CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Serije

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Poruka [Stranica 5 / 7.]

81Serije - Page 5 Empty Re: Serije uto svi 31, 2022 2:47 am

LeClerc



VIP Član
Pogledao sam prvi nastavak serije Obi Wan Kenobi Laughing Da su je nazvali sam u kući 10 ljudi bi pomislili da je zaista riječi o nastavku tog serijala. Najbolji dio je kada dijete od četiri godine bježi pred odraslim ljudima, ta scena je tako loše snimljena da me podsjetila na film sam u kući Laughing Very Happy Ona ženka što glumi lovca na odbjegle Jedie u seriji je dobila ulogu u filmu po vezi i podsjeća me na ove u Hrvatskoj gdje se u državnim firma posao dobiva samo po vezi. Tko god da je pisao scenariji za nju treba dobiti otkaz. Primjerice Wesley Snipes sa druge strane odličan glumac i zato jer je imao dobre scenariste. Ako su baš htjeli istaknuti snažnu i neovisnu ženu neka se ugledaju u filmove poput Aliena i glumicu Sigourney Weaver, ili na seriji Zvjezdane staze i glumicu i koja se u toj seriji zvala Kathryn Janeway prvo ime joj je Kate Mulgrew. Ali ne oni uzmu lošeg scenarista i glumca pa pokušavaju gurati svoju različitost zato je serija loše ispala. Dok dobre glumce i dobre scenarist ne žele zaposliti. I naravno da se čude da kada ljudi odustaju od gledanja takvog smeća.

Ove privatne televizije kao da se baš trude uništiti sve što je bilo dobro u Zajedanim ratovima. Prvi nastavak te serije izgleda kao da su je djeca snimala a odrasli su radili grafiku u seriji.

82Serije - Page 5 Empty Re: Serije ned lip 05, 2022 12:21 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
Scorpy je napisao/la:
Kjara je napisao/la:koja je to?

The Book of Boba Fett - ne pratiš na satu. Very Happy

Jesi li gledala The Mandaloriana, to je slična serija koju je radila ista ekipa?

Hvala.

Nisam predlozenu, budem, inace izbjegavam serije, nemam toliko vremena pa ako se "navučem" sve ostalo mi trpi Very Happy

83Serije - Page 5 Empty Re: Serije pon lip 06, 2022 7:25 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Kjara je napisao/la:Nisam predlozenu, budem, inace izbjegavam serije, nemam toliko vremena pa ako se "navučem" sve ostalo mi trpi Very Happy

Tako je i sa mnom. Na čekanju mi je nekoliko serija jer imam posla. Vikinge sam recimo pogledao za tri dana i tri noći, svih šest sezona. Tako gledam sve - a obaveze za to vrijeme stoje. Very Happy

84Serije - Page 5 Empty Re: Serije uto ruj 06, 2022 12:45 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Amazonva serija Lord of the Rings: The Rings of Power je najskuplja serija koju snimaju. Izgleda da će propasti zbog toga što su u seriju ugurali politiku koju Amerikanci prodaju svijetu. Wesley Snipes je mnogo bolje odigrao ulogu u filmovima poput Blede gdje je odlično odglumio svoju ulogu bez guranja raznolikosti. Danas ovi likovi nisu sposobni snimiti filmove poput onih gdje je glumio Wesley Snipes, ali su sposobni uništiti seriju i protratiti mnogo novca.

85Serije - Page 5 Empty Re: Serije pet ruj 30, 2022 4:21 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Gledaj Davida Attenborougha, radije. Na internetu možeš naći najmanje deset njegovih serija, a sve su vrhunske.

86Serije - Page 5 Empty Re: Serije pon lis 03, 2022 12:06 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledam ga još osamdesetih godina prošlog stoljeća. Tako sam naučio Engleski jezik, danas kada imam internet ne mogu slušati Amerikance kada govore Engleski jer je dio njih jako izvrnuo sam izvorni Engleski jezik sa raznim naglascima. Baš se pitam kako će Engleski jezik zvučati za jedno sto godina?

87Serije - Page 5 Empty Re: Serije pon lis 03, 2022 7:02 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Neće se bitno promijeniti, kratko je to razdoblje. Pravo je pitanje kako će izgledati za petsto godina.

88Serije - Page 5 Empty Re: Serije uto lis 04, 2022 3:10 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Za petsto godina svi će govoriti neku vrstu Engleskog jezika. Hrvatski je pun Njemački riječi, koje se tek od devedesetih izbacuju iz upotrebe, sve više ljudi posebno mladi govori polu engleski i Hrvatski. To će više sličiti na klingonski engleski nego na današnji Engleski.

Ot- da ne bude oftopik- gledao sam seriju Andro, kopija filma kojeg su snimili prije, ali nije loša. Bez trenutnih političkih gluposti. Ne znam kako im je to uspelo? Valjda manjak novca od ostali serija prožete političkim glupostima koje nemaju veze sa serijom, pa su morali snimiti nešto pristojno. Laughing

89Serije - Page 5 Empty Re: Serije uto lis 04, 2022 6:22 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Od serija koje sam posljednjih mjeseci gledao ističem American Gods (2017.), Good Omens (2019.), Mindhunter (2017.) i 13 Commandments (2018.), s tim da ih ima još, ali ne mogu se trenutačno sjetiti.

90Serije - Page 5 Empty Re: Serije pon lis 17, 2022 11:17 am

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Je li tko gledao [You must be registered and logged in to see this link.]? To je znanstvenofantastični koktel špijunske i kriminalističke serije s paralelnim svjetovima. J. K. Simmons u jednoj stvarnosti glumi dosadnoga činovnika, a u drugoj je opaki špijun. Kad silom prilika ta dvojica zamijene mjesta, činovnik, relativno dobar, osjećajan čovjek, treba se snaći u novoj okolini koja zahtijeva bezobzirnost i grubost.

Serija je napeta, ali zahtjevna. Gledam je napreskokce, kad imam volje hvatati niti. No nije loša.

91Serije - Page 5 Empty Re: Serije pon lis 17, 2022 11:20 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Sve sezone sam pogledao dvaput. Jedan od rijetkih serija koje mi se toliko sviđaju.

Scorpy likes this post

92Serije - Page 5 Empty Re: Serije pon lis 17, 2022 11:22 am

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Isplati se, znači, uložiti trud? Ima epizoda koje počnu tako da mi treba vremena dok ne skužim radnju. Very Happy

93Serije - Page 5 Empty Re: Serije pon lis 17, 2022 11:42 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ja ti mogu reći da se isplati, iako moram priznati da sam je zato dva puta gledao da shvatim neke događaje. Ali pošto je to znanstvena fantastika i krimić meni nije uopće bio loše za gledati. Sada kada si me podsjetio razmišljam da ju opet pogledam.

94Serije - Page 5 Empty Re: Serije pon lis 17, 2022 4:07 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Imam još jednu preporuku, [You must be registered and logged in to see this link.]. To je blaga parodija Zvjezdanih staza, ali i posveta svim sličnim serijama. Žao mi je što je završila, počeo sam je gledati prilično skeptičan, ali osvojila me radnjom i likovima. Kad pregrmiš prvu sezonu, druga i treća postaju jedinstvene po zapletima i karakterizaciji.

Možda ju je tkogod ovdje spomenuo, nisam provjeravao, ali ako nije - potraži je.

95Serije - Page 5 Empty Re: Serije pon lis 17, 2022 4:38 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ja ni prvu epizodu tog The Orvilla nisam mogao pregrmiti, još kada sam vidio da su išli robotu napisati neku glupost koju neću ni spominjati Laughing Udarac To rade ljudi koji imaju naprednu tehnologiju a pamet im je na razini 20 stoljeća, samo ljudi sa pameću iz 20 stoljeća mogu tako razmišljati. Dalje nisam mogao gledati, rađe pogledam Zvjezdane staze Voyager, to mi je jedna od boljih sezona.

96Serije - Page 5 Empty Re: Serije pon lis 17, 2022 9:51 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Prije nekoliko mjeseci spomenuo sam dobru seriju. Pogledaj je, osobito ako voliš znanstvenu fantastiku i krimiće.

Scorpy je napisao/la:Tko voli neobične krimiće, trebao bi pogledati [You must be registered and logged in to see this link.] - znanstvenofantastičnu seriju smještenu na Zemlju, Mars i Prsten. Intrige i spletke, borba za utjecaj i moć, ubojstva, staromodni policijski detektiv koji ispod cinične površine krije nježnu i dobru dušu - ima svega što ste već vidjeli, ali sastojci su dobro promiješani i pripremljeni. Zarazna je.

Već dugo tražim štogod slično, ali teško je naći kvalitetan proizvod.

97Serije - Page 5 Empty Re: Serije pon lis 17, 2022 10:31 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
[/quote]Mandaloriana gledam ja, meni je to super serija. Osim toga gledam Star Trek Discovery. Ako nisi pogledaj The Expanse, meni je to jako zanimljiva znanstvenofantastična serija.[/quote]

Ja sam tebi tu seriju preporučio da je pogledaš još 2020 godine na drugoj stranici ovog foruma. Sada je ti meni preporučaš Very Happy  Zanimalo me što misliš o seriji, ali nisi ništa rekao. Valjda si zaboravio, s obzirom da imaš više posla nego ću ga ja ikada imati.

98Serije - Page 5 Empty Re: Serije pon lis 17, 2022 10:39 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Ne sjećam se da si je spominjao, valjda sam previdio. No serija je genijalna, ne bih ti je preporučio da je loša.

99Serije - Page 5 Empty Re: Serije uto lis 18, 2022 4:22 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Zaboravio reći gledao sam je. Najbolji je onaj lik što se zaletio sa letjelicom u ono gravitacijsko polje kada su se otvorila vrata u druge svjetove. Još je sve prenosio preko interneta glumeći superheroja, dobro su napravili te neke detalje kao što je bila ta scena sa tim takozvanim influencom.

100Serije - Page 5 Empty Re: Serije uto lis 18, 2022 10:45 am

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Ako hoćeš, dat ću ti linkove na neke prastare serije. Originalna Galactica, Blakeova sedmorka, takve stvari. To sam kao klinac gledao, ti si vjerojatno premlad da ih znaš. No zanimljive su iz današnje perspektive. Prije se mnogo više ulagalo u priču, jednostavno zato što specijalni efekti nisu bili bogznakakvi... Very Happy

101Serije - Page 5 Empty Re: Serije uto lis 18, 2022 11:11 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ja sam sve to gledao kao mali pa sam sanjao užasno loše snove. Very Happy Udarac  Stariji sam nego što misliš. Ipak mi je jedna od boljih serija iz devedesetih je bio Crveni Patuljak. Ima ih još ali se ja sada ne mogu sjetiti kako se zovu.


Edit sada sam pročitao svoj post prije tvog, opet me zafrkava pravopis. Svaki puta previdim neke riječi. Trebalo je pisati influencerom, ali me program za ispravljanje teksta ispravio na krvio, a ja nisam pročitao što piše.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 5 / 7.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.