CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koji ste zadnji film pogledali?

Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

Go down  Poruka [Stranica 8 / 15.]

141Koji ste zadnji film pogledali? - Page 8 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sub kol 01, 2020 12:36 pm

MariMar



VIP Član
Mislim da će njemu biti dobar. Very Happy A jooj odakle da krenem.. prvih pola sata filma dosadno, ne događa se ništa. A kasnije je na šemu onih kućnih horora s duhovima, koji se u zadnje vrijeme često snimaju. Samo ovdje nije riječ o duhu nego o nevidljivom čovjeku ali dođe na isto. Svi su slični pa više nisu ni strašni. neznam

A onaj film nevidljivi čovjek s Kevin Baconom mi je super. Baš zato što se tema filma koncentrira baš na njega (nevidljivog čovjeka) i tom eksperimentu, to mi se više sviđa nego ovo.

142Koji ste zadnji film pogledali? - Page 8 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sub kol 01, 2020 1:41 pm

daidza


daidza
VIP Član
Nemas pojma: D

143Koji ste zadnji film pogledali? - Page 8 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sub kol 01, 2020 2:02 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
a ti imaš Very Happy Evo moram sada pogledati one prave, stare filmove o nevidljivom čovjeku, da malo popravim dojmove Very Happy chevy chase i kevin bacon popcorn .

144Koji ste zadnji film pogledali? - Page 8 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sub kol 01, 2020 3:49 pm

daidza


daidza
VIP Član
i stari su dobri, uzivaj Smile

145Koji ste zadnji film pogledali? - Page 8 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sub kol 01, 2020 4:34 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
uuu već dugo niti jedan, ali spremam se ovaj, jel dobar, zna li tko

[You must be registered and logged in to see this link.]

146Koji ste zadnji film pogledali? - Page 8 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned kol 02, 2020 8:20 am

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
daidza je napisao/la:Nema joksima da komentira Very Happy
Evo joksima nakon što je pogledao film Very Happy

MariMar je napisao/la:Mislim da će njemu biti dobar. Very Happy
Dobro misliš Laughing

daidza je napisao/la:malo su zbrzali zavrsetak, dalo se tu jos doraditi ali sve u svemu ne bi ti trebalo biti krivo sto si ga gledao Smile
kraj je stvarno bezevze, kao nabrzinu složen, moglo je biti i bolje
al sve u svemu ok film
uopće nije horor, neznam zašto se tako negdje navodi,,,normalan film Very Happy

147Koji ste zadnji film pogledali? - Page 8 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned kol 02, 2020 9:37 am

daidza


daidza
VIP Član
drago mi je da ti se svidio Smile

kazem ti nije horor, mada ja gledao u kinu sa zvukom na najjace, par puta se zbrecao Very Happy

148Koji ste zadnji film pogledali? - Page 8 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? čet kol 06, 2020 4:38 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Hearts in Atlantis. Film je jako zanimljiv ali na kraju razočaravajuć. Nema odgovora na sve što se događalo u filmu. Ili ga ja nisam shvatila. neznam

149Koji ste zadnji film pogledali? - Page 8 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pet kol 07, 2020 11:01 am

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Posljednji Srbin u Hrvatskoj Predraga Ličine. Tu i tamo zabavna komedija, ali sve u svemu - ništa posebno.

150Koji ste zadnji film pogledali? - Page 8 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned kol 09, 2020 9:51 am

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
Svemirski kauboji - gledao ga već 10-ak puta , fora mi je film za opuštanje

151Koji ste zadnji film pogledali? - Page 8 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned kol 23, 2020 6:15 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
The Wrong Missy (2020) glup film. Rolling Eyes

152Koji ste zadnji film pogledali? - Page 8 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon kol 24, 2020 6:40 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Gledao sam sve Terminatore, po redu. Dojam da su zbrčkali i upropastili odličan, čak genijalan serijal samo mi se povećao.

153Koji ste zadnji film pogledali? - Page 8 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? uto kol 25, 2020 1:53 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Flesh and Blood (1985) Bila sam ga i prije išla gledati, ali mi se nije svidio početak filma. Djelovao mi je previše neozbiljan, pa ga nisam gledala tada. Sada sam odgledala cijeli film i dobar je. Zanimljiva ljubavna priča. Smile 7/10

154Koji ste zadnji film pogledali? - Page 8 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned kol 30, 2020 11:36 am

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
[You must be registered and logged in to see this link.] - kome se svidio prvi svidjet će mu se i drugi...meni onako, očekivao sam da će biti bolji

Dan nezavisnosti 2 - gledao sam ga već prije al dobar za ubit vrijeme bez previše upotrebe mozga

155Koji ste zadnji film pogledali? - Page 8 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned kol 30, 2020 11:38 am

daidza


daidza
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

dosadno ubi boze

156Koji ste zadnji film pogledali? - Page 8 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned kol 30, 2020 12:43 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
MariMar je napisao/la:Flesh and Blood (1985) Bila sam ga i prije išla gledati, ali mi se nije svidio početak filma. Djelovao mi je previše neozbiljan, pa ga nisam gledala tada. Sada sam odgledala cijeli film i dobar je. Zanimljiva ljubavna priča. Smile 7/10

Meni je drag. Srednji vijek prikazan je naturalistično i pesimistično, što je priglupim Amerikancima bilo previše pa ga nisu gledali. Verhoeven je zato otišao u Ameriku, htio je bolje istražiti kulturu i ustanoviti zašto je film bio financijski neuspješan. Opet, s vremenom je dobio kultni status, jednostavno zato što je dobro napravljen. Jennifer Jason Leigh pogotovo je bila odlična - pametna, snalažljiva, senzualna...

Joks je napisao/la:Dan nezavisnosti 2 - gledao sam ga već prije al dobar za ubit vrijeme bez previše upotrebe mozga

I ja sam ga opet gledao. Poslije sam pustio Black Panthera, iz pijeteta, i Jokera. Koji me iznenadio. Hrabar, posve netipičan film. I Todd Phillips i Joaquin Phoenix zaslužuju nagrade i hvalospjeve.

157Koji ste zadnji film pogledali? - Page 8 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sub ruj 05, 2020 8:46 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

Oke film 6/10

158Koji ste zadnji film pogledali? - Page 8 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sub ruj 05, 2020 9:14 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
daidza je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

dosadno ubi boze

Meni je oke taj film. Prvo mi je bilo glupo zašto se onako ponašaju prema njemu dok nisam shvatila radnju, onda je postalo zanimljivije.

159Koji ste zadnji film pogledali? - Page 8 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned ruj 06, 2020 5:59 pm

tendre poison


tendre poison
Forumaš/ica
Lav.

Kjara likes this post

160Koji ste zadnji film pogledali? - Page 8 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon ruj 07, 2020 3:05 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
Čuvari galaksije

161Koji ste zadnji film pogledali? - Page 8 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon ruj 07, 2020 6:59 pm

daidza


daidza
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

smece

[You must be registered and logged in to see this link.]

ok, nista extra ali ok

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 8 / 15.]

Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.