CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Svaštarija

Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 36  Next

Go down  Poruka [Stranica 20 / 36.]

381Svaštarija - Page 20 Empty Re: Svaštarija uto lip 13, 2023 3:53 pm

MariMar



VIP Član


Ne mogu naći nigdje primjer tih 15 minutnih graova da vidim na šta to liči, kako bi to trebalo izgledati i funkcionirati?

LeClerc likes this post

382Svaštarija - Page 20 Empty Re: Svaštarija čet lip 15, 2023 12:26 am

MariMar


MariMar
VIP Član

LeClerc likes this post

383Svaštarija - Page 20 Empty Re: Svaštarija čet lip 15, 2023 2:43 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Htio sam napisati što ja mislim o tim gradovima ali sam shvatio da je bolje da ništa ne kažem, da ti ne pokvarim raspoloženje. Smile
Evo link iz Wikipedije što tamo piše. za više informacija napiši na Engleski ovo " cities of 15 minutes explanation " ja sam dobio hrpe rezultata.  

[You must be registered and logged in to see this link.]

384Svaštarija - Page 20 Empty Re: Svaštarija čet lip 15, 2023 1:09 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Ma znam da bi sve trebalo biti unutar 15 min. ali i dalje ne mogu to zamisliti. Zašto bi morali plaćati izlazak iz 15 minutne zone? a bolnice, ne mogu biti na svakih 15 minuta hoda. Ili barijere o kojima pričaju, zvuči mi kao da grade logore. Pa mogu to sve napraviti i sada bez ikakih ograničavanja i propisa.

kažem ne mogu zamisliti kako to izgleda u stvarnosti... ima li kakav video trenutnih pokusnih 15 min gradova...? Uskoro će se i Hunger Game ostvariti Very Happy Nadam se da Putin nema ovakve velike želje i planove za nas kao što zapad ima Jezik

385Svaštarija - Page 20 Empty Re: Svaštarija čet lip 15, 2023 2:53 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Nemam nikakav primjer kako to izgleda u stvarnosti. Ali znam ovo, to nisu gradovi nego zatvori. Zato im se žuri uvesti digitalnu valutu da ti mogu efikasno blokirati račun ako te uhvate u više prekršaja. A ti prekršaji su prelazak granice od 15 minuta. Zato uvode ekološki otisak i sva ostala sranja. Samo će bogati imat novca da plaćaju putovanja jer siromašni neće imati pare da plate ekološki porez. Naravno da će pobornici reći da to nije istina da oni sve to rade zbog ekologije, na kraju ćemo svi naježiti u ime ekologije.  Dok će bogataši i podobni moći raditi što im volja, to smo vidjeli u primjeru Zambije, pa u primjeru Korone. Žele smanjiti i ograničiti količinu ljudi na zemlji, zato uništavaju farme, pale šume, potiču ratove, uništavaju mirovinske fondove, povećavaju vrijeme kada se ide u mirovinu. Zato dovode sve one izbjeglice u Europu jer će im oni služiti kao proxi vojska kada počne rat u Europi za jedno 20 ili 30 godina. Nije im nikada palo na pamet da u svijetu bude mir, jer su ljude trebali samo zato da im rade, sada nas više ne trebaju.

Što se tiče Putina on Kinezi i onaj debeli prasac iz Sjeverne Koreje surađuju sa zapadnim vladama. Svi su oni zajedno u tome, to smo vidjeli za vrijeme korone. Nisam ti to htio tako prije reći ali to je moje viđenje cijele stvari. Smile

MariMar likes this post

386Svaštarija - Page 20 Empty Re: Svaštarija čet lip 15, 2023 4:28 pm

MariMar


MariMar
VIP Član

LeClerc likes this post

387Svaštarija - Page 20 Empty Re: Svaštarija pet lip 16, 2023 9:14 am

MariMar


MariMar
VIP Član

LeClerc likes this post

388Svaštarija - Page 20 Empty Re: Svaštarija pon lip 19, 2023 11:39 pm

MariMar


MariMar
VIP Član

LeClerc likes this post

389Svaštarija - Page 20 Empty Re: Svaštarija uto lip 20, 2023 9:27 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Jezivo. Izgleda kao Bago.

[You must be registered and logged in to see this link.]

390Svaštarija - Page 20 Empty Re: Svaštarija uto lip 20, 2023 12:15 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Lik sprda novinare Laughing

LeClerc likes this post

391Svaštarija - Page 20 Empty Re: Svaštarija ned lip 25, 2023 10:39 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

392Svaštarija - Page 20 Empty Re: Svaštarija uto lip 27, 2023 12:32 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Grozno kada shvatiš da su se filmovi počeli ostvarivati. Više ne vrijedi ona ''to je samo u fiilmu''. Ideje a čini se i planovi koji su predstavljeni u filmovima, sada postaju stvarnost...





[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this link.]

uskoro....



[You must be registered and logged in to see this link.]




[You must be registered and logged in to see this link.]



Ovo nisu teorije zavjere, ovo je stvarnost i događa se diljem svijeta.

393Svaštarija - Page 20 Empty Re: Svaštarija uto lip 27, 2023 12:47 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Korona mjere su bile test što nam donosi budućnost...

lockdown, kovid propusnice, ograničenje kretanja u državi, zatvaranje u ograde ljude kao da su stoka.... sve su testirali za buduće planove. moraš bit baš glup da ne povežeš i skužiš što se događa.

[You must be registered and logged in to see this link.]

neki ljudi žele ovakav život, dok ne shvate što su to poželjeli, bit će nam svima kasno.

Prosvjedi u Oxfordu gdje su počeli sa ozbiljnom primjenom 15 min. gradova:



Nakon što te zatvore u 15 min logore, uvest će ti digitalni novčanik i propusnice i nećeš se moći buniti protiv ničega. Umjesto novinara stavit će umjenu inteligenciju da ti donosi vijesti. Zapravo nećemo znati što se događa u drugim logorima, pardon 15 min. gradovima. Bit će kao hungar games, doslovnoo. Ljude će bodovati kao stoku.... nije teorija ono što se ostvaruje...

394Svaštarija - Page 20 Empty Re: Svaštarija uto lip 27, 2023 5:55 pm

MariMar


MariMar
VIP Član

395Svaštarija - Page 20 Empty Re: Svaštarija uto lip 27, 2023 10:50 pm

MariMar


MariMar
VIP Član

396Svaštarija - Page 20 Empty Re: Svaštarija uto lip 27, 2023 11:06 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
I kod nas su se polako počeli rješavati farmi i izvora hrane.Truju životinje kako bi imali razlog sve pobiti.

[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

397Svaštarija - Page 20 Empty Re: Svaštarija sri lip 28, 2023 10:35 pm

MariMar


MariMar
VIP Član

398Svaštarija - Page 20 Empty Re: Svaštarija čet lip 29, 2023 10:07 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Užas. Da i ne govorim koliko će ljudi biti depresivno i nezadovoljno samim sobom, koristeći ove filtere. Svi će odmah  krenuti na plastične operacije samo kako bi izgledali ovako dobro kao sa filterima. Ljudi su vidljivo nezadovoljni kada vide svoje pravo lice nakon filtera.

A suprotan spol imati će prevelika očekivanja, više neće biti zadovoljan prirodnim izgledom, tražit će uvijek više i bolje. Još jedan plan kako da se smanji populacija.

399Svaštarija - Page 20 Empty Re: Svaštarija pon srp 03, 2023 10:15 pm

MariMar


MariMar
VIP Član

400Svaštarija - Page 20 Empty Re: Svaštarija uto srp 04, 2023 1:52 pm

MariMar


MariMar
VIP Član

LeClerc likes this post

401Svaštarija - Page 20 Empty Re: Svaštarija čet srp 06, 2023 12:22 am

MariMar


MariMar
VIP Član


Evo kako ''uspješno'' izbjegnuti odgovor na pitanje Rolling Eyes

LeClerc likes this post

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 20 / 36.]

Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 36  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.