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Baš i ja sada čitam o Lisac. Ovo za kaznenu prijavu je nenormalno. A što se tiče pjevanja, meni ona ovako stalno zvuči. Tako da se nisam previše iznenadila.


Godinama slušam Lisicu i njeno " pjevanje " pa sam već otupio koliko ona loše pjeva Very Happy Ali ovaj pravnik je novi nivo Hrvatske gluposti. Udarac

Zaboravio sam quote napraviti a naknadno ga ne mogu dodati kao na starom foruma pa neka bude ovako. Možda se može ali ja nisam to našao.

58Što vam se mota po glavi? - Page 3 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet vel 20, 2020 7:00 pm

daidza


daidza
VIP Član
josipa ima bas super pjesama, je karikatura kad prica i oblaci se cudno ali fino pjeva

ovu himnu nisam cuo a iskreno nemam ni zelju

59Što vam se mota po glavi? - Page 3 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet vel 20, 2020 8:15 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Predlažem ti poslušaš kako Lisica pjeva himu palac Very Happy

60Što vam se mota po glavi? - Page 3 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet vel 20, 2020 8:32 pm

daidza


daidza
VIP Član
Koji dio nemam zelju nisi procitao Very Happy

61Što vam se mota po glavi? - Page 3 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet vel 20, 2020 9:00 pm

ally


ally
VIP Član
možda kokice uz tv hmm

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 3 / 50.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.