CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Serije

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down  Poruka [Stranica 7 / 7.]

121Serije - Page 7 Empty Re: Serije pon srp 03, 2023 2:19 pm

Scorpy



Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Spomenut ću i ja jednu - serija [You must be registered and logged in to see this link.] (2019.) rađena je po idejama Brucea Leeja, nije ju stigao realizirati zbog prerane smrti. Mješavina kung-fua i vesterna, može se gledati, prilično je pitka.

122Serije - Page 7 Empty Re: Serije pet tra 05, 2024 8:47 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Pokušao sam gledati novu sezonu serije Zvjezdanih staza, to je jednostavno ne gledljivo! drek  Glavna glumica je iritantna jer stalno šapće ne znam iz kojeg razloga mora šaptati? Dok su snimali tu seriju devedesetih godina prošlog stoljeća Star Trek Voyager glavna glumica bila je u toj seriji [You must be registered and logged in to see this link.] ona je govorila normalnim glasom bez šaptanja nije moral glumiti neku zavodljivu kokoš kao ova glumica iz današnjoj serije  sa svojim konstantnim šaptanjem cijelo vrijeme. Danas pokušavaju prikazati snažnu i hrabru ženu ali ona ispada kao klaunu. Kate Mulgrew iz serije Voyager  koje se prikazivala od 1995 godine najbolji primjer snažene žene bez preseravanja prenavljanje i glumatanja. Ali ne ovi danas moraju najgore ljudske osobine istaknuti toliko da unište dobru seriju.  Drugi glumci su još gori od glavne glumice u današnjim Zajedanim stazama, kao da su autori serije rekli idemo snimati nešto ali ćemo to tako snimiti da to mogu gledati samo ljudi koji vole preseravanje. Cijela serija današnjih Zajedanih staza izgleda kao da su je snimali ovi koji obožavaju Instagram TiKToK i Fejzbuk gdje autori i gledatelji na tim strancima obožavaju kult ličnosti preseravanja i prenavljanja. kalašnjikov

[Vrh]  Poruka [Stranica 7 / 7.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.