CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Što vam se mota po glavi?

Go to page : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 33 / 50.]

641Što vam se mota po glavi? - Page 33 Empty Re: Što vam se mota po glavi? uto tra 07, 2020 5:01 pm

Joks



Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
deda

642Što vam se mota po glavi? - Page 33 Empty Re: Što vam se mota po glavi? uto tra 07, 2020 5:35 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovako policija u Indiji rastjeruje ljude jer krše zabranu okupljanja. Very Happy Samo mi nije jasno zašto iste mjere se ne provode što se tiče obične gripe. Jer i od gripe ljudi umiru na tisuće, kako navodi svjetska zdravstvena organizacija.


643Što vam se mota po glavi? - Page 33 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri tra 08, 2020 12:22 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
Macaklin je napisao/la:Naš se, bome, odužio. Ali dobro, s razlogom pijanci

Kaj ste se našvajzali ranim jutrom? ally Very Happy

644Što vam se mota po glavi? - Page 33 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri tra 08, 2020 12:49 pm

daidza


daidza
VIP Član
Sise

645Što vam se mota po glavi? - Page 33 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri tra 08, 2020 1:05 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
Sitna slova na forumu preko moba, nema dana da nisam dovoljno povecala i zavrsila bilo na tudjem profilu bilo da se odjavim bilo da kliknem na Divi...

646Što vam se mota po glavi? - Page 33 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri tra 08, 2020 1:10 pm

daidza


daidza
VIP Član
Kakvom tudjem profilu?

647Što vam se mota po glavi? - Page 33 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri tra 08, 2020 1:16 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
Pa ono kad idem na zadnji post, taj narancasti kvadratic, pa umjesto na njega kliknem na osobu koja je zadnja postala
Kapiš? Very Happy

648Što vam se mota po glavi? - Page 33 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri tra 08, 2020 1:18 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
na mobitelu je predviđeno da se koristi mobilna verzija a ne desktop verzija pa nebi bilo takvih problema

649Što vam se mota po glavi? - Page 33 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri tra 08, 2020 1:24 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
Probala, ali ne svidja mi se

650Što vam se mota po glavi? - Page 33 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri tra 08, 2020 5:00 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ako se dobro sjećam prošle godine u ovo doba je puhao jak vjetar bilo je sranje od vremena. Ove godine kada jedu g*** sa ovim virusom sada je lijepo vrijeme da ne može biti bolje.

651Što vam se mota po glavi? - Page 33 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet tra 09, 2020 10:40 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Kako je teško kada ne možeš ništa poduzeti a gledaš kako ti se otac uništava. Bio je prestao piti sve do nedavno je opet počeo kada je u kuću doveo cimere iz bosne koji stalno piju pa je sada i on počeo. Pa je bio doktoru da ga trbuh boli, doktor mu kaže da mora jesti nešto na žlicu a on jede samo suhu hranu i pije alkohol. Ne znam kako pomoći nekome tko je tako neposlušan.

652Što vam se mota po glavi? - Page 33 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet tra 09, 2020 10:43 am

daidza


daidza
VIP Član
nikako nazalost

ot: sto ponesti danas

653Što vam se mota po glavi? - Page 33 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet tra 09, 2020 10:55 am

ally


ally
VIP Član
dani baš prebrzo prolaze, to što sam doma ništa ne znači
nit mi je dosadno ni išta
samo mala želja da vidim ljude koji mi fale, odem na kavu i sl.
inače no problem

654Što vam se mota po glavi? - Page 33 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet tra 09, 2020 10:59 am

Macaklin


Macaklin
Forumaš/ica
Kjara je napisao/la:
Macaklin je napisao/la:Naš se, bome, odužio. Ali dobro, s razlogom pijanci

Kaj ste se našvajzali ranim jutrom?  ally Very Happy



Itekako, a 47 razloga bijaše za to Very Happy

655Što vam se mota po glavi? - Page 33 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet tra 09, 2020 11:52 am

tendre poison


tendre poison
Forumaš/ica
Kako je vjecna tuga kad na tebe zaboravi netko tako srcu drag.

656Što vam se mota po glavi? - Page 33 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet tra 09, 2020 11:56 am

tendre poison


tendre poison
Forumaš/ica
Macaklin je napisao/la:
Kjara je napisao/la:
Macaklin je napisao/la:Naš se, bome, odužio. Ali dobro, s razlogom pijanci

Kaj ste se našvajzali ranim jutrom?  ally Very Happy



Itekako, a 47 razloga bijaše za to Very Happy
Rodjendan ti je?

657Što vam se mota po glavi? - Page 33 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet tra 09, 2020 12:09 pm

Macaklin


Macaklin
Forumaš/ica
Bijo. Zato san i ima karaoke. I ostalo, jel Laughing

658Što vam se mota po glavi? - Page 33 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet tra 09, 2020 3:53 pm

ally


ally
VIP Član
di je tema što ste radili prije nego ste došli na forum hmm
nisam popila da je ne mogu nać
di je problem hmm Very Happy

659Što vam se mota po glavi? - Page 33 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet tra 09, 2020 3:56 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Jebeš mene i moj nastup kada se sa nekim upoznajem. Udarac

660Što vam se mota po glavi? - Page 33 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet tra 09, 2020 4:09 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
ally je napisao/la:di je tema što ste radili prije nego ste došli na forum hmm
nisam popila da je ne mogu nać
di je problem hmm Very Happy

Mozda ju je Joks spojio s onom: sto ste upravo napravili...

661Što vam se mota po glavi? - Page 33 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet tra 09, 2020 4:12 pm

ally


ally
VIP Član
moguće
al to nije isto

nema veze ja ću onda nabrajat u što ste upravo sad napravili Laughing

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 33 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.