CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koronavirus

Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 29 / 50.]

561Koronavirus - Page 29 Empty Re: Koronavirus sri sij 13, 2021 4:18 pm

MariMar



VIP Član
Već unaprijed znamo odgovor, nije cjepivo krivo...  Pa onda treba vjerovati takvoj državi koja mulja i laže.


[You must be registered and logged in to see this link.]

Čovjek kaže ono što svi već znamo... smrtnost od korone je nikakva pa zašto onda sve ovo radimo?
A što bi drugo bilo nego igre moći, kontrola nad ljudima. Svuda u svijetu zakoni se mijenjaju na gore, sve više nas kontroliraju i špijuniraju.

[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

562Koronavirus - Page 29 Empty Re: Koronavirus sri sij 13, 2021 4:37 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

563Koronavirus - Page 29 Empty Re: Koronavirus ned sij 17, 2021 7:50 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kažu da će se sutra cijepiti 51 zastupnik, ali ni riječi o tome zašto se ne cijepi svi 76 zastupnika. P. Grbin pokušava objasniti građanima da će se cijepiti zato da pokaže da je cjepivo sigurno. Čudno da nije pitao ove otale zastupnike zašto se oni neće cijepiti? Novinari isto šute, kao što šute da su ljudi nakon cijepljenja oboljeli iako su bili mladi. novinari i dalje objavljuju podatke koliko je umrlih i zaraženih, ali ni retka o tome koliko je ljudi ima teške posljedice nakon cijepljenja. Ali zato se uvijek jave zagovaratelj cijepljenja da brane cjepivo koje je smućkano navrat nanos.

564Koronavirus - Page 29 Empty Re: Koronavirus ned sij 17, 2021 7:59 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Bar neke novine imaju hrabrosti pisati o statistici kakvo je stanje nakon što su se ljudi cijepili.

Ako je u pitanju smrt od virusa onda nema sumnji, nema istraživanja, nema autopsije. Sve je jasno. Što god bilo proglašava se smrt od Covida.

Kada je smrt izazvana cjepivom, onda je potrebno milijun dokaza i beskonačnih istraživanja. Čak se i priznaje da stariji ljudi, gle čuda, umiru od starosti.
.

[You must be registered and logged in to see this link.]

565Koronavirus - Page 29 Empty Re: Koronavirus čet sij 28, 2021 1:52 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

Naravno, nije to zbog cjepiva. Iako su umrli odmah nakon cijepljenja. silent

566Koronavirus - Page 29 Empty Re: Koronavirus čet sij 28, 2021 2:24 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
U ostalim novinama samo pišu koliko je umrlo ljudi od rone, ni riječi o tome koliko je ljudi umrlo poslije cijepljenja.

MariMar likes this post

567Koronavirus - Page 29 Empty Re: Koronavirus čet sij 28, 2021 2:43 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Ništa više nisu pisali o onoj lječnici kod nas, što je završila u bolnici nakon cijepljenja. Očekivala sam novi članak s detaljnijim informacijama o njenom stanju, no ništa. Jedan dan se pisalo o tome. Činilo se poprilično ozbiljno. Izignorirali su taj slučaj u potpunosti.

LeClerc likes this post

568Koronavirus - Page 29 Empty Re: Koronavirus čet sij 28, 2021 4:55 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Pogledaj što se događa sa medicinskom sestrom Tiffany Dover koja se nakon cijepljenja onesvijestila. Kasnije su neki tvrdili da je mrtva, jer se ne javlja preko svog facebook profila, ni na svom instaliram profilu. Sada kada sam pokušao njeno ime potražiti na internetu, prve vijesti su o njoj da nije mrtva, i da je to lažna tvrdnja određenih medija i ljudi. Pokušao sam naći neke njene slike novijeg datuma ali ništa nisam našao poslije 21 sjećanja. Možda ti budeš uspješnija, ako imaš taj facebook profil. Ja razumijem da ona ne želi da se njeno ime povlači u javnosti, ali zašto onda nema službenog izvještaja o njoj gdje se ona vidi da je živa. Tražio sam na engleskom i Hrvatskom, ali se vide se samo vijesti od ovog faktografa i sličnih medija koji služi za provjeru lažnih tvrdnji, gdje faktograf tvrda da ona nije mrtva, ionako je njen facebook profil ugašen, a na njenom instagramu profilu ona nije ništa novo napisala.

Znaći namjerno skrivaju njenu smrt, i to rade oni koji bi se trebali boriti protiv lažnih informacija na internetu. Znači imao sam od početka pravo kada sam im sve napadao dok sam se svađao sa Scorpyem o ovoj temi. Tko zna kolio je još ljudi umrlo zbog tog navodnog lijeka.

569Koronavirus - Page 29 Empty Re: Koronavirus čet sij 28, 2021 9:18 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Ako skrivaju smrt, to samo znači da odgađaju tu vijest dok ne procijepe veći dio ljudi. Sve je ovo postalo prebolesno.

570Koronavirus - Page 29 Empty Re: Koronavirus uto vel 02, 2021 11:35 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Prežalosno, nema više ljudskih prava ni slobode.

[You must be registered and logged in to see this link.]

571Koronavirus - Page 29 Empty Re: Koronavirus sri vel 03, 2021 1:10 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Citat- Božinović: Da su se u ugostiteljskim objektima provodile mjere, možda ne bismo došli u ovu situaciju.

Poslije prve najveće karantene stožer je ukinuo skoro sve mjere, da bi taman poslije izbora počeli uvoditi nove mjere. Kada su uveli nove mjere, to je izgledalo tako da su ljudi bez maski sjedili u kafićima po preporuci stožera, dok oni koji nisu u kafićima prolazili su kraj njih u trgovačkim centrima i morali su nositi maske.

Sada je Božinović laprda da su ugostitelji krivi za pogoršanje situacije. Stožer od smog početka pandemije uopće ne zna kako provesti dobru izolaciju i zaštitne mjere, sa hrpom nelogičnosti poput ove koju sam naveo. Uz to moraju frizirati podatke o oboljelima mrtvima. Onda nam mediji kroz uši provode riječi Billa Gatesa kao proroka koji prorokuje još goru pandemiju za desetak godina.

572Koronavirus - Page 29 Empty Re: Koronavirus sri vel 03, 2021 1:39 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Taj stožer je sprdancija živa. Nisu sposobni za ništa, osim širiti strah i paniku. To im je ionako zadatak, zbog toga postoji stožer.
Po autobusima ljudi su svaki dan nakrcani kao sardine, pa se ništa ne događa. Dok bi u tim kafićima ionako postojao razmak zbog stolova. Nekoga se mora uništiti. Plan je uvući državu u još veće dugove pa da ostanemo doživotni robovi. Još se Beroš hvali kako su nas zbog njihovih mjera zadužili za preko 2 milijarde kuna.

LeClerc likes this post

573Koronavirus - Page 29 Empty Re: Koronavirus sri vel 03, 2021 3:04 pm

daidza


daidza
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

574Koronavirus - Page 29 Empty Re: Koronavirus sri vel 03, 2021 4:51 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
^^ to će se dogoditi sa Europom 2050 godine.

575Koronavirus - Page 29 Empty Re: Koronavirus sri vel 03, 2021 10:50 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

Santa ledena and LeClerc like this post

576Koronavirus - Page 29 Empty Re: Koronavirus čet vel 04, 2021 10:23 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

577Koronavirus - Page 29 Empty Re: Koronavirus pon vel 08, 2021 8:43 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ono kada mediji moraju raditi kampanju da se ljudi idu cijepiti, usput govoreći da se sve više ljudi želi cijepiti. Sa druge strane ni riječi o nuspojavama kod cjepiva. Te se brojke toliko skrivaju, da ih znaju samo oni koji provedu sate tražeći po internetu. Ali se zato u svim medijima i dalje objavljuju brojevi mrtvih i oboljelih, ti podaci se ne skrivaju. Na Tuđmanovom pokopu se okupilo 100 političara, i nijedan nije rikno od virusa, niti je obolio. Što je nemoguće po onome što mediji pišu, do sada bi svi trebali biti bar bolesni.

578Koronavirus - Page 29 Empty Re: Koronavirus uto vel 09, 2021 8:17 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kada već neće domaći novinari pisati o tome ja ću.
Opet čitam po novinama o cjepivu, stavili su po standardu grafikone, koliko je cjepivo dobro i učinkovito. Kao benefite su naveli da je određeno cjepivo smanjuje rizik od zaraze. Ali ni riječi nisu rekli koliko je ljudi umrlo od cjepiva do sada. Te podatke i dalje skrivaju, dok novinari reklamiraju određena cjepiva, stvarajući tako lažnu sliku o cjepivima da bi narodu provukli kroz uši da su cjepiva sigurna. Ovo su linkovi na neke od stranih novina koje govore što se događa kada ljudi prime cjepivo. Čak je i sin od poznate Katie- Price nakon primljenog cjepiva par sati nakon cijepljenja doveden u bolnicu zbog pogoršanog zdravlja nakon primljenog cjepiva. Jedan od članaka govori o testovima cjepiva na životinjama, nakon što su životinje dobile cjepivo sve su umrle zbog ponovne infekcije virusom.


[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

579Koronavirus - Page 29 Empty Re: Koronavirus sri vel 10, 2021 9:44 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Premlatili ga jer nije stavio masku. Ma odakle im pravo, ma gadi mi se trenutno stanje u državi. Mad

[You must be registered and logged in to see this link.]

580Koronavirus - Page 29 Empty Re: Koronavirus sri vel 10, 2021 12:00 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ne bi ti htio prigovarati, ali taj bi dobio batina da nije uopće trebalo nositi masku, on bi već našao temu da se sa njima pregovara. Lik je živčan i plane na svaku glupost. Ja sam imao sa policijom sličan susret, samo sam ih pogledao policajci su izašli iz zgrade i gledaju za menom kao da sam neki kriminalac. Nije mi bila uopće ni najmanja namjera da ih provociram, ili im nešto govorim, slučajno sam tuda prolazio. Tko zna kako bi reagirali dam sam samo išao pogledati iza leđa zašto gledaju za menom. Posebno da sam živčan kao ovaj što je dobio batine, pa da sam im nešto rekao. U tom trenutku sam dobio takav dojam, po meni sa njima ne treba razgovarati, niti se sa njima svađati, napraviš što ti kaže ispričase i ideš dalje, eventualno dobiješ neku prodiku i ništa više. Tako najbolje prođeš, jest da je ta moja metoda kosi sa " ponosom " nekih ljudi i te stvari.

581Koronavirus - Page 29 Empty Re: Koronavirus pet vel 19, 2021 3:12 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 29 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Similar topics

-

» Koronavirus

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.