CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Svaštarija

Go to page : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 43 ... 47  Next

Go down  Poruka [Stranica 40 / 47.]

781Svaštarija - Page 40 Empty Re: Svaštarija uto lip 18, 2024 11:55 pm

MariMar



VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

782Svaštarija - Page 40 Empty Re: Svaštarija sri lip 19, 2024 2:09 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Pula. Kakvo betonsko ruglo.  ccc  Bude u oči ova zgrada koja izvire iz betona. Rolling Eyes A i koliko su samo prostora dali za pješake na nogostupu. No

[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

783Svaštarija - Page 40 Empty Re: Svaštarija sri lip 19, 2024 4:04 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Svaki pametnjaković koji kupi stan na takvom mjestu nije ni zaslužio da ima pješačku stazu. Idu glasati za vlast koje je ovo dozvolila i dobiju šipak.

MariMar likes this post

784Svaštarija - Page 40 Empty Re: Svaštarija sri lip 19, 2024 5:09 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Nema niti jedno stablo posađeno oko te zgrade. Ovi iz balkona neka bleje u betonski parking ispred. Neće niti sjediti na tim balkonima kada nema Stabala da pravi hladovinu. Maaa žao mi je zemlje a i grada na što će ličiti nastavi li se ovakva gradnja.

785Svaštarija - Page 40 Empty Re: Svaštarija sri lip 19, 2024 5:33 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Znaš šta Kinezi sada rade, izgradili su ogromne zgrade između dva velika brda, svaki nivo je tako napravljen da ima cijeli zasebni trg na otvorenom. Da netko ne zna gdje je mislio bi da je na taj trg izgrađen na zemlji,ali nije trg je na visini od 40 metara moraju odande ići na više liftova da bi konačno došli na raznu zemlje. I to je cijeli labirint napravljen sa raznim ulicama da baš moraš znati Kineski jezik da bi znao uopće pratiti znakove da dođeš na zemlju.  

Ne mogu naći taj video ali evo ovaj sličan video. Kinezi su napredovali velikim koracima u gradnji dok mi ovdje još uvijek gradim seljačke stanove bez infrastrukture.



Pogledaj ovaj drugi video. Grad izgleda kao neki grad iz znanstvenofantastičnih filmova Eek   klanjanje  Zato Amerika serucka protiv Kine ljubomorni su jer su Kinezi svo ovo izgradili dok je Amerika ostala na razini 20 stoljeća sa zgradama i gradovima.

MariMar likes this post

786Svaštarija - Page 40 Empty Re: Svaštarija sri lip 19, 2024 5:41 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Ne sviđa mi se to što kinezi rade, ali naravno da su napredniji, kod njih ima preko 20-tak gradova sa stanovništvom većim od cijele hrvatske. Ajd sviđa mi se što su Metro ogradili staklom.Uvijek mi je bilo užasavajuće da ljudi stoje tik do tih tračnica, uvijek netko može upasti.

Kina je prevelika, predigitalizirana i komplicirana za moj ukus Jezik Ne sviđaju mi se takve ideje kao trg na vrhu zgrade. Very Happy

787Svaštarija - Page 40 Empty Re: Svaštarija sri lip 19, 2024 6:03 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ja sam sanjao takve gradove nisam ni slutio da već postoje. Meni se sviđaju njihovi gradovi. Smile

788Svaštarija - Page 40 Empty Re: Svaštarija sri lip 19, 2024 6:30 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
LeClerc je napisao/la:

Pogledaj ovaj drugi video. Grad izgleda kao neki grad iz znanstvenofantastičnih filmova Eek   klanjanje  Zato Amerika serucka protiv Kine ljubomorni su jer su Kinezi svo ovo izgradili dok je Amerika ostala na razini 20 stoljeća sa zgradama i gradovima.


Zastrašujuće, baš futuristički. Ali sve to ima svoju cijenu, njihova vlast ne mari za ljude nimalo. Možda sada amerikanci žele ići tim stopama pa zato uništavaju vlastitu demokraciju, možda se onda počnu razvijati brzo kao Kina. Ali zato će ljudi biti nesretniji,a gradovi ''ljepši''.

LeClerc likes this post

789Svaštarija - Page 40 Empty Re: Svaštarija sri lip 19, 2024 7:25 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Imaš pravo da će ljudi biti nesretniji, ali to je budućnost ljudske vrste. Neka predaja kaže da su Američki Indijanci tako došli iz neke velike uništene civilizacije koja je imala slične gradove. Kada su došli na zemlju uništili su brodove sa kojima su stigli na zemlju, više nisu htjeli graditi ništa slično, nego su živjeli u skladu sa prirodom. Na tebi je dali želiš vjerovati u te priče ili ne Smile

MariMar likes this post

790Svaštarija - Page 40 Empty Re: Svaštarija čet lip 20, 2024 12:56 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Jednostavno i dobro...

Pravila sam ove njene špagete s limunom, dobre su ako volite okus Limuna, ja volim limun na sve načine. Mada djeci i mužu nije pasalo, ja sam sve sama morala pojesti Very Happy tako da nije baš za svakoga.





LeClerc likes this post

791Svaštarija - Page 40 Empty Re: Svaštarija čet lip 20, 2024 1:03 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Ovo namjeravam praviti čim nabavim sastojke... Very Happy



792Svaštarija - Page 40 Empty Re: Svaštarija čet lip 20, 2024 1:03 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Raditi ću ovo tijestu ali bez limuna. Volim limun sa ribom lignjama i pohanima šampinjonima. mljac

MariMar likes this post

793Svaštarija - Page 40 Empty Re: Svaštarija čet lip 20, 2024 1:14 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Onda ćeš jesti samo vrhnje? Smile

794Svaštarija - Page 40 Empty Re: Svaštarija čet lip 20, 2024 2:23 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Vrhnje sa tijestom. Smile

MariMar likes this post

795Svaštarija - Page 40 Empty Re: Svaštarija pet lip 21, 2024 9:28 pm

MariMar


MariMar
VIP Član

LeClerc likes this post

796Svaštarija - Page 40 Empty Re: Svaštarija pet lip 21, 2024 11:42 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Zalio provalnika kipučom vodom. Ja se toga ne bi sjetila Very Happy

797Svaštarija - Page 40 Empty Re: Svaštarija sub lip 22, 2024 5:32 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

798Svaštarija - Page 40 Empty Re: Svaštarija sub lip 22, 2024 6:01 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
U Hrvatskoj bi za ovo bacanje kipuće vode dobila kaznu za ozlijeđivanje kriminalca. Doslovce im ne smiješ ništa napraviti tako su napisali zakon.

799Svaštarija - Page 40 Empty Re: Svaštarija sub lip 22, 2024 6:16 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Jbš kaznu kada je život u pitanju. Ovaj je imao i oružje u rukama.

........................

800Svaštarija - Page 40 Empty Re: Svaštarija ned lip 23, 2024 11:34 am

MariMar


MariMar
VIP Član

LeClerc likes this post

801Svaštarija - Page 40 Empty Re: Svaštarija pon lip 24, 2024 3:08 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
MariMar je napisao/la:


Pravila sam ovo. I super je.

S obzirom da sam imala još tikvica našla sam još jednu verziju, s limunom. I ta je super. Za mrvicu je ona gore bolja.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 40 / 47.]

Go to page : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 43 ... 47  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.