CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koronavirus

Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 39 / 50.]

761Koronavirus - Page 39 Empty Re: Koronavirus čet tra 22, 2021 2:22 pm

Scorpy



Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Ako je tako, super. Dobro ste prošli. Svejedno, čuvajte se još desetak dana, zna se to pogoršati.

Ne bi se bilo loše konzultirati s liječnicima za acetilosalicilnu kiselinu (Andol, Aska, Aspirin...), koja se pije kao prevencija od srčanog i moždanog udara te za sprečavanje tromboembolije. Ako oni kažu da vam treba takva zaštita, nemojte to preskočiti. Znam ženu koja je uredno preboljela bolest, dva tjedna normalno živjela, a onda ju je zveknuo moždani.

MariMar likes this post

762Koronavirus - Page 39 Empty Re: Koronavirus pet tra 23, 2021 4:46 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Hrabri samostalni slobodni novinari i dalje objavljuju ono što kaže stručnjakinja Markotič. Ako ste se cijepili i opet morate paziti da se ne zarazite jer virus i dalje kola. Bilo bi dobro da hrabri i neovisni novinari kažu koliko je ljudi umrlo od cjepiva. Na isti naći kako rado objavljuju brojke  umrlih od virusa.

Da objave koliko je umrlo ljudi od cjepiva, više ne bi bili samostalni nego cenzurirani. dobar

763Koronavirus - Page 39 Empty Re: Koronavirus sub tra 24, 2021 4:25 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Izgleda da na sve treba paziti.

[You must be registered and logged in to see this link.]

764Koronavirus - Page 39 Empty Re: Koronavirus uto tra 27, 2021 4:06 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Prijedlog stručnjaka kako se dobro zaštiti od virusa. Osim ako si političar onda ti maska ne treba.

[You must be registered and logged in to see this link.]

765Koronavirus - Page 39 Empty Re: Koronavirus čet tra 29, 2021 3:38 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
MariMar je napisao/la:Izgleda da na sve treba paziti.

A ti, paziš li? U kojoj si fazi, jesi li blizu ozdravljenja?

766Koronavirus - Page 39 Empty Re: Koronavirus čet tra 29, 2021 4:06 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Žena će sutra na Velesajam. Čujem da je sve neorganizirano i zbrkano, ne znam koliko se čeka na cijepljenje. Ima termin, doduše, ali mislim da je to provizorno. Kolegica s posla dolazi malo poslije nje, možda će na posljetku zajedno unaprijediti 5G-mrežu. Very Happy

767Koronavirus - Page 39 Empty Re: Koronavirus čet tra 29, 2021 6:04 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ja se na tvom mjestu ne bi zafrkavao, ne znaš kako će ti žena i kolegica reagirati na cjepivo. Osim toga ti likovi koji vjeruju u čipove u cjepivu su trebali biti na samom početku blokirani na svim društvenim mrežama.  Zajedno sa novinarima koji koriste koronu za zaradu, pa onda ja ne bi ima razloga pisati u ovoj temi. Da se svemu pristupilo ozbiljno ja ne da ne bi imao ništa za reći nego bi me bilo sram da sam išta rekao. Ali ovako kada su sami novinari se ponijeli isto kao likovi koji vjeruju u čipove mene nije sram što sam svima išao na živce.

Edit- zaboravio sam napisati. Nadam se da će sve proći uredu sa cijepljenjem. Smile

768Koronavirus - Page 39 Empty Re: Koronavirus čet tra 29, 2021 6:44 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Njih dvije cijepit će se Pfizerom. Starci su mi se jučer time cijepili, nikakvih problema nemaju. Cijeli dan rade u vrtu. Zato mislim da nema razloga za brigu. Ali hvala na dobrim željama.

Ja sam se AstraZenecom cijepio, to je neusporedivo rizičnije cjepivo. A ni nuspojave nisu bile banalne.

769Koronavirus - Page 39 Empty Re: Koronavirus pet tra 30, 2021 10:38 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Scorpy je napisao/la:
MariMar je napisao/la:Izgleda da na sve treba paziti.

A ti, paziš li? U kojoj si fazi, jesi li blizu ozdravljenja?

Dobro sam, ne osjećam više nikakve simptome. Čekam da mi prođe samoizolacija za par dana. Smile

Scorpy likes this post

770Koronavirus - Page 39 Empty Re: Koronavirus pet tra 30, 2021 10:47 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Već duže vrijeme slušam kako je u Indiji loše da ljudi umiru po ulicama. Sada naiđem na ovaj video gdje žena koja živi u Indiji kaže da mediji lažu da ljudi ne umiru po ulicama. Pošto se tamo striktno provode mjere sigurnosti. To je isto kao one vijest kada su mediji rekli na početku frke sa ovom pandemijom prenosili slike iz u Italiji kako u kamionima voze mrtve na groblje. Pa je ispalo da su te slike iz 2016 godine kada su kamioni prevozili mrtve izbjeglice koje su utopile na moru. Ili jedan novija vijest kada je rtl rekao da u Bosni i Hercegovini ima hrpe mrtvih ljudi pa su prikazali groblje sa hrpom novih grobova. Da bi ih demantirali prvo ljudi iz BiH govoreći da se groblje proširuje i da nema toliko mrtvih kako su to mediji prenijeli. Znači mediji namjerno šire paniku i strah. Sada se pitam što je zapravo u tom cjepivu, i kako će cjepivo utjecati na zdravlje ljudi u budućnosti, kada im je tako jako stalo da se svi cijepe.

htt  ps: // ww w  .bitc  hut e.com/  video  /U3GEU  JSnm  wCl/

771Koronavirus - Page 39 Empty Re: Koronavirus pon svi 03, 2021 1:45 am

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Uz negativan antigenski test na covid-19, PCR test ili dokaz da su već imali koronavirus Španjolci su mogli [You must be registered and logged in to see this link.]. Vlasti su im ponudile digitalne propusnice, što zapravo nije loša ideja. Znam da se u Zagrebu to predlagalo, ali ne znam dokle se stiglo. Ugostiteljima bi sigurno bilo lakše da mogu organizirati zatvorene zabave provjereno zdravih ljudi.

772Koronavirus - Page 39 Empty Re: Koronavirus pon svi 03, 2021 3:40 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Sada je krenula nova kampanja da se ljude natjera na cijepljenje, pa sada imamo poplavu članaka o Indiji u kojima se navodi da tamo svakodnevno umire 3600 ljudi.  Ta medijska kampanja se događa samo iz jednog razloga, sve manje ljudi vjeruje u smrtnost od korone. Primjer su moji susjedi koji već drugu subotu organiziraju velike zabave. Mediji toj nevjeri pridonose na svoj način pišući da ljudi u Indiji umiru na ulicama sa slikom mrtvog čovjeka na ulici a iznad njega stoji drugi čovjek. Samo da bi kasnije ispalo da je to stara slika iz 2020 godine. Kada je zbog curenja plina na ulici umrlo više ljudi.

Malo činjenica zašto ljudi umiru u Indiji. Nisam sve izmislio imate internet pa si potražite.

Zanimljivo je da medij pišu da u Indiji dnevno umire od korone 3 600 ljudi. Mediji naravno potpuno zanemaruju činjenicu da tamo puno ljudi živi na ulicama nema vode ni hrane. U Indiji svake godine umire oko 1.4 milijuna djece, Indija ima 1.2 milijarde ljudi, 68.8 % ljudi živi od 2 dolara dnevno. Više od 30% ljudi živi od 1.2 dolara dnevno, više od 800 milijuna ljudi se smatra siromašnima. Zbog jako loših uvjeta života, djeca moraju raditi i nemaju vremena za obrazovanje.  Vlada veliki nedostatak pitke vode, zato imaju lošu higijenu, vlada kolera tifus dizenterija od koje naviše umiru djeca. Osim toga mnogi rade u industriji reciklaže, što dovodi raznih bolesti zbog toksični materija.

Naravno da će umirati kada nemaju osnovne uvjete za život kao ljudi u Hrvatskoj. I sada dolaze mediji, koji sve to koriste da bi mrtve ljude iskoristili za svoju propagandu, pa sve mrtve trpaju u isti koš, kao što su to radili na početku pandemije u Europi. Medij namjerno ignorirajući činjenicu da je u Indiji već desetljećima prisutna velika smrtnost djela stanovništva. Nekome je jako sila progurati to cjepivo za koje ni oni ne garantiraju da će cijepljeni biti izliječen.

[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

773Koronavirus - Page 39 Empty Re: Koronavirus pon svi 03, 2021 1:32 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Cjepivo nije lijek, cjepivo je prevencija. Lijek još nije napravljen.

774Koronavirus - Page 39 Empty Re: Koronavirus pon svi 03, 2021 1:34 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Scorpy je napisao/la:Uz negativan antigenski test na covid-19, PCR test ili dokaz da su već imali koronavirus Španjolci su mogli [You must be registered and logged in to see this link.]. Vlasti su im ponudile digitalne propusnice, što zapravo nije loša ideja. Znam da se u Zagrebu to predlagalo, ali ne znam dokle se stiglo. Ugostiteljima bi sigurno bilo lakše da mogu organizirati zatvorene zabave provjereno zdravih ljudi.

U Barceloni su već organizirali nešto slično, s vrlo malo zaraženih - tek dvoje. Na koncertu u ožujku 5000 ljudi napravilo je brze testove na covid-19 i zabavljalo se bez distance. Znači, može se.

[You must be registered and logged in to see this link.]

775Koronavirus - Page 39 Empty Re: Koronavirus pon svi 03, 2021 1:54 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Zašto onda nose maske?? naređenje ''svevišnjih''

Ulaskom u EU dobili smo pravo putovati bez putovnica. A sada opet uvode to samo na gori način. Obilježavajući ljude na one koji nose zarazu i na one koji su kao zdravi. Što je to nego ropstvo i kontroliranje. Ljudska prava? nestala u trenu. Zavadi pa vladaj.

Jep, za ljeto ćemo opet uživati. A zimi opet prijetnje i zabrane, i tako još... godinama? dok ne prihvatimo pranje mozga i novo normalno.

[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

776Koronavirus - Page 39 Empty Re: Koronavirus pon svi 03, 2021 3:38 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Pomalo sam iznenađena ovim člankom.

Naravno da ništa nije slučajno, pogotovo ne ovakve stvari. A ranijih godina najava dolazeće krize za 2020 isto tako nije slučajna. Zna se da je moralo doći do nje. To samo dokazuje da je korona namjerno stvorena. Sve se pomno isplaniralo.

[You must be registered and logged in to see this link.]


''Veliki reset

Ništa se ne događa slučajno. Države koje su sposobne osigurati milijarde eura za potpuno besmislene projekte tobože nisu u mogućnosti osigurati dovoljne količine cjepiva. Kako vrijeme odmiče, sve je više temelja sumnji i kako veliki neuspjeh Europske unije u nabavi cjepiva za države članice možda ipak nije samo pitanje nesposobnosti ili gotovo očigledne korupcije nego možda postoji i namjera svjesnog održanja stanja zdravstvene i socijalne nesigurnosti, a time i političkog okružja u kojem je moguće bez ograničenja primjenjivati prisilu i kojem su sve oporbene političke opcije potisnute sa scene. Naime, upravo takvo okružje savršeno je za provođenje neizbježne velike ekonomske transformacije.''


''Pod okriljem pandemije bolesti Covid-19 na djelu je epohalna transformacija neoliberlane ekonomije kroz primjenu instrumenata doktrine šoka i stvaranje učinkovitih autoritativnih mehanizama kontrole građana.

Sasvim je, stoga, izvjesno, da će koronakriza trajati onoliko koliko bude potrebno da se izvrši epohalni preustroj postojećeg ekonomskog modela koji će uključivati teške društvene lomove, nestajanje sa scene cijelih klasa i stvaranja novih. Bit će to proces ravan onome koji je nekada proizvela 1. industrijska revolucija. Također je potpuno jasno da se takva velika transformacija ekonomije i društva ne može izvesti bez veće ili manje uporabe sile.''

LeClerc likes this post

777Koronavirus - Page 39 Empty Re: Koronavirus pon svi 03, 2021 4:32 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Upravo kakao sam si mislio, ta pandemija će trajati više godina zbog namjerne nesposobnosti. Do tada će rijetki preživjeti što se tiče malih obrta trgovine i hotelijerstva. Kada su trebali spašavati bogataše, onda su našli dovoljno novca i sposobnosti.

778Koronavirus - Page 39 Empty Re: Koronavirus pon svi 03, 2021 4:39 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
MariMar je napisao/la:Zašto onda nose maske?? naređenje ''svevišnjih''

Zato što testovi nisu posve pouzdani. Rizik uvijek postoji. Ukupno je bilo šestero zaraženih, ali za četvero se dokazalo da nisu inficirani na tom koncertu nego drugdje. Maske štite od takvih osoba.

779Koronavirus - Page 39 Empty Re: Koronavirus pon svi 03, 2021 4:50 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
---------

780Koronavirus - Page 39 Empty Re: Koronavirus uto svi 04, 2021 1:19 am

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Što ti nije jasno?

Bolest se potvrđuje različitim metodama. Osim serološkog testiranja (kojim se mjeri prisutnost IgM i IgG antitijela), postoji i PCR testiranje (kojim se utvrđuje prisutnost ili odsutnost CoV-2 genoma), kao i antigensko testiranje (kojim se dokazuje prisutnost ili odsutnost virusnih proteina; uglavnom je posrijedi nukleokapsidni protein). Sve imaju određenih nedostataka, npr. PCR i ekvivalenti testovima nukleinske kiseline smatraju se najpouzdanijim načinom za određivanje nosi li osoba SARS-CoV-2, ali ne zna se je li ona zarazna ili nije.

Što se prvospomenute metode tiče, imunoglobulini su većinom pouzdani. Sasvim mali postotak ljudi ne razvije antitijela (nereaktanti), a ostatak populacije koja je preboljela covid-19 imat će ih. Zato serološke testove ne bih odbacio iako se protiv njih najviše bune. Oni su dokaz da ti ne treba cjepivo.

781Koronavirus - Page 39 Empty Re: Koronavirus sri svi 05, 2021 3:01 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Što nije jasno? Sa tim testovima su testirali voće i životinje i vid vraga odjednom je ispalo da papaja ima virus. Ono što želi reći da su potpuno propustili iznijeti sve informacije o tim testovima nego je to učinjeno na vrat na nos.


Mediji su namjerno iz vlastite pohlepe uništili vlastitu reputaciju, kao i reputaciju stručnjaka koji su govorili za te medije.
Umjesto pravodobnih informacija, dobili smo hrpu medijskih šarlatana koji su da bi zaradili namjerno falsificirali podatke o mrtvima. Na početku su pokazivali kamione mrtvih ljudi iz Italije da bi saznali da je to stara slika, onda su rekli da u Bosni i Hercegovini ljudi umiru u hordama prikazujući svježe grobove. Da bi opet tu informaciju demantirali ljudi koji tamo žive. I sada najnovije širenja straha od strane medija koji kažu u Indiji svaki dan umre 3600 ljudi. Tu sam vijest sam demantirao kao lažnu vlastiti istraživanjem u postu 772.

Eto pitao si što nije jasno. Kada bi bilo više ljudi kao ti u medijima da objasne sve kako se spada onda ni šarlatani ne bi mogli reći da se u cjepivu nalazi čipovi.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 39 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Similar topics

-

» Koronavirus

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.