CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koronavirus

Go to page : Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 46 / 50.]

901Koronavirus - Page 46 Empty Re: Koronavirus ned ruj 05, 2021 6:45 pm

LeClerc



VIP Član
Izraele razmatra o mogućnost uvođenja i četvrte doze cjepiva. A planiraju uvesti peto i šesto cjepivo mjesečno Laughing Ono kada se sve teorije zavjere ostvaruju.

[You must be registered and logged in to see this link.]

902Koronavirus - Page 46 Empty Re: Koronavirus pon ruj 06, 2021 2:02 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Pravobraniteljica za djecu je postala stručnjakinja za virus. Sada kaže da nošenje maski i procjepljenost je jedini način da se pandemija obuzda kada počinje nova školska godina. Ja ću opet ponoviti, ta plava maska ne štiti od ničega! Uzmite si brusilicu na nju stavite brusni papir pa poslije deset minuta brušenja drveta pogledajte koliko prašine imate u maski.  Maska je puna prašine iznutra nakon deset minuta brušenja drveta kako onda može zaštiti od virusa? Isto tako je i sa cjepivom. Izrael ima najveći postotak cijepljenih pa su cijepljeni ponovno zaraženi. Prije su govorili da je smrtnost od delta virusa velika onda se ispostavilo da to nije točno sada su odjednom prestali govoriti o delta virusu, nego agitiraju da treba uvesti dodana ucjepljenja. Kada im strašenje sa delta virusom nije upalilo sada mijenjaju taktiku. Pa odjednom pravnici postaju stručnjaci za virus.

903Koronavirus - Page 46 Empty Re: Koronavirus uto ruj 07, 2021 2:05 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Njemački virolog Christian Drosten kaže dobro je cijepiti se, dalje navodi da je razumno da se zarazite sa virusom nakon cijepljenja??? Znači nagovaraju nas da se cijepimo, što više i ucjenjuj nas da se cijepimo, a onda ovaj takozvani stručnjak kaže da unatoć svim dozama koje ste primili opet se možete zaraziti. Povrh toga Drosten kaže da je najbolje za vaše zdravlje bilo da se zarazite virusom protiv kojeg ste se cijepili. Znači priznao je da su cjepiva neučinkovita, priznao je da to nisu cjepiva, to je priznanje da ovo nije pandemija nego plandemija. Drosten sada kaže da će viru ojačati imunitet ljudi, a ne da će virus ubiti zaražene. Dvije godine nam tjeraju strah u kosti zbog tog virusa, samo da bi ovaj takozvani stručnjak Drosten na kraj rekao da bi bilo dobro da se zarazite???





904Koronavirus - Page 46 Empty Re: Koronavirus čet ruj 09, 2021 12:34 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Znam da možda i nije ovo za ovu temu. Ali kada pročitam u novinama kako je jedna nazvat ću je zaposlenica sa nove tv završila samo trogodišnju školu i sada radi kao novinarka na toj televiziji, nije ni čudo da nam takvi tvz novinari sa trogodišnjom školom već dvije godine forsiraju svoju plandemiju. Još bolje je njen opisa školovanja, nije upisala gimnaziju da bi kasnije mogla upisati fakultet, nego je upisala za fotografa. Još dodaje da se ona se snašla pa da bi upisala dodatno školovanje za ekonomista pročitala je sve knjige za gimnaziju da bi mogla proći upisni ispit za ekonomistu. Zbog svojih loših ocjena nije mogla upisati ni gimnaziju, niti bi imala šanse da upiše neki fakultet za novinara. Sada mi takav takozvani novinar prenosi vijesti. Pravi novinari nemaju šanse da dobiju tamo posao, jer ne mogu iskrivljivati istinu kada to odgovara onome tko je vlasnik tih privatnih televizija.

905Koronavirus - Page 46 Empty Re: Koronavirus pet ruj 10, 2021 2:38 pm

MariMar


MariMar
VIP Član

LeClerc likes this post

906Koronavirus - Page 46 Empty Re: Koronavirus pon ruj 13, 2021 3:26 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Novinari su se malo smirili sa naslovima o koroni, više nisu bitni, pošto je započeo popis stanovnika, pa su koronu opet pustili na godišnji odmor. Sto posto sam siguran da će nakon što se završi popis stručnjaci izaći sa svojim statistikama i uvođenjem novih pravila. Uz veliki naglasak na mrtve i oboljele. Sada se vide samo sporadični naslovi ugurani među hrpom drugih članaka. Kao da im netko govori koja je tema bitna u kojem trenutku pa po potrebi proglašavaju pandemiju.

907Koronavirus - Page 46 Empty Re: Koronavirus sri ruj 15, 2021 2:34 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kaže Šostar iz zavoda za javno zdravstvo da se infekcija počela pojačano širiti, taj su naslov stavili na samo dno napisan malim slovima. Moraju babarogu istaknuti, ali ne da se vidi jako, jer treba proći popis stanovništva i turistička sezona. Šostraru naravno nije problem što je u državu ušlo kroz par mjeseci ovogodišnje turističke sezone. Htio sam napisati dva milijuna turista, [You must be registered and logged in to see this link.] Po tima svim stručnjacima turisti nisu problem, iako se zna da se virus širi po festivalima unatoć potvrdama o cijepljenosti.  https://www.vecernji.hr/vijesti/festival-postao-novo-zariste-zarazeno-gotovo-1000-osoba-svi-su-imali-covid-potvrde-1508028

908Koronavirus - Page 46 Empty Re: Koronavirus sri ruj 15, 2021 6:00 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Još jedna glupost iz Izraela. Nakon što su tamo cijepili 60 posto pučanstva sa dvije doze virus se i dalje širio, pa su uveli treću dozu, ali virus i dalje napreduje nakon što je stanovništvo dobilo treću dozu. Napravili su loše cjepivo sada je stanje još gore. Sve mi to govori da će uskoro uvesti trajna cijepljenja baš kako sam to napisao prije rekao.


[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

909Koronavirus - Page 46 Empty Re: Koronavirus čet ruj 16, 2021 4:52 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Nijedne novine ne žele reći da je ova sportašica umrla kada je primila drugu dozu cjepiva zbog komplikacija koje su se pojavile skoro mjeseca dana nakon te druge doze. Bila je sportašica i u najboljem fizičkom stanju, tko zna kolika je zapravo smrtnost zbog samog cijepljenja kod ljudi koji nisu poznati a svi šute o tome.

[You must be registered and logged in to see this link.]

910Koronavirus - Page 46 Empty Re: Koronavirus čet ruj 16, 2021 9:35 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Negdje sam pročitala da će sve koji umru 14 dana nakon cijepljenja tretirati kao da su umrli od korone Udarac Tako da ne bi slučajno ispalo da je to zbog cjepiva.

911Koronavirus - Page 46 Empty Re: Koronavirus pet ruj 17, 2021 1:42 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
U državu je pušteno više od ti milijuna turista, u nekim slućajevima kontrola čak ni ne provjerava dali turisti imaju te zelene putovnice vjeruju im na riječ. Sada novinari i stožeraši laprdaju kako se povećava broj zarađenih na osnovu nekih testiranja. Naravno da se povećava kada je toliki priljev ljudi a kao imamo pandemiju. Da zaista imamo pandemiju kako tvrde stručnjaci i novinari, sada im ne bi trebao test za utvrđivanje pandemije, nego bi se pandemija manifestirala u velikom broju zaraženih koji bi preplavili bolnice. Tako je bilo i prošle godine za vrijeme izbora kada su ukinuli sve mjere i onda su morali utvrđivati pandemiju sa testovima.

Usput čitam komentare ljudi po internetu i sve mi se čini da ima par ljudi više različitih računa pod kojima pišu masovno ratoborne komentare po raznim forumima i ispod novinskim članaka protiv ljudi koji se ne žele cijepiti. To im je posao, ti huškatori su na samom početku pandemije ulijevali strah među ljude o tome kako je pandemija smrtonosna, da bi ih na kraju demantirali političari sa svojim ponašanjem kada su uhvaćeni kako masovno krše pandemijske mjere.

912Koronavirus - Page 46 Empty Re: Koronavirus pet ruj 17, 2021 9:52 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
LeClerc je napisao/la:Nijedne novine ne žele reći da je ova sportašica umrla kada je primila drugu dozu cjepiva zbog komplikacija koje su se pojavile skoro mjeseca dana nakon te druge doze. Bila je sportašica i u najboljem fizičkom stanju, tko zna kolika je zapravo smrtnost zbog samog cijepljenja kod ljudi koji nisu poznati a svi šute o tome.

[You must be registered and logged in to see this link.]

24 sata objavio članak o njoj i zabranio komentiranje. Naravno, nisu htjeli napisati od čega je umrla. Pa kakvi su to ljudi, ti novinari? Gade mi se iz dana u dan. Nije njih briga što je ta žena umrla od cjepiva, boli njih guzica za to. Ona je žrtva takvih novinara koji nagovaraju ljude i promoviraju cjepivo.

Koji bolestan svijet i takvi ljudi koji sudjeluju u tome. Skrivaju nečiju smrt. A da se radi o koronašu bilo bi 10 članaka samo o tome kako je umrla od korone.

LeClerc likes this post

913Koronavirus - Page 46 Empty Re: Koronavirus pet ruj 17, 2021 11:14 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kada sam bio tvojih godina shvatio sam u kakvom svijetu živimo. Dugo me to smetalo, ali na kraju ljudi su oduvijek bili loši, samo nije bilo interneta da se ta zloba pokaže u svom svojem tvz sjaju. Moj savjet ti je da si ne dopustiš da ti takvi ljudi i njihovi postupci zagorčavaju svakodnevni život. Samo tako se možeš osigurati da pod stare dane ne postaneš ogorćena na sve, sa time si osiguravaš kvalitetnije i bolji život za sebe i svoju obitelj. Kažem to jer se meni to zamalo dogodilo da postanem ogorćen pod stare dane. Smile

MariMar likes this post

914Koronavirus - Page 46 Empty Re: Koronavirus pet ruj 17, 2021 11:32 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Sad bi najrađe da sam među onima koji nikada ne shvate Jezik

LeClerc likes this post

915Koronavirus - Page 46 Empty Re: Koronavirus sub ruj 18, 2021 7:36 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Nisu djeca igračke kaže Alenka Markotić, čudna izjava za jednu stručnjakinju dok je ljetos gledala 3.5 milijuna turista koji su došli u Hrvatsku, kojima su i djeca i roditelji bili izložena. Sada ona kaže morate nositi maske u školama, a na moru ih nisu nosili ni roditelji ni djeca miješali su se turisti sa domaćim ljudima. Oni što su se cijepili reći će da su svi imali korona potvrde i da su zato sigurni, a da su problem necijepljeni. Namjerno zaboravljajući da se zato uvodi treća doza jer se cijepljeni ponovno zaraze i šire delta soj. Ja ne znam što je u glavama ovih stručnjaka kada vide očita kršenja njihovih mjera ne samo od strane građana nego i od strane HDZ i SDP koji su na početku ove godina na pogrebima masovno kršili mjere stožera. Onda Alenka Markotić nije izjavljivala da djeca hadezeovac i sdepeovaca nisu igračke jer su djeca od političara ugrožena zato jer političari namjerno krše zaštitne mjere. Uostalom ako je korona tako opasna ne bi ljetos bilo 3.5 milijuna živih i zdravih turista, nego bi bilo tisuće mrtvih ako ni milijun mrtvih zbog masovnog nepoštivanja mjera.

Valjda stručnjakinja Alenka smatra da joj njena diploma dopušta da tumači pravila kako njoj paše i da ta pravila prilagođava ili potpuno ignorira po zapovjedi političara. A opasni virus sluša diplomiranu stručnjakinju Alenku pa po potrebi dolazi sa godišnjeg odmora.

MariMar likes this post

916Koronavirus - Page 46 Empty Re: Koronavirus pon ruj 20, 2021 11:44 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Pod naslovom "Nizozemska vlada ne dozvoljava festivale zbog korona ograničenja" na engleskom jeziku pojavili su se postovi sa natjecanja u Formuli jedan gdje se vidi tisuće posjetitelja naguranih jedan na drugom. Znači Nizozemska vlada krši K***a pravila kada je u pitanju velika lova za organizatore natjecanja F1, ali ne dopuštaju ljudima da ide na festivale.  Naravno ubrzo su cenzori obrisali sve postove na tu temu sa interneta, da se ne vidi da je K*****a zapravo umjetno izazvana kriza i da cjepivo ne služi da bi spriječila K***u nego da cjepivo ima neku drugu ulogu u cijeloj ovoj stvari.

Ove dvije slike prikazuje cijelu dužinu velike ulice, sa jednog kraja na drugi kraj ulice se vidi koliko ima ljudi na Formuli jedan, ulica je potpuno puna K*****a je opet otišla na godišnji odmor.

[You must be registered and logged in to see this link.]

917Koronavirus - Page 46 Empty Re: Koronavirus uto ruj 21, 2021 12:15 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

918Koronavirus - Page 46 Empty Re: Koronavirus sri ruj 22, 2021 10:08 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Američka vojska naredila je obavezno cijepljenje svih vojnika, ako vojnik odbije cijepljenje ide na vojni sud. Rezultat koji su sa time postigli je da vojnici odlaze iz vojske jer se ne žele cijepiti cjepivom koje ne valja. Vojska gubi pilote borbenih zrakoplova u koje je uložila golemi novac za trening, osim toga i pomoćno osoblje za održavanje tehnike daje otkaze. Baš me zanima koliko je takvih otkaza ima ako je suditi po ovom videu izgleda da su ameri sami sabotirali vlastitu vojsku. Mediji o tome šute, tko zna koliko je zapovijed o obveznom cijepljenju sabotirala vojske diljem svijeta?

[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

919Koronavirus - Page 46 Empty Re: Koronavirus čet ruj 23, 2021 8:59 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

920Koronavirus - Page 46 Empty Re: Koronavirus čet ruj 23, 2021 11:50 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Pišem ovo da se zna kolika je bila posjećenost, naspram onoga što govore tvz stručnjaci.

Po podatcima ministarstva turizma u Hrvatskoj je 2021 godine bilo 3.5 milijuna turista svi su došli sa tim drek 19 putovnicama. To su podaci iz osmog mjeseca, do sada ih je još više ušlo u Hrvatsku. Ispada da se virus brže širi sa drek 19 putovnicama.

Sada malo gledam statistiku za 2020 godinu koliko je onda bilo turista, piše 7 milijuna turista je došlo u prvoj godini korone. Nakon najveće karantene gdje je cijela Europa bila blokirana zbog straha od korone u Hrvatskoj je bilo sedam milijuna turista? Poslije turističke sezone stručnjaci su sve opet blokirali zbog straha od korone. Ovi podaci potpuno demantiraju te takozvane stručnjake i njihovu strah od korone kada su dopustili da nakon tako velike karantene svi odjednom mogu ići svuda. Opet ponavljam da je ta korona tako opasna sada bi imali mnogo više mrtvih i bolesnih posebno u toj prvoj godini u razmjerima koje su oni postavili tu karantenu.

921Koronavirus - Page 46 Empty Re: Koronavirus pon ruj 27, 2021 10:33 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Prijetnje političara, prolaze kao i uvijek bez ikakvih kazni po njih. Sjećam se još kada je Pusićka prijetila penzionerima da neće dobiti mirovine ako ne glasaju za ulazak u EU.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 46 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Similar topics

-

» Koronavirus

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.