CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Serije

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Poruka [Stranica 4 / 7.]

61Serije - Page 4 Empty Re: Serije pet svi 28, 2021 2:35 pm

MariMar



VIP Član
Pogledala sam 'Reunion' prijatelja. U početku sam tako shvatila, da će biti snimljen samo reunion. Kasnije sam dobila dojam da će se snimiti jedna epizoda. Ali nije, ipak se radi samo o dokumentarcu. Dobro glume i danas iste te likove. Malo mi je krivo što nisu snimili nešto. Jezik Čini se da se i oni sami boje snimiti nove epizode, da ne bi pokvarili dojam serije.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Jenn i Schwimmer: Otkrili su da su bili zaljubljeni u početku serije. No ja mislim da to nije sve Jezik Ima tu još puno petljanja između njih. Pogotovo Jennifer. Mislim da je bila i sa LeBlancom tokom serije, i s Paul Rudd-om. Naravno, ne žele sve to govoriti pred kamerama, jer bi loše ispalo. Very Happy Pa su se fokusirali samo na jednu priču. Mislim da su i Matthew Perry i Courteney Cox također gajili neke simpatije ako ne i nešto više.

62Serije - Page 4 Empty Re: Serije pet svi 28, 2021 2:55 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kada su se snimale te serije onda je sve to bilo slobodnije bez da se hrpa ljudi uvrijedi zbog najmanje sitnice.

63Serije - Page 4 Empty Re: Serije pet svi 28, 2021 3:21 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
I ljudima je potpuno normalno kada pomisle na to, da mnoge te serije danas ne smiju snimati zbog hrpe umišljenih egoista. Kako smo to onda napredovali kao društvo. Mad

LeClerc likes this post

64Serije - Page 4 Empty Re: Serije pet svi 28, 2021 3:50 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Nazadovali smo iz razloga što su otišli i jedne krajnosti u drugu. Ali to se ne smije reći. kava

65Serije - Page 4 Empty Re: Serije ned lis 31, 2021 9:18 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
[You must be registered and logged in to see this link.] Zanimljivo. palac

66Serije - Page 4 Empty Re: Serije čet pro 30, 2021 10:10 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledam ovu novu generaciju serijala Zvjezdani ratovi.  To je sve snimano bez imalo inovativnosti, bez imalo mašte, takorekuć bez volje, tek toliko da se nešto snimi, što se tiče samog scenarija. Umjetnicima su dozvolili da poprave cijeli dojam serije sa grafikom i to je jedino što serijalu vrijedi gledati ostalo je jedva gledljivo. To se dogodi kada pohlepnici preuzmu snimanje, pa istjeraju prave umjetnike i ljude sa maštom. Sam serijal ima toliko potencijala da bi bio najgledanije serijal u povijesti svih serija koja bi obarao gledanost samo da su pravim umjetnicima i ljudima sa maštom dali da napišu scenariji. Crying or Very sad ccc

67Serije - Page 4 Empty Re: Serije sri vel 02, 2022 5:44 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
Manifest, serija mi je mrak!

68Serije - Page 4 Empty Re: Serije ned oľu 20, 2022 2:02 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Beta, jesi li gledao [You must be registered and logged in to see this link.] - seriju koju je radio Jon Favreau? Radnja teče paralelno s The Mandalorianom i završne epizode donose susret svih relevantnih likova.

Meni je dobra, htio bih još. Laughing

69Serije - Page 4 Empty Re: Serije ned oľu 20, 2022 9:46 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledao sam Boba i Mandalorijana, malo su razvodnili obadvije serije iako je pri kraju Boba bio bolji. Još da je onog malog dugouhog patuljka netko nogom udario kao loptu u PM serija bi bila još bolja. Laughing Evil or Very Mad

70Serije - Page 4 Empty Re: Serije ned oľu 20, 2022 9:54 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Pa što ti je Grogu skrivio, baš je fora na kraju bio. Super mi je ona scena kada piče u lovcu punom brzinom. Very Happy

71Serije - Page 4 Empty Re: Serije ned oľu 20, 2022 10:08 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Mogli su i bez njega, nisam neki fan neznam Meni je grafika bila super u obadvije serije, ali nisu iskoristili puni potencijal obadvije serije.

72Serije - Page 4 Empty Re: Serije pon oľu 21, 2022 8:05 am

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Ne slažem se s tobom, mislim da je Jon Favreau spasio čitavu franšizu. Usrali su motku krajnje nekvalitetnim filmovima i da nije bilo serija, sve bi otišlo u poštu mariborsku. Najprije The Mandalorian, a onda i The Book of Boba Fett omogućili su obožavateljima da vide pravi smjer u kojem su se trebali razvijati filmovi i radnja, da uživaju u likovima koje vole. Ne kažem time da su serije savršene jer nisu, ali bolje su od onih bezveznih trilogija.

73Serije - Page 4 Empty Re: Serije pon oľu 21, 2022 11:08 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Sve je to snimano za mlađu publiku koja nikada nije ni gledala ništa drugo. Kritiziram seriju jer su šefovi izbacili režisere sa maštom, to jest ne žele zaposliti nikog novog sa svježim idejama, zato sam kritizirao seriju. Kritika nije išla na račun Jon Favreau. Vidi se utjecaj loših šefova kada su ubacili tog Gokua koji izgleda kao pas koji je tu samo zato jer svi vole pse. Goku je mogao imati vlastitu ulogu u filmu, a ne da glumi umiljato biće koje stalno treba spašavati od zlih sila. Zato treba imati bolje razvijen scenariji, što ne odgovora šefovima koji sve snimaju na brzaka samo zbog love. Osim toga smatram da je Boba Fett sniman kvalitetniji od Mandalorian. Možda su šefovi olabavili svoj stav kod Boba Fett?

74Serije - Page 4 Empty Re: Serije pon oľu 21, 2022 4:11 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
gledao sam TBBF i bio mi je baš zanimljiv i zabavan i jedva čekam nastavak

75Serije - Page 4 Empty Re: Serije čet oľu 31, 2022 1:05 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
Joks je napisao/la:gledao sam TBBF i bio mi je baš zanimljiv i zabavan i jedva čekam nastavak

koja je to?


ot: gledam "Sluga naroda"

76Serije - Page 4 Empty Re: Serije čet oľu 31, 2022 2:32 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Kjara je napisao/la:koja je to?

The Book of Boba Fett - ne pratiš na satu. Very Happy

Jesi li gledala The Mandaloriana, to je slična serija koju je radila ista ekipa?

77Serije - Page 4 Empty Re: Serije pet tra 01, 2022 12:36 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledao sam seriju Halo, znanstvenofantastična serija koja je rađena prema videoigri. Fanovi su naravno razočarani jer serija nije rađena prema igri koju su igrali. Što se mene tiče nikada neću nabaviti konzolu samo da bi igrao tu igru, ali serija je dobra tko voli znanstvenu fantastiku. Pravo je čudo da seriju nisu razvodnili sa zaljubljenim parom koji se prenemaže u seriji, jer redatelj ne zna što bi stavio u scenariji, niti ima oni đendr njasra gdje moraju istaknuti kako žene više ne vole muškarce nego samo žene ili obratno. ili onih Wok gluposti. Zvjezdane staze su uspjeli dokraja uništiti sa prenemaganjem glavnih glumaca.

78Serije - Page 4 Empty Re: Serije pet tra 01, 2022 5:04 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Tko voli neobične krimiće, trebao bi pogledati [You must be registered and logged in to see this link.] - znanstvenofantastičnu seriju smještenu na Zemlju, Mars i Prsten. Intrige i spletke, borba za utjecaj i moć, ubojstva, staromodni policijski detektiv koji ispod cinične površine krije nježnu i dobru dušu - ima svega što ste već vidjeli, ali sastojci su dobro promiješani i pripremljeni. Zarazna je. palac

79Serije - Page 4 Empty Re: Serije uto tra 26, 2022 1:00 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Baš volim gledati [You must be registered and logged in to see this link.]. 2,3 puta sam skidala seriju da je pogledam do kraja ali nikako nisam završila. Nažalost pokvarili su zadnje sezone serije, pa su je zbog toga i ukinuli. Nisam mogla odgledati zadnje 2 sezone. Ali trenutno sam opet počela gledati sve ispočetka, nadajući se da ću odgledati do kraja. trenutno sam na 2. sezoni. Volim ljubavnu priču između Tess i Nicka, koju će kasnije u seriji pokvariti tužan

80Serije - Page 4 Empty Re: Serije pet svi 20, 2022 1:52 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledao sam seriju Outer Range. Ispočetka je serija malo dosadna ali imala je potencijal i naravno kada sam vidio kraj serije iznenadio sam se kao nikada do sada. Eek Koji završetak a u.

81Serije - Page 4 Empty Re: Serije uto svi 31, 2022 2:47 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Pogledao sam prvi nastavak serije Obi Wan Kenobi Laughing Da su je nazvali sam u kući 10 ljudi bi pomislili da je zaista riječi o nastavku tog serijala. Najbolji dio je kada dijete od četiri godine bježi pred odraslim ljudima, ta scena je tako loše snimljena da me podsjetila na film sam u kući Laughing Very Happy Ona ženka što glumi lovca na odbjegle Jedie u seriji je dobila ulogu u filmu po vezi i podsjeća me na ove u Hrvatskoj gdje se u državnim firma posao dobiva samo po vezi. Tko god da je pisao scenariji za nju treba dobiti otkaz. Primjerice Wesley Snipes sa druge strane odličan glumac i zato jer je imao dobre scenariste. Ako su baš htjeli istaknuti snažnu i neovisnu ženu neka se ugledaju u filmove poput Aliena i glumicu Sigourney Weaver, ili na seriji Zvjezdane staze i glumicu i koja se u toj seriji zvala Kathryn Janeway prvo ime joj je Kate Mulgrew. Ali ne oni uzmu lošeg scenarista i glumca pa pokušavaju gurati svoju različitost zato je serija loše ispala. Dok dobre glumce i dobre scenarist ne žele zaposliti. I naravno da se čude da kada ljudi odustaju od gledanja takvog smeća.

Ove privatne televizije kao da se baš trude uništiti sve što je bilo dobro u Zajedanim ratovima. Prvi nastavak te serije izgleda kao da su je djeca snimala a odrasli su radili grafiku u seriji.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 4 / 7.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.