CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koji ste zadnji film pogledali?

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down  Poruka [Stranica 5 / 5.]

81Koji ste zadnji film pogledali? - Page 5 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on uto oľu 24, 2020 9:40 am

Joks

Administrator
[You must be registered and logged in to see this link.] - opuštajuća laganica

https://cpnovi.forumcroatian.com

82Koji ste zadnji film pogledali? - Page 5 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on sri oľu 25, 2020 1:56 am

Bellatrix

Bellatrix
Forumaš/ica
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ima visoku ocenu za moj pojam.

83Koji ste zadnji film pogledali? - Page 5 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on sri oľu 25, 2020 6:43 pm

Scorpy

Scorpy
Mlađi forumaš
White Boy Rick, biografsku dramu o mladom policijskom doušniku kojega glumi Richie Merritt. Uz njega su mnogo poznatiji Matthew McConaughey, Bel Powley, Jennifer Jason Leigh, Brian Tyree Henry... Sjajan je McConaughey, ali film je li-la. Ima dobrih dijelova, događaji su životni, uvjerljivi, no sve je isjeckano, preskače se radnja. Scenarij je mogao ispasti bolji.

https://trkeljanje.com/

84Koji ste zadnji film pogledali? - Page 5 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on čet tra 02, 2020 1:43 am

ana4

ana4
Forumaš/ica

ne znam ni sama koliko puta sam gledala film i svaki put plačem ko kišna godina tužan

85Koji ste zadnji film pogledali? - Page 5 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on ned tra 05, 2020 11:17 pm

Kjara

Kjara
Forumaš/ica
Zov divljine... ne znam sto da mislim o tom filmu... iznenadjena sam sto h. Ford glumi u njemu i zbog njega sam ga odgledala do kraja, nije film los, ali nadam se da nikad vise necu nabasati na slican

86Koji ste zadnji film pogledali? - Page 5 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? Yesterday at 7:03 pm

Carlito-B

Carlito-B
Junior
The Invisible Man

ako krenemo od vrlo visoke ocijene od 7,2 čovik i stvori neka očekivanja,
od mene pohvala za razvoj priče i horor elemente,doduše pogleda san ga do kraja tek iz trećeg pokušaja Very Happy

ana4

ana4
Forumaš/ica
Assault on Precinct 13 (1976) - [You must be registered and logged in to see this link.]

stari, ali dobar film Smile

Sponsored content

[Vrh]  Poruka [Stranica 5 / 5.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5