CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Što vam se mota po glavi?

Go to page : Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 44 / 50.]

861Što vam se mota po glavi? - Page 44 Empty Re: Što vam se mota po glavi? pet svi 08, 2020 10:11 pm

LeClerc



VIP Član
Gledao sam jednom na tv-u jednog čovjek uzeo je tog poskoka sa kamena gdje se sunčao i stavio ga je sebi na prsa. Kaže on neće me zmija ugristi jer voli biti na toplom Laughing Ja sam morao prebaciti program.

862Što vam se mota po glavi? - Page 44 Empty Re: Što vam se mota po glavi? pet svi 08, 2020 10:13 pm

ally


ally
VIP Član
ukratko
budala Laughing


ot. vrijeme je za off...ionako tu svi spavaju Very Happy

863Što vam se mota po glavi? - Page 44 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sub svi 09, 2020 5:33 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Stožer je izdao preporuku kako se ponašati sada kada se ublaže mjere. Među ostalim u crkve se može nakrcati hrpe ljudi, ali u trgovinama morate držati razmak, iako nije navedeno tko će kontrolirati taj razmak, preporuka je da se nose maske? Preporuka kažete, te preporuke će se držati skoro nitko. Laughing  Kafići se konačno otvaraju, Hrvati su spašeni ovom odlukom da se kafići otvaraju, konačno mogu nesmetano svi skupa širiti zarazu. Laughing Još kada uvedu obavezno cijepljenje sa cjepivom koje zastupa Alemka Markotić, odjednom ćemo svi biti izliječeni, iako je upitno koliko je to cjepivo dobro. Nečiji bankovni računi će biti puni, a ljudi će i dalje umirati samo o teme nitko neće pisati.

Kada se sve to ovako sumira, čini se kao da sam sve prepisao iz Alan Forda.

864Što vam se mota po glavi? - Page 44 Empty Re: Što vam se mota po glavi? ned svi 10, 2020 12:00 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Imat ću domaćeg češnjaka koliko god hoću ove godine.

865Što vam se mota po glavi? - Page 44 Empty Re: Što vam se mota po glavi? ned svi 10, 2020 10:52 am

daidza


daidza
VIP Član
sise

866Što vam se mota po glavi? - Page 44 Empty Re: Što vam se mota po glavi? ned svi 10, 2020 1:45 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Fućkaš ovaj novi radio prebrzo potroši baterije.

867Što vam se mota po glavi? - Page 44 Empty Re: Što vam se mota po glavi? ned svi 10, 2020 4:23 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ukinute su propusnice. Čemu su uopće služile kada je 100 000 tisuća ljudi dobilo te propusnice, da bi kasnije taj broj povećali na 200 000 tisuća propusnica. Laughing Tko je uopće provjeravao dali onaj tko dobiva tu propusnicu nije zaražen.

868Što vam se mota po glavi? - Page 44 Empty Re: Što vam se mota po glavi? pon svi 11, 2020 9:14 am

Kjara


Kjara
VIP Član
Prebrzo ova karantena prošla ally

869Što vam se mota po glavi? - Page 44 Empty Re: Što vam se mota po glavi? pon svi 11, 2020 9:49 am

daidza


daidza
VIP Član
Sise

870Što vam se mota po glavi? - Page 44 Empty Re: Što vam se mota po glavi? pon svi 11, 2020 10:47 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kaže mi forum dok sam pokušao se ulogirati da je održavanje foruma u tijeku i da dođem kasnije. Refrešam stranicu i odjednom više ne moram čekati. Suspect

871Što vam se mota po glavi? - Page 44 Empty Re: Što vam se mota po glavi? pon svi 11, 2020 11:47 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Imam trešanja za ptice i mene. Laughing

872Što vam se mota po glavi? - Page 44 Empty Re: Što vam se mota po glavi? pon svi 11, 2020 2:05 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
Prvi radni dan, a ja danas nemam nikakvog zaduzenja.
A prosli tjedan nisam sjela od narudzbi. Cudno.

873Što vam se mota po glavi? - Page 44 Empty Re: Što vam se mota po glavi? pon svi 11, 2020 7:48 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
I došle su vrućine. Ne mogu prevesti 5 tačaka šute a da se pritom ne okupam u znoju. Udarac Sada samo fale komarci pa je krug kompletiran.

874Što vam se mota po glavi? - Page 44 Empty Re: Što vam se mota po glavi? uto svi 12, 2020 10:42 am

Macaklin


Macaklin
Forumaš/ica
^^Eh, vrag ti neda mira.
Izgleda da u Zagrebu i okolici samo Bandić i LeClerc stalno, stalno nekaj delaju Laughing

875Što vam se mota po glavi? - Page 44 Empty Re: Što vam se mota po glavi? uto svi 12, 2020 12:29 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ne boje se ima komaraca i za tebe da te glođu kada voziš dostavu na biciklu Laughing deda

876Što vam se mota po glavi? - Page 44 Empty Re: Što vam se mota po glavi? uto svi 12, 2020 3:55 pm

tendre poison


tendre poison
Forumaš/ica
Jedan od onih dana kad bih se zamotala, “odbolovala” svoje da sutra mogu biti opet normalna.

877Što vam se mota po glavi? - Page 44 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri svi 13, 2020 3:35 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Izgleda da je moj odmor gotov. tužan
Sutra radim iako nije moj red, ali su me zvali radi neke redovne kontrole, u petak mi je dežurstvo, a od ponedjeljka izgleda da počinjemo opet normalno raditi.

Sad nema odmora bar dva-tri tjedna dok neću morat iskoristiti stari godišnji odmor. Laughing

878Što vam se mota po glavi? - Page 44 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri svi 13, 2020 7:48 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kada izmjerim sve kako treba i narežem navoje pa strgam nareznicu onda još i rupa nije gdje bi trebala biti maza dobar

879Što vam se mota po glavi? - Page 44 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet svi 14, 2020 6:57 am

tendre poison


tendre poison
Forumaš/ica
Kad te ujutro ovako odvede u snatrenje, neka cijeli dan bar bude takav.

880Što vam se mota po glavi? - Page 44 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet svi 14, 2020 12:21 pm

Macaklin


Macaklin
Forumaš/ica
Ma kakve je**** adrese mi sada traži.......

881Što vam se mota po glavi? - Page 44 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet svi 14, 2020 12:23 pm

tendre poison


tendre poison
Forumaš/ica
Nobody gets too much heaven no more
It's much harder to come by
I'm waiting in line
Nobody gets too much love anymore
It's as high as a mountain
And harder to climb

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 44 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.