CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koronavirus

Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 23 / 50.]

441Koronavirus - Page 23 Empty Re: Koronavirus sub stu 28, 2020 10:09 pm

LeClerc



VIP Član
Zato sam prenio vijesti od dva različita medija, jedni su samo iskoristili naslov teme za klikove bez dodatnog objašnjena, drugi su se ipak potrudili objasniti o čemu je riječ. Zajedničko im je da su jedni i drugi stavili taj naslov da što bolje iskoriste trenutno stanje i da bolje zarade. Iako to ne bi trebali raditi na taj način, pogotovo ne u ovoj krizi, i zato jer ih onda ljudi ne shvaćaju ozbiljno.

442Koronavirus - Page 23 Empty Re: Koronavirus pon stu 30, 2020 9:21 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Plenković ima koronu.

443Koronavirus - Page 23 Empty Re: Koronavirus pon stu 30, 2020 11:05 pm

daidza


daidza
VIP Član
stari ja bi rekao crkao dabogda

novi ja zna da je to pogresno pa nece nista reci

buduci ja ce reci nesto pametno, ali do toga jos nisam stigao

444Koronavirus - Page 23 Empty Re: Koronavirus pon stu 30, 2020 11:39 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ja ću reći neka ga dobiju svi političari Evil or Very Mad

445Koronavirus - Page 23 Empty Re: Koronavirus uto pro 01, 2020 1:07 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Čitam da sada uvode nove mjere, da ih nisu potpuno ukinuli sada ne bi bilo toliko frke, da nisu održali izbore i otvorili kafiće dozvolili zabave i da stožer i novinari nisu sr***li sada bi bilo bolje. Ali bi onda HDZ puko od jada, zbog neodržavanja izbora.

Čitam kako večernji prenosi da su se u javnom prometu poštovale sigurnosne mjere. Onda su ih čitatelji u komentarima ispod članka demantirali Laughing Večernji će morati ukinuti da čitatelji mogu komentari članak, da bi mogli bolje lagati kako se mjere provode.

446Koronavirus - Page 23 Empty Re: Koronavirus uto pro 01, 2020 2:25 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Svi bi trebali ukinuti komentare, ali ne zbog pandemije nego zato što nema internetske kulture. Komentiranje većina shvaća kao psovanje i vrijeđanje. Rijetko ćeš naći argumente, a pogotovo ćeš rijetko naći suvislu analizu napisanoga. Na Zapadu nije tako, komentari na stranim portalima znaju biti briljantni. Tamo ljudi drukčije pristupaju raspravi.



Zadnja promjena: Scorpy; uto pro 01, 2020 2:32 pm; ukupno mijenjano 1 put.

447Koronavirus - Page 23 Empty Re: Koronavirus uto pro 01, 2020 2:29 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Novine koje ne dozvoljavaju komentiranje ili cenzuriraju previše ja ne želim čitati. Po meni su komentari nekada sto puta bolji od samog članka.

MariMar likes this post

448Koronavirus - Page 23 Empty Re: Koronavirus uto pro 01, 2020 2:43 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Komentiranje se dopušta samo zbog reklama, najprije da to riješimo. Nikakva demokracija nije posrijedi. Niti ikoga zanima to što ljudi pišu. No komentari povećavaju broj klikova, što se onda iskorištava kao dokaz reklamnim agencijama da je medij popularan i čitan. Što veća čitanost, to veća lova od promidžbenih kampanja. Jednom kad reklamne agencije shvate da klikovi nisu nikakvo mjerilo, komentari će biti ukinuti. U tome već debelo kaskamo za svijetom. "Vani" su odavno shvatili da su bitne konverzije, tj. pretvaranje posjeta u konkretan novac. I Google se tomu prilagodio, najpopularnije su kampanje one koje broje klikove na oglas, a ne broj prikazivanja. To je zastarjela metoda, pogotovo što većina posjetitelja blokira ikakav prikaz. Naravno da su se i oglašivači onda opametili. Jedino im kod nas možeš prodavati muda pod bubrege.

449Koronavirus - Page 23 Empty Re: Koronavirus uto pro 01, 2020 2:53 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
To je onda kao da robot piše vijesti a ne novinar kada nema mogućnosti komentiranja. *ebeš takve novine koje se tako ponašaju. Prestao sam gledati Televiziju, okrenuo sam se internetu, onda su internet počeli pretvarati suhoparni stroj, koji služi samo da čitatelju uvali što veći broj reklama, a ne daje ništa dobro za uzvrat.

450Koronavirus - Page 23 Empty Re: Koronavirus uto pro 01, 2020 3:50 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Nije baš tako. Iz iskustva ti mogu reći da se jako cijeni sadržaj. Tri godine proveo sam u digitalnoj agenciji, imali smo velike i pametne klijente kojima je jako bitno bilo izgraditi mrežu na kojoj će korisnici raspravljati o proizvodima i uslugama. Ključna je interakcija, na tome se zasniva prodaja. Nije dovoljno objaviti PR tekst, takve sam članke podrugljivo zvao "pričaj s rukom". Moraš napraviti priču. I to ne bilo kakvu priču nego priču koja će pobuditi emocije.

Ljudi kupuju proizvode zato što ih zanima sigurnost, zdravlje, kvaliteta. A to su emocije, briga za sebe i za svoje bližnje, širu i užu obitelj. Kad kupuješ, vodiš se osjećajima, pogotovo žene, koje su daleko najveći kupci. Da isključiš žene, trgovina bi stala. Muškarci se vode potrebom. Nešto im fali, odu i kupe to, bez previše razmišljanja i mudrovanja. Njima je dovoljan oglas, mediji u tom slučaju jesu suhoparni strojevi. Izložiš ponudu i čekaš. Kupit će planski, uglavnom nešto što su već iskušali. Ali da privučeš žene, potrebno je mnogo više. Njima više toga možeš i uvaliti, upravo zbog tog djelovanja na podsvijest. One su impulzivne, ne prodaješ im proizvod, prodaješ im stav. Tekst koji se njima obraća mora biti suvisao, uvjerljiv, s naglaskom na korist i dodatnu vrijednost. Ne može ga svatko napisati, moraš biti psiholog i znati što očekuju.

451Koronavirus - Page 23 Empty Re: Koronavirus uto pro 01, 2020 10:26 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Znaš da mi je baš mi je drago da sam naišao na tebe koji je radio u tom sektoru. Evo neki moj prijedlog kako poboljšati te reklame. Znao sam naići na takve tekstove gdje se opisuje proizvod kako si naveo. Možda je za nekoga to dobro, ali za mene koji tražim specifičan proizvod, ( na primjer hoću izolirati deku da iz podruma ne prodire vlaga u sobu iznad ) takvi tekstovi su neinformativni, zbog prevelikog obrazlaganja, i obavezno ih google gura prve u pretragama na internetu. Ljudi koji su sam svoj majstor nemaju vremena ni volje čitati takvo što o proizvodu koji se koristi u građevinarstvu.  Ako se ručni sat se tako opisuje, to je druga stvar drukčiji kupac, od na primjer mene koji hoću kupiti neki građevinski proizvod, a o kojem želim nešto više znati. Trebali bi sažetije opisati proizvod na samom početku članka. Znam da je njima cilj da se što duže zadržim na internetu da mi guraju što veći broj reklama. Ali meni ide to na živce, volio bi da se to promjeni, jer ja sam ipak kupac koji želi nešto kupiti.

452Koronavirus - Page 23 Empty Re: Koronavirus sri pro 02, 2020 9:59 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

Da ne povjeruješ u kakvom svijetu živimo. Ne postoji ništa drugo ni bitnije za raspravu osim ovog smiješnog virusa. Koji zamislite nije ubio niti jednog od ovih ''dragocjenih'' nam političara.

Sada se raspravlja kako da nas i u buduće kažnjavaju ako ih ne slušamo. Znači nemamo nikakva prava, Korona je dovela sa sobom bezakonje i diktaturu.
Korona koja ubija već bolesne starce na samrti je dovela do toga da nam svima diktira, mijenja i uništava živote i dovodi nas do još većeg ropstva.

Ako oni kažu moramo se cijepiti bez da znaju kakve će cjepivo posljedice donjeti. Morat ćemo. ma di su nestala sva ona ljudska prava ? Ustavni sud je već dokazao da ne služi ničemu.

453Koronavirus - Page 23 Empty Re: Koronavirus sri pro 02, 2020 10:13 am

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
nadam se da u tvojoj obitelj nema ili neće biti starih na samrti i bolesnih ili nekih drugih kojima će presuditi taj smiješni virus kao što ih je bilo i ima ih u mojoj široj obitelji

454Koronavirus - Page 23 Empty Re: Koronavirus sri pro 02, 2020 10:23 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Tebi je netko umro od virusa? Ove godine je mužev otac umro, eto odjednom se desilo. Da je kojim slučejem imao virus rekli bi virus je kriv. Razumiješ? Umrli bi bez obzira na koronu. Zbrajaju ljude kojima je već vrijeme za umrjeti definitivno ovo nije vrjedno ropstva i uništavanja života, sudbine nama zdravima. Bijesna sam na ovo.

455Koronavirus - Page 23 Empty Re: Koronavirus sri pro 02, 2020 10:28 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Moji svi rođaci imaju virus, ja sam ih trebao posjetiti ali sam u zadnji čas odustao od posjete. Da sam otišao sada bi morao u izolaciju. Kaže rođak osjećaju blage simptome.

456Koronavirus - Page 23 Empty Re: Koronavirus sri pro 02, 2020 10:57 am

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
nije još al se samo čeka dan jer je u induciranoj komi i na respiratoru
osoba koja niti je stara (osim ako 60 i koja godina nije velika starost) niti je na samrti bila niti je bila nešto bolesna (osim ako povišeni tlak nije teži oblik bolesti) nego je dobila tu jebenu koronu pa onda upalu pluća jer nije na vrijeme išla u bolnicu i sad se samo čeka kraj
i to nije jedini teži slučaju mojoj široj obitelji

al neću raspravljat niti polemizirati dalje jer smo predaleko u stavovima oko ovog pitanja

457Koronavirus - Page 23 Empty Re: Koronavirus sri pro 02, 2020 12:33 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Žao mi je za tvoju rodbinu. U početku kada je sve ovo počelo, naravno i ja sam se bojala. Najavljivali su bolest kao da kuga dolazi. Bojiš se za djecu, za sebe, naravno. Kasnije kada je došlo shvatili smo da nije strašna kako su je predstavljali. Što dokazuje da su nas lagali.

Ono što mene najviše smeta je politički teror. Znači svaki dan se javljaju da nam pričaju o brojkama, koriste metode zastrašivanja da bi postigli ono što žele. Uvode nove zakone na našu štetu. A mjere su im besmislene. Oni sami su previše neozbiljni oko same bolesti, kako im što padne napamet tako mora biti. Koriste koronu kao izliku za sve.

Ne znam dokle se misli ovako? Ne možemo živjeti s maskama, ne možemo živjeti na način da nam svaki dan diktiraju nova pravila. Zašto misle cijepiti zdrave ljude, djecu, koja prirodnim putem prebole koronu u jednome danu. Nema smisla. Ne negiram postojanje bolesti ali daleko je ona od onoga što prave od nje.



458Koronavirus - Page 23 Empty Re: Koronavirus sri pro 02, 2020 1:00 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Kad bi od ljudi tražili da stalno nose Hajdukov dres, to bi bilo teško i sramotno. Maske nisu ta kategorija. Very Happy

459Koronavirus - Page 23 Empty Re: Koronavirus čet pro 03, 2020 10:38 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ne znam koliko treba ovakvih apsurdnih vijesti da bi ponekima ušlo u glavu koliki je ovo cirkus.

[You must be registered and logged in to see this link.]

A evo i jednog članka o posljedicama mjera, pošto je on poznati pjevač, mora se pisati. A koliko tek ima ljudi koji pate zbog ovog političkog cirkusa.

Lako je onima koji nemaju takvih problema, lako je reči zatvorite sve. ''Sit gladnom ne vjeruje''
Neka svi ostali pokrepaju, korona je bitnija.

R.I.P svima koji su umrli zbog stožeraša. Ovo je samo mali broj o kojem znamo, takvih je daleko više.

[You must be registered and logged in to see this link.]

460Koronavirus - Page 23 Empty Re: Koronavirus čet pro 03, 2020 11:05 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Dobili pozitivni nalaz i prije nego su testirani? Čekam faktograf i slične da kažu da je to lažna vijest.

461Koronavirus - Page 23 Empty Re: Koronavirus čet pro 03, 2020 11:19 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Mislim da je bilo još sličnih slučajeva, samo ne mogu naći sada. Ili luda opravdanja stožera u slučaju da dobijete pozitivan test, pozitivni ste. A ako dobijete negativan test, ne znači da ste negativni. Znači kako god okreneš pozitivan si. Ili po ''novom'' ne moraš ni doći na testiranje, evo ti pozitivan nalaz. Very Happy

LeClerc likes this post

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 23 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Similar topics

-

» Koronavirus

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.