CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koronavirus

Go to page : Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 46 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 42 / 50.]

821Koronavirus - Page 42 Empty Re: Koronavirus pet lip 11, 2021 9:48 am

MariMar



VIP Član
Počeli su polako vjerovati u cjepivo ''kud svi tud i mali Mujo''.

LeClerc likes this post

822Koronavirus - Page 42 Empty Re: Koronavirus pet lip 11, 2021 11:48 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Izgleda presporo za Plenkovića i stožeraše.

823Koronavirus - Page 42 Empty Re: Koronavirus pet lip 11, 2021 12:40 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

824Koronavirus - Page 42 Empty Re: Koronavirus čet lip 17, 2021 10:56 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Neki dan sam kupio nove maske za lice od platna, pošto sam potrgao stare maske skidajući ih sa lica. Te platnene maske bile su tako prozračne da se čini kao da ne nosim masku, prije sam imao neke od papira, bila je bolja od ovi sada. Ta platnena maska je samo ukras, ne osjetiš da teško dišeš od nje, znači filtrira samo prašinu, pošto je prašina dovoljno velika da ne prođe kroz masku Laughing Sitni virus koje je netko izdahnuo ili iskašljao naravno da će proći kroz tu "masku" Ako se želiš pretvarati da nosiš masku, samo si kupiš te platnene maske kao ukras za ništa drugo ne služi svi će misliti da si jako obziran prema svojim sugrađanima jer nosiš masu Laughing Mogao bi te platnene maske usporediti sa ukrasima koje ljudi nose po sebi od satova pa do nakita. Laughing Ne znam koja je tuka dala da se takvo smeće od maski uopće prodaje? Bitno je da mediji i znanstvenici kmeće i arlauću o prevenciji i zaštiti, te " male "pojedinosti sa maska namjerno izostavljaju.

Druga glupost su dućani. Tako na ulazu u dućan piše velikim slovima samo 100 ljudi smije u dućan odvala  Ono da si ne bi uskratili promet samo sto ljudi smije u dućan, još se povremeno u dućanu deru preko razglasa, kažu budite odgovorni držite razmak od dva metra. Nema *ebene šanse da sto ljudi drži razmak u tom malom dućanu Koronavirus - Page 42 1152922892 Ovo glupost sa razmakom i ograničenjima u dućanu mogu usporedit sa onim pogrebima, gdje je bila gužva svi su bili kao sardine natiskani unatoč redarima koji su kao trebali održavati red.  Koronavirus - Page 42 1152922892

Da zaista dođe neka pandemija a ne ovo, ljudi bi bili mrtvi po ulicama. Prvi i bili na udaru svi koji rade u uslužnim djelatnostima od banaka do dućana.  To bi prouzročilo nestašicu novca i hrane, jer ljudi ne bi mogli dići novac iz banke nastala bi glad. Sve bolnice bi prestale raditi, onda bi nastao još veći kaos bolesni bi umirali od obične rane na ruci zbog ne higijene, jer ne bi bilo čiste vode zbog nestašice struje i radnika koji održavaju sve te sustave. Onda bi nastala opća pljačka i potjera za hranom. Kada više ne bi bilo hrane u dućanima pogodite tko bi se onda našao na meniju. Na kraju iako se ja rugam sa maskama to je samo zato da pokažem koliko smo svi zajedno neodgovorni i nedisciplinirani. Nisam pobornik cijepljenja, jer cjepivo je loše i puno nuspojava o kojima se šuti. Ali samo pobornik da se mjere održavaju striktno, to se nikada nije dogodilo, nego se namjerno odugovlači kao da nekom pandemija služi za nešto drugo, a to je da se sruši ekonomija. Primjerice Australske novine opet divljaju, jer su našli par ljudi sa virusom sada zatvaraju cijeli grad od par milijuna ljudi.  Imate sve o tome na engleskom smo upišite na internet australske vijesti. Ali ako te mjere provode na način kao ovdje u Hrvatskoj sa platnenima maskama koje ne štite od ničega i ograničenima od 100 ljudi u dućanu onda je to sve samo gluma.

MariMar likes this post

825Koronavirus - Page 42 Empty Re: Koronavirus pet lip 18, 2021 10:43 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

826Koronavirus - Page 42 Empty Re: Koronavirus ned lip 20, 2021 10:12 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

''pobjegao u SAD'' Tamo odakle su ga i poslali. Very Happy Ove istrage su samo predstava za javnost. Tobože traže istinu, i kao naći će je. Ali to naravno neće biti prava istina. Jer su mnogi umiješani u ovaj plan, a pogotovo SAD. Ispast će da im je slučajno pobjegao, yeah right. Kina je tu samo ''proizvođač'' po narudžbi.

LeClerc likes this post

827Koronavirus - Page 42 Empty Re: Koronavirus ned lip 20, 2021 10:31 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Nisu ga poslali nego su ga kupili, dužnosnik je izdao vlastitu zemlju za šaku dolara. Sada znamo tko je jedan od krivaca za cjelo njesra oko tog virusa, pošto mediji vole lagati kao što su lagali o ratu u Siriji. Mediji i onaj tko je za mediji smislio ovaj naslov o prebjegu misle da će im proći ta prevara. Osim toga sada je potpuno jasno da Amerika stoji iza tog cijelog njasra.

Prije par dana postao sam ovaj video u temu događaji preko bare. Iako je video star dvije godine iz samog razgovora sa novinarom iz jedne medijske kuće može se vidjeti da su novinari jako dobro plaćeni da lažu i da ne pokreću previše prašine oko određenih pitanja u zamjenu dobivaju velike sume novca. To jest novinari se prodaju za šaku novca kao i ovaj dužnosnik iz Kine.

828Koronavirus - Page 42 Empty Re: Koronavirus uto lip 22, 2021 12:13 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Jučer slušam radio kaže voditeljica da je epidemiološka situacija u Hrvatskoj dobra? Sada čitam jučerašnje vijesti kaže da su Slovenci većinu Hvarske stavili u narančastu zonu?

Odakle Slovenci i Hrvati vade te podatke? Izgleda nije tako dobra kako bi neki željeli da bude, pa se događa friziranje podataka zbog turizma. To je moj bezobrazni zaključak kako bi netko rekao. Sada se sjećam da su i za maske na početku rekli da nisu baš djelotvorne kada ih nije bilo dovoljno za sve građane. Kasnije su naredili svima da ih nose bez obzira što su prije govorili. Iako prema mojem iskustvu sa maskama ima masaka koje su toliko loše napravljene da ničemu ne služe.

829Koronavirus - Page 42 Empty Re: Koronavirus uto lip 22, 2021 11:31 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Korona je opet otišla na godišnji odmor. Navijači slave bez maski i bez razmaka, al ba ne smš u kafić jer ćeš dobiti koronu. Stručnjaci se prave da to ne vide dok iz pozadine izvlače grafikone.

Slika je sa glavnog trga u Zagrebu punog navijača koji slave pobjedu protiv Škotske.

[You must be registered and logged in to see this link.]

.

830Koronavirus - Page 42 Empty Re: Koronavirus čet lip 24, 2021 5:19 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kažu trebate se cijepiti, dok ljudi koji su se cijepili umiru od samog cjepiva. A ministar kaže da je cjepivo sigurno za cijepljenje. Koliko je ljudi umrlo od cjepiva u Hrvatskoj ti podaci se skrivaju od javnosti. [You must be registered and logged in to see this link.]

Znači sada mi preostaje da biram cijepljenje i dobru sreću da će sve biti uredu nakon cijepljenja.  ili da jednostavno prebolim koronu, pošto je to sigurnije od cjepiva koje ionako ne pruža nikakvu zaštitu. Za deset godina kada se sazna prava istina političari će se ispričati ako i to. Farmaceuti koji će zaraditi milijarde dolara, možda budu platili par milijuna dolara kazne. A svi oni koji su umrli od cjepiva i dalje će biti mrtvi.

MariMar likes this post

831Koronavirus - Page 42 Empty Re: Koronavirus ned lip 27, 2021 3:31 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kaže Capak dođite sutra na cijepljenje bez najave, ponesite vode i zaštitu od sunca. Zaboravio je dodati da nakon cijepljenja treba nositi masku, da cjepivo ne štiti od ponovne zaraze. Kakve koristi od cjepiva onda? Osim da dobiješ nuspojave od cjepiva ili umreš. Možda da oni koji idu na cijepljenje napišu oporuku za svaki slučaj?

832Koronavirus - Page 42 Empty Re: Koronavirus pon lip 28, 2021 12:56 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kaže Plenković da ljudi nemaju razloga da se ne cijepe. Prepisao sam mišljenje od nekoga tko je bolje sročio kako je Plenković svojim ponašanjem uništio povjerenje građana. Sada bi htio da mu ljudi vjeruju dok poziva građane na cijepljenje.  Uz to već vidim da tvrtke prisiljavaju građane na cijepljenje uz prijetnju otkazom. Dok nam ovakvi lažu u lice o sigurnosti cijepljenja.  

Početak citat. Najprije je Penković prekršio preporuke stožera,  pa nadalje do svih koji obnašaju neku vlast, vi ste već u prvom valu izgubili povjerenje, i respekt građana, kada ste od prvoga dana korone, vi pojedinačno i kolektivno, kršili sve preporuke i sve mjere koje ste vi odredili građanima, kada ste počeli s ustupcima, crkvi, pokopima onih za koje vi držite da su naši velikani, navijačima, sucima (dernecima) koje propuštaš ispod radara. Tako se ne dobiva respekt ni povjerenje građana. Možete se sramiti kako ste se vi ponijeli u vrijeme koje je ogromno iskušenje, kako sam kažeš, za zdravlje građana, za gospodarstvo, za nacionalne i ostale financije ... vi ste veliki krivci za sve smrti do sada, a biti ćete krivci i za u buduće. Vi ste građanima paralelno s apelima za pridržavanje mjera, slali i poruku "ne morate baš svi, neki "mogu kako god hoće", jer im mi, vlast, to dopuštamo. Kraj citata.

833Koronavirus - Page 42 Empty Re: Koronavirus čet srp 01, 2021 3:23 pm

MariMar


MariMar
VIP Član

LeClerc likes this post

834Koronavirus - Page 42 Empty Re: Koronavirus čet srp 01, 2021 3:53 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Već sam rekao da će ovo potrajati više godina. Već nam najavljuju Plenković da će na jesen doći novi soj virusa i odošmo mi u treće zaključavanje. To će tako potrajati sve do sredine ovog desetljeća, ako ne i duže. Građani će potrošiti svu ušteđevinu, onda će nastupiti financijska kriza, masovno će se oduzimati imovina građana, sa time će političari sebi osigurati da dobiju još više kredita. Ovo što se sada događa nije ništa što će se još događati, ovo je samo uvod.

835Koronavirus - Page 42 Empty Re: Koronavirus pet srp 02, 2021 8:33 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Sad

836Koronavirus - Page 42 Empty Re: Koronavirus pet srp 02, 2021 6:29 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

837Koronavirus - Page 42 Empty Re: Koronavirus sub srp 03, 2021 1:11 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

838Koronavirus - Page 42 Empty Re: Koronavirus sub srp 03, 2021 11:07 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Mad Mad  Ovi retardi opet prijete. Ma tko ih još drži na vlasti da mu **** sve po spisku.
Da mi je vidjeti zabranu ulaska u Bolnice. Zabranit će ljudima lječenje možda? mrš.

[You must be registered and logged in to see this link.]

839Koronavirus - Page 42 Empty Re: Koronavirus sub srp 03, 2021 11:14 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]



LeClerc likes this post

840Koronavirus - Page 42 Empty Re: Koronavirus ned srp 04, 2021 8:36 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Zašto u Hrvatskoj narod ne vjeruje u cijepljenje?

Ovi zadnjih par tjedana vodi se medijska akcija da se što više naroda cijepi. Narod se ne želi cijepiti iz različitih razloga, prvi je da dio naroda ne vjeruje medijima političarima čak ni znanstvenicima. Zašto je to tako? Iz jednostavnog razloga što su političari svojim ponašanjem od kada traje cijela ova stvar diskreditirali sami sebe pa novinare i znanstvenike. Zadnji premijer su oni pokopi, gdje su se masovno kršile zaštitne mjere od strane političara, koji su čak pozivali na masovni dolazak na pokop gradonačelnika Zagreba. Plenković kao premijer ove države je bio među prvima koji je odbio prošle godine pridržavati se tih mjera. Onda su tu novinari koji su do ove krize imali jako lošu reputaciju, poznati su po tome da lažu još od početka Sirijskog rata, kada su silom pokušavali uvjeriti svoje čitatelje tko je tko u tom sukobu. ( neću ići dublje u obrazlaganje oko tog rata, tko je pratio taj rat i kako su taj sukob novinari prenosili zna o čemu pričam )  Dio naroda bi još prešao preko činjenice da su mediji lagali o ratu u Siriji, ali im ne mogu oprostiti napad na crkvu i HDZ  i to što podržavaju gej skupine. Onda tu dolaze teoretičari zavjera, to jest narod koji vjeruje da se u cjepivu nalaze čipovi, a izgleda da ih ima dosta, jest da je taj dio naroda nerealan jer nemamo mi ljudi takvu tehnologiju da bi čipovi bili tako sitni. Ali imamo mobitele i kompjutere, preko kojih se svaki građanin može pratiti bez problema. To je u ovo vrijeme toliko uznapredovala tehnologija, da bi na na tome pozavidjele sve tajne policije iz prošlosti.

Onda dolaze ljudi kao što sam ja koji pišem ovo, jest da sam ja ajmo reći malo manje pametan, osobno ću svaku ovakvu veliku stvar propitkivati. Čudo našao se jedan forumaš koji me ispravio u puno onoga što sam ja rekao o ovoj krizi ljuteći se na mene što sam rekao neke stvari. U većini slučajeva je bio u pravu. Ali na kraju ja mu ipak ne vjerujem. Nisam tvrdio da rona ne postoji, nego su se sa vremenom dogodile stvari kao što su masovna okupljanja na grobljima, ili kršenja pravila za vrijeme novogodišnjih praznika. Političari su masovno kršili sva pravila. Novinari su sami sebe davno prije ove krize diskreditirali. Svi ti događaji su doveli do toga do mog mišljenja o ovoj krizi, a to je da ja ne vjerujem u njihovo cjepivo. Ne vjerujem da je ova rona tako opasna, jer po svim pravilima bilo bi mnogo više zaraženih i umrlih ljudi. Političari bi se bojali, ali ja ne vidim strah u njihovima očima nego podsmijeh. Ako se političari ne boje, i to ljudi koji su poznate kukavice, ljudi koji se skrivaju iz policije nakon što naprave njesra, toliko su osjetljivi da čak donose zakone prema kojim se ne smiješ rugati političarima, a ne boje se za svoj život od opasne korone, tu nešto nije uredu. Ne može me nitko uvjeriti da tu nema još nešto više od same rone.  Sve mi to izgleda kao da nas vode kao ovce, tamo kamo ovce idu na zadnji put.

841Koronavirus - Page 42 Empty Re: Koronavirus ned srp 04, 2021 9:51 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 42 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 46 ... 50  Next

Similar topics

-

» Koronavirus

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.