CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koronavirus

Go to page : Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 44 / 50.]

861Koronavirus - Page 44 Empty Re: Koronavirus pon srp 12, 2021 9:05 am

MariMar



VIP Član
Znam da Bjelorusija nije željela sudjelovati. No nisam znala da ih sve pokušavaju ubiti :O pa to nije normalno. Zašto se ne razotkriju te ubojice i naručitelji. Pa da vidimo odakle dolazi naredba. Sve se skriva. Bolesnog li vremena. Što je svijet moćniji, sve je gori.

862Koronavirus - Page 44 Empty Re: Koronavirus pon srp 12, 2021 9:22 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Taman da i razotkriju tko stoji iza toga mediji bi sve prešutjeli. Julian Assange je otkrio ratne zločine u Iraku, na kraju je završio iza rešetaka. Jednostavno nitko više nije ostao da piše o tome.

863Koronavirus - Page 44 Empty Re: Koronavirus sri srp 14, 2021 1:22 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Uh oh eh skoro 1000 osoba je zaraženo na nekom festivalu u Nizozemskoj, svi su imali korona potvrdu ili korona putovnice. Stručnjaci su opet zakazali u svojoj stručnosti, a ja koji sam rekao da se maske moraju nositi i da se poštuje razmak ja sam glup. Sada se vidi da je njihovo cjepivo sve samo ne uspješno, da je ovo zaista prava pandemija sada bi posljedice bilo mnogo gore.  Ali to se nekima ne da utuviti u glavu, slušaju oni stručnu teoriju da se svi moramo cijepiti, koju su im preporučili stručnjaci sa diplomama. Ti stručnjaci sa diplomama poput Capakove ekipe rade za velike farmaceutske tvrtke, koje su zgrnule milijarde dolara na tom cjepivu, za cjepivo za koje se sve više ispostavlja da ne djeluje kako bi oni željeli. Onda je bolje imati masku i riskirati sa koronom, a ne da riskiraš sa lošim cjepivom i koronom.

I onda me nagovaraju da se cijepim, a plaković kaže da nije čuo razuman razlog da se ljudi ne cijepe.  Evo ti razuman razlog tebi i svima ostalima.

[You must be registered and logged in to see this link.]

864Koronavirus - Page 44 Empty Re: Koronavirus ned srp 18, 2021 5:40 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Svaki dan ide u medijima propaganda zašto se bi se trebalo cijepiti. Cjepivo promoviraju na način da potpuno cenzuriraju svako drukčije mišljenje o sigurnosti cjepiva. Dok nam premijer poručuje da je cjepivo sigurno, isto rade i mediji, i svi ostali koji zagovaraju cijepljenje. Znači mediji i političari koji su bezbroj put uhvaćeni u laganju sada bi željeli da im vjerujem. Ako je cjepivo sigurno, zašto se toliko boje drukčijeg mišljenja o cjepivu, da cenzuriraju sve neovisne stručnjake. Pritom mislim na stručnjake sa farmaceutskom diplomom, iza kojeg ne stoji farmaceutska tvrtka koja diktira što stručnjak smije reći.

865Koronavirus - Page 44 Empty Re: Koronavirus pet srp 23, 2021 12:54 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Capak najavljuje da bi se moglo uvesti i treće cijepljenje. dok u stranim medijima već najavljuju da bi se svake godine trebalo cijepiti. Jedni i drugi medij i dalje šute o tome koliko ima ljudi sa lošim posljedicama nakon cjepiva. Možda čekaju da se to slučajno otkrije pa će onda svima reći da im je jako žao.

866Koronavirus - Page 44 Empty Re: Koronavirus pon srp 26, 2021 12:51 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
LeClerc je napisao/la:Stručnjaci su opet zakazali u svojoj stručnosti, a ja koji sam rekao da se maske moraju nositi i da se poštuje razmak ja sam glup.

Ama tko ti je to rekao?! Ja sigurno nisam, a ne sjećam se ni da te itko ovdje nazvao glupim zbog takvih preporuka.

867Koronavirus - Page 44 Empty Re: Koronavirus uto srp 27, 2021 6:04 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
^^ Nisam ni mislio na tebe ni ikoga drugog sa foruma, nego su mi čudne neke odluke stožeraša zato sam to rekao.

OT- Oni samo guraju to cijepljenje Njemačka i Francuska skoro da ucjenjuju građane da se cijepe , u Nizozemskoj na festivalu je skoro 1000 osoba zaraženo virusom iako su cijepljeni, uz to dodajem i ovaj komentar.  Dostupne statistike iz Velike Britanije, koje su zadnji put ažurirane 5. srpnja su poražavajuće. Od 20.975 novo inficiranih osoba tog datuma, 12.317 ili 58 posto prethodno je cijepljeno. Ova statistika čini još šokantnijom ako se uzmete u obzir da je 67% stanovništva Velike Britanije primilo barem jednu dozu cjepiva Korone. Studija koju je proveo Kings College u Londonu dao je nešto niži postotak zaraženih cijepljenih osoba 47%  no njihova statistika ne mijenja bitnu stvar jer je navodna svrha cjepiva bila pružanje cjelovite i pouzdane zaštite od infekcije. "U Velikoj Britaniji novi slučajevi cijepljenih ljudi još uvijek rastu i uskoro će nadmašiti necijepljene", stoji u tmurnoj prognozi Dr. Tim Spector koji je vodio ovo istraživanje. U Izraelu je zemlja koja je, čini se, pored Srbije izabrana i za laboratorij za masovnu uporabu ovih opasnih pripravaka nazvanih "cjepiva", situacija s cijepljenim, ali unatoč tome zaraženim, doslovno je katastrofalna . Prema službenim statistikama objavljenim 6. srpnja u izvorima na hebrejskom jeziku u Izraelu, gdje je ukupno 57 posto stanovništva dobilo obje doze cjepiva Pfizer, punih 85 posto novih infekcija događa se među već cijepljenim građanima.

Na kraju će ispasti da je zbog cjepiva nastao novi soj virusa.

868Koronavirus - Page 44 Empty Re: Koronavirus uto srp 27, 2021 11:17 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Amerikanac su sramežljivo priznali da cijepljeni mogu širiti delta soj. [You must be registered and logged in to see this link.]

869Koronavirus - Page 44 Empty Re: Koronavirus sri srp 28, 2021 10:34 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Počelo je... javlja se sve više ljudi kojima je netko umro zbog stožeraša i ove politike. Pa vi budite sebični i podržavajte njihove igrice i dalje.

[You must be registered and logged in to see this link.]

870Koronavirus - Page 44 Empty Re: Koronavirus čet srp 29, 2021 1:09 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Čemu onda uopće služe liječnici ako ne liječe ljude? Zasrali su zdravstvo sa ogromnim dugovima, pa sada odbijaju liječiti bolesne ljude.  Čemu uopće plaćati zdravstvo kada ničemu ne služi?

871Koronavirus - Page 44 Empty Re: Koronavirus čet srp 29, 2021 11:11 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Ma dok sam bila u rodilištu prošle god. Kada je sav taj cirkus počeo. Na odjelu za ''babinje'' ostavili su samo 2 sestre da rade, a preko noći samo jedna je radila. Koja je bila preskočila donjeti bebama dohranu. Oni su u startu srezali broj radnika, poslali ih kući, pa da vide kako će sve funkcionirati sa jednom, dvije sestre. Pa se po televiziji žale kako su pretrpani. Pa koga oni zavaravaju. S koronom su još više unazadili zdravstvo. To im je dobro došlo za izlike.

A kada se sjetim kako smo sve trudnice koje smo bile na bolničkom liječenju zbog opasnosti da se bebama nešto ne dogodi. Poslane sve kući, radi korone. Više nije trebalo nadzirati trudnoću niti pratiti otkucaje srca bebama, koje se redovito radilo. Kakve sreće imam da se bebi ništa nije dogodilo. Nakon toga je bio članak trudnice iz Rijeke kojoj su isto to napravili, i beba je umrla.

LeClerc likes this post

872Koronavirus - Page 44 Empty Re: Koronavirus čet srp 29, 2021 11:15 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

873Koronavirus - Page 44 Empty Re: Koronavirus čet srp 29, 2021 12:01 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

Sjetih se sada i one jadne liječnice koja se ubila prošle god. kraj one lude Alemke Markotić. Nikada nećemo saznati zašto se ubila (jer u korumiranoj državi nema pravde, sve se taji i skriva) jer se Alemka odmah ogradila od toga, izjavivši da se ubila ''jer je vidjela puno umrlih od kovida'' Alemka je znači znala razlog njenog samoubojstva ili je to ipak bila laž.

LeClerc likes this post

874Koronavirus - Page 44 Empty Re: Koronavirus pet srp 30, 2021 11:15 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Zarada i samo zarada. Zar još postoje naivci koji misle da je politici stalo do našega zdravlja? Zatvaranja i oduzimanje slobode je za naše dobro? Pa stvarno što je u glavama tih ljudi.
Sve više shvaćam u kakvom svijetu živimo. Nažalost mnogi pojma nemaju. A to će ih skupo koštati.

[You must be registered and logged in to see this link.]

875Koronavirus - Page 44 Empty Re: Koronavirus pet srp 30, 2021 1:17 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Zato su pustili savršeni virus, ljudi obolijevaju ali ne takvom brzinom kao što je bila kuga na primjer. Imali su dosta vremena od drugog svjetskog rata da usavrše viruse, zapravo eksperimenti na ljudima su se vršili od početka 20 stoljeća. Japan je zauzeo dijelove Kine i vršio je užasne eksperimente nad Kinezima da se Japanci i danas nerado sjećaju tog dijela povijesti. Glavni čovjek koji je za Japan vršio ta testiranja predao se Amerikancima ( više se ne sjećam njegovog imena ) Amerikanci su mu dali amnestiju za rezultate tih eksperimenata.   Više o ratnim zločinima Japana nad Kinezima i testiranju u linku, [You must be registered and logged in to see this link.]

Rusi su isto sudjelovali u tim eksperimentima prije drugog svjetskog rata koje su vršili na zatvorenicima u Gulagu. Za vrijeme drugog svjetskog rata Njemačka je vršila eksperimente na zatvorenicima. Amerikanci su dali svoj doprinos poslije drugog svjetskog rata više u linku o tome [You must be registered and logged in to see this link.]

Doslovce su svi eksperimentirali na ljudima. Predzadnji link govori o tome kako su ljudima bez njihovog znanja ubrizgavali razne biološke otrove. Vršili su eksperimentalne operacije, izlagali su ih vatri i radijaciji da vide kako ljudi reagiraju na različita bolesti i oštećenja.

Afrika je za farmaceutske kompanije nakon zabrane takvih testiranja na zapadu postala druga destinacija za takva testiranja.  Više o tome u linku [You must be registered and logged in to see this link.]

Iz priloženog se može vidjeti zašto sam od početka imao drukčije stavove od onoga što tvrde ti takozvani stručnjaci. Zašto sam se svađao sa dotičnim forumašem oko ove teme zašto sam bio tvrdoglav kao magare. To je razlog moje tvrdoglavosti jer njima ne treba vjerovati. ONI SU LAŽOVI, POKVARI SU DO SRŽI, ŽELE SAMO NOVAC I NIJE IH BRIGA ZA NIKOG DRUGOG.

MariMar likes this post

876Koronavirus - Page 44 Empty Re: Koronavirus pet srp 30, 2021 2:47 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Ljudi zbog straha vjeruju u sve. Mada nije ovo toliko ni strašno koliko se lagalo i predstavljalo da JE strašno. A oni će dobiti veću brojku smrtnosti koju su toliko željeli. Ali ne zbog samoga virusa, nego zbog svega pomalo (zbog njihovog doprinosa). Kada malo razmisliš o svim događajima u prošlosti, sve više je vidljivo koliko toga se namjerno lošega radilo i planiralo.

[You must be registered and logged in to see this image.]

LeClerc likes this post

877Koronavirus - Page 44 Empty Re: Koronavirus čet kol 05, 2021 5:07 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Zaštićeni klaunovi.

[You must be registered and logged in to see this link.]

878Koronavirus - Page 44 Empty Re: Koronavirus sub kol 07, 2021 11:13 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Ivan Vilibor Sinčić: ''Hvala na nevjerojatnoj podršci i svim informacijama koje mi već tjednima pruža bivši potpredsjednik Pfizera, Mike Yeadon...''

[You must be registered and logged in to see this link.]

879Koronavirus - Page 44 Empty Re: Koronavirus ned kol 08, 2021 11:24 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Na cilju piše " povratak u normalu "

[You must be registered and logged in to see this link.]

880Koronavirus - Page 44 Empty Re: Koronavirus pon kol 09, 2021 6:56 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ova pandemija je tako neobična i čudnovata da bi čovjek pomislio da nas tjeraju da se cijepimo iz sasvim drugih razloga a ne zbog pandemije. Građani se žale u Australiji da policija radi racije po domovima ljudi koji se nisu cijepili zbog jednog umrlog čovjeka koji imao 85 godina i 141 zaražene osobe, među njima su stari i mladi. Na kraju voditelj u videu nonšalantno kaže svi su bili cijepljeni sa dvije doze osim jednog koji je primio jednu dozu. Znači ljudi su zaraženi prilikom primitka cjepiva i sada oni tamo sve zaključavaju na osnovu tih ljudi. Unatoč tome što su zaraženi cjepivom vlasti i dalje prisiljavaju ljude na cijepljenje. Cijela ta stvar sa tom pandemijom smrdi od samih početak.


MariMar likes this post

881Koronavirus - Page 44 Empty Re: Koronavirus sri kol 11, 2021 10:50 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Opet su znanstvenici na naslovnicama sa pitanjem kako zaštititi one koji se ne mogu cijepiti. Potpuno ignoriraju činjenicu da Hrvatska zadnja tri mjeseca ima velik broj turista, tako njih skoro milion ljetuje u Hrvatskoj. Ako računam i one koji su već otišli broj ljudi koji su bili u Hrvatskoj se uvećava za duplo. Klubovi su puni kafići su puni hoteli restorani i tako dalje maske se nose ispod nosa. Da je ta pandemija tako opasna posebno ovi mutirani virusi mislim da za ova tri mjeseca bi imali pune bolnice zaraženih i na respiratorima uzimajući u obzir kako tu pandemiju tumače ovi znanstvenici. Ne bi nam trebali testovi za utvrđivanje virusa pošto bi ljudi sami razvili simptome boraveći po turističkim mjestima, Ljudi bi obolijevali puno više i na očigled. Ali to se ne događa, ono što se događa je da znanstvenici pumpaju priču o virusu za jesen, jer po njima pandemija je sada na godišnjem odmoru, tako ispada. Pandemija je bila na godišnjem odmoru i za vrijeme Bandićevog pokapa, i još bar tri slična pokopa koji su se dogodili na početku ove godine gdje su se namjerno kršile propisane mjere. I naravno odmah su izašli tvz znanstvenici i novinari sa statistikama o broju zaraženih i broju umrlih. Tako da sve one koji spominju ove nelogičnosti optuže za negiranje žrtava pandemije sa tim nameću krivnju u pokušaju da spriječe daljnje spominjanje svih nelogičnosti. Upravo ti koji nameću tu krivnju iskorištavaju one koji su umrli i one koji su zaraženi, njih nije ni malo sram zbog toga što rade, što više iskorištavaju strah i nametanje krivnje, iskorištavaju i psihološku stranu ljudske podsvijesti da nametnu strah u nedostatku žrtava. A ako sve to ne uspije onda će vojska izaći na ulice kao što to rade u Australiji. Pogledajte si samo njihove vijesti tko zna engleski.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 44 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Similar topics

-

» Koronavirus

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.