CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Svaštarija

Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 38  Next

Go down  Poruka [Stranica 21 / 38.]

401Svaštarija - Page 21 Empty Re: Svaštarija čet srp 06, 2023 12:22 am

MariMar



VIP Član


Evo kako ''uspješno'' izbjegnuti odgovor na pitanje Rolling Eyes

LeClerc likes this post

402Svaštarija - Page 21 Empty Re: Svaštarija čet srp 06, 2023 4:59 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ova uopće ne želi priznati da postoje razlika između žena i muškaraca. I tako potkopava sve one žene koje su se mučile da bi osvojile medalje, samo da bi ih porazili muškarci koji su odlučili da će biti žene. Jer ti muškarci su inače potpuno nesposobni osvojit medalje u muškom sportu pa sada žele zafrknuti žene. Ta žena zapravo spodoba što sjedi na tom mjestu nikada se za ništa nije morala truditi, dobila je plaću kao političarka i sada još hoće dobro za**bati sve žene koje su trude da osvoje medalje sportu.  

Nije ni čudo da svijet odlazi kvragu, to se vidjelo u provedbi plandemije i sa ratom u Ukrajini.

MariMar likes this post

403Svaštarija - Page 21 Empty Re: Svaštarija pet srp 07, 2023 2:24 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Nevjerojatan propust policije, ovo je užasno. Čovjeku su provalili u dom, ubili mu djevojku a njega upucali u oko. Ozljede su izgledale malo čudno, odnosno nije baš nešto krvario. Policija ga je umjesto u bolnicu odvela na razgovor gdje su ga ispitivali i nisu mu vjerovali da je upucan. Tek kasnije su ga shvatili ozbiljnije, Nažalost jadnik nije preživio. Užasss, skoro sam se rasplakala. Baš mi je žao ovog dobrog čovjeka koji nije znao čak niti objasniti da je ozbiljno ozlijeđen Sad

LeClerc likes this post

404Svaštarija - Page 21 Empty Re: Svaštarija pet srp 07, 2023 5:55 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Već sam čuo za tu priču, policajac koji je ga je ispitivao u jednom trenutku je shvatio da " osumnjičenik " ima ranu od metaka na glavi zbog toga je bio smušen cijelo vrijeme. Policajci su mislili da je to krv na njegovoj glavi od njegove djevojke pa ga nisu šljivili pet posto misleći da je on ubio svoju curu. Policija kaže da su nakon toga uveli metode da im se to više ne događa.

MariMar likes this post

405Svaštarija - Page 21 Empty Re: Svaštarija pet srp 07, 2023 7:04 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Mislim, žao mi je i policajca na neki način. Nije on loš čovjek, ali je gadno pogriješio. No čula sam da je policija pokušala zataškati slučaj... e zbog toga bi ih sve masno kaznila. Sada kada razmislim, mislim da politika ima prste i u tome, naučila je policiju da zataškavaju svoj kriminal, kao što i političari zataškavaju svoj, i zbog toga vlada sva ta korupcija. Zbog održavanja takvog sistema rada.

Napisala sam da je dečko umro, umro je tek 10 godina kasnije, ali užas, užasss. Da je bio stariji i zreliji, možda bi znao objasniti policajcu malo bolje. Ovako kada si mlad, nisi još sposoban izboriti se za sebe. Sad Teško je ovo gledati, čovjek praktički umire u postaji a ovaj ga gleda i ispituje, ehh.

LeClerc likes this post

406Svaštarija - Page 21 Empty Re: Svaštarija čet srp 13, 2023 12:34 pm

MariMar


MariMar
VIP Član

LeClerc likes this post

407Svaštarija - Page 21 Empty Re: Svaštarija uto srp 25, 2023 11:41 am

MariMar


MariMar
VIP Član

408Svaštarija - Page 21 Empty Re: Svaštarija uto srp 25, 2023 1:49 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kroz cijelo dvadeseto stoljeće sam vidio da ljudi skupljaju smeće, kod nas u Hrvatskoj je bio jedan takav čovjek mislim da je bio Zagrebačke Dubrave. Neki čak rade klopke u takvim kućama misleći da će netko ukrasti njihovo smeće, onda stradaju u njima. Nitko ne zna kuda su nestali sve dok jednog dana netko ne kupi takvu kuću i onda ih nađe u tim klopkama kada jednom novi vlasnik počne raščišćavati smeće.   Eek

409Svaštarija - Page 21 Empty Re: Svaštarija pon srp 31, 2023 9:24 am

MariMar


MariMar
VIP Član

LeClerc likes this post

410Svaštarija - Page 21 Empty Re: Svaštarija pet kol 04, 2023 9:18 pm

MariMar


MariMar
VIP Član

411Svaštarija - Page 21 Empty Re: Svaštarija sub kol 05, 2023 12:29 am

MariMar


MariMar
VIP Član

LeClerc likes this post

412Svaštarija - Page 21 Empty Re: Svaštarija sub kol 05, 2023 9:35 pm

Jozef _K



Mlađi forumaš
[You must be registered and logged in to see this link.]

413Svaštarija - Page 21 Empty Re: Svaštarija uto kol 15, 2023 6:28 pm

MariMar


MariMar
VIP Član

LeClerc likes this post

414Svaštarija - Page 21 Empty Re: Svaštarija uto kol 15, 2023 6:35 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Mene je pijevac jednom udario sa krilom i dosta me to zaboljelo. Sada ovdje vidim da kokoši i pijevci puno upotrebljavaju krila da udare predatora.

MariMar likes this post

415Svaštarija - Page 21 Empty Re: Svaštarija uto kol 15, 2023 7:01 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Ne sjećam se da me je ikad napao, ali kao dijete sam često bježala od njih jer su zbilja ratoborni.

LeClerc likes this post

416Svaštarija - Page 21 Empty Re: Svaštarija uto kol 15, 2023 7:56 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Mene je pijevac zamalo dokrajčio kada sam imao oko 4 ili 5 godina. Bio sam krvav kod potiljka jer je pijevac udarao sa kljunom baš to mjesto.  Onda je došao tata pa je pijevca spremio za večeru. Very Happy  Kokoši su bile drukčije imao sam jednu kokoš koja je uvijek došla u kuću kada je netko vrata otvorio pa se smjestila kraj mene gdje sam sjedio u kući.  Laughing Mačke i psi me ne podnose ima iznimaka ali su jako rijetke. neznam

MariMar likes this post

417Svaštarija - Page 21 Empty Re: Svaštarija uto kol 22, 2023 11:58 am

MariMar


MariMar
VIP Član

LeClerc likes this post

418Svaštarija - Page 21 Empty Re: Svaštarija sri kol 23, 2023 5:40 pm

MariMar


MariMar
VIP Član


LeClerc likes this post

419Svaštarija - Page 21 Empty Re: Svaštarija čet kol 24, 2023 11:19 am

MariMar


MariMar
VIP Član

420Svaštarija - Page 21 Empty Re: Svaštarija čet kol 24, 2023 2:06 pm

MariMar


MariMar
VIP Član

421Svaštarija - Page 21 Empty Re: Svaštarija čet kol 24, 2023 3:45 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovaj drugi video, nisu našli nečije tijelo nego je jako vjetar na vrhu otpuhao drugu ekipu penjaća. Ono što se ne vidi na snimci su tijela ljudi i njihova oprema koja leti sa vrha prema dolje. Nitko ne može ništa poduzeti jer se nalaze na litici koje je prekrivena sa smrznutim snijegom zato nema teoretske šanse da se spasi ikoga tko sa vrha leti niz smrznuti snijeg dolje. Video sam vidio prije koji mjesec tamo je netko opisao što se dogodilo.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 21 / 38.]

Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 38  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.