CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koji ste zadnji film pogledali?

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Go down  Poruka [Stranica 5 / 15.]

81Koji ste zadnji film pogledali? - Page 5 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? uto oľu 24, 2020 9:40 am

Joks



Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
[You must be registered and logged in to see this link.] - opuštajuća laganica

82Koji ste zadnji film pogledali? - Page 5 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sri oľu 25, 2020 1:56 am

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ima visoku ocenu za moj pojam.

83Koji ste zadnji film pogledali? - Page 5 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sri oľu 25, 2020 6:43 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
White Boy Rick, biografsku dramu o mladom policijskom doušniku kojega glumi Richie Merritt. Uz njega su mnogo poznatiji Matthew McConaughey, Bel Powley, Jennifer Jason Leigh, Brian Tyree Henry... Sjajan je McConaughey, ali film je li-la. Ima dobrih dijelova, događaji su životni, uvjerljivi, no sve je isjeckano, preskače se radnja. Scenarij je mogao ispasti bolji.

[You must be registered and logged in to see this link.]

84Koji ste zadnji film pogledali? - Page 5 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? čet tra 02, 2020 1:43 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
[You must be registered and logged in to see this link.]

ne znam ni sama koliko puta sam gledala film i svaki put plačem ko kišna godina tužan

85Koji ste zadnji film pogledali? - Page 5 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned tra 05, 2020 11:17 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
Zov divljine... ne znam sto da mislim o tom filmu... iznenadjena sam sto h. Ford glumi u njemu i zbog njega sam ga odgledala do kraja, nije film los, ali nadam se da nikad vise necu nabasati na slican

86Koji ste zadnji film pogledali? - Page 5 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sri tra 08, 2020 7:03 pm

Carlito-B


Carlito-B
Junior
The Invisible Man

ako krenemo od vrlo visoke ocijene od 7,2 čovik i stvori neka očekivanja,
od mene pohvala za razvoj priče i horor elemente,doduše pogleda san ga do kraja tek iz trećeg pokušaja Very Happy

87Koji ste zadnji film pogledali? - Page 5 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? čet tra 09, 2020 12:59 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
Assault on Precinct 13 (1976) - [You must be registered and logged in to see this link.]

stari, ali dobar film Smile

88Koji ste zadnji film pogledali? - Page 5 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? čet tra 09, 2020 10:49 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
Znate ono kad jedva čekate da završi film kako bi saznali kraj, a istovremeno ste svjesni da ćete žaliti što i duže nije trajao... e takav je i ovaj [You must be registered and logged in to see this link.] napet, napet non stop, a nema akcije, ja sam ga gledala na M1 gold, savršen je, dugooo nisam gledala tako odličan film

89Koji ste zadnji film pogledali? - Page 5 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon tra 13, 2020 2:26 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Contagion (2011). Skoro sve isto kao i o sadašnjem virusu. Karantene, zatvaranje granica itd. Postupak identičan. Ali ne sviđa mi se film, tmuran, kraj je nekako naglo završio. Više kao da gledam dokumentarac a ne film. Ali zanimljiva činjenica da se isto to iz filma događa nama sada.

90Koji ste zadnji film pogledali? - Page 5 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon tra 13, 2020 3:07 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledao sam film Now You See Me. Radi se o nikim mađioničarima, početak filma bi mogao opisati, kao evo gledajte me ja se pravim važan kako sam dobar mađioničar. Mogli su početak filma bolje snimiti, pošto su se potrudili kasnije u filmu. Kada se prestanu praviti važni tih prvih par minuta filma onda film postaje bolji. Čak ima zanimljiv zaplet i kraj, tako da to filmu to daj po meni dobre bodove, recimo ja bi mu dao trojku, baš zbog toga zapleta i kraj filma.

[You must be registered and logged in to see this link.]

91Koji ste zadnji film pogledali? - Page 5 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon tra 13, 2020 10:49 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
[You must be registered and logged in to see this link.]
Kako je to tada bilo - nema labavo!

92Koji ste zadnji film pogledali? - Page 5 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? uto tra 14, 2020 11:58 am

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
Vodeni svijet

93Koji ste zadnji film pogledali? - Page 5 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? uto tra 14, 2020 7:47 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
[You must be registered and logged in to see this link.] (2017.), ispočetka zanimljivu kriminalističku dramu. Eliza Taylor solidno glumi policajku na tajnom zadatku, no sve oko toga - raspad obiteljskog života, rastava - boluje od nedostatka inventivnosti. Previše je tu klišeja.

94Koji ste zadnji film pogledali? - Page 5 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon tra 20, 2020 5:14 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
s obzirom da ne preferiram ovakve filmove, sada mi je drago da sam prihvatila preporuku i baš se dobro zabavila [You must be registered and logged in to see this link.]

95Koji ste zadnji film pogledali? - Page 5 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon tra 20, 2020 5:16 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
a Gospoda?

i da, ako te ovaj zabavio pogledaj i drugi dio Very Happy

96Koji ste zadnji film pogledali? - Page 5 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon tra 20, 2020 5:19 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
e Gospoda... prvih pola sata mi umalo došlo da odustanem, ali poslije se skroz popravio i izvukao

97Koji ste zadnji film pogledali? - Page 5 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon tra 20, 2020 6:04 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Joks je napisao/la:i da, ako te ovaj zabavio pogledaj i drugi dio Very Happy

Lošiji je. Jest zabavan, ali prvi dio daleko je originalniji. Ovdje već uočavaš šprancu. Opet, Morena je dovoljan razlog za gledanje, nisam se previše opterećivao rupama u scenariju. Very Happy

98Koji ste zadnji film pogledali? - Page 5 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? uto tra 21, 2020 9:21 am

Kjara


Kjara
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.] i meni je receno da je taj drugi manje zabavan

Ot. Bad Boys, sa W. Smitom, naravno da je dobar, ali ne toliko da bih ga nakon nekog perioda opet isla gledati kao sto bih recimo Računovođu, e taj cu opet

99Koji ste zadnji film pogledali? - Page 5 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pet tra 24, 2020 12:54 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

100Koji ste zadnji film pogledali? - Page 5 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned tra 26, 2020 1:39 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.] palac palac

101Koji ste zadnji film pogledali? - Page 5 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon tra 27, 2020 9:45 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledam stare filmove iz sedamdesetih godina . Na redu je Trilogy of Terror .

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 5 / 15.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.