CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Apokalipsa je odgođena vratite se kući

Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 8 / 50.]

LeClerc



VIP Član
Vijesti.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Priče iz drugog svjetskog rata. Tenk koji je u šest sati ratovanja izdržao 252 pogotka iz različitog oružja. Sve oružje koje je podiglo tenk nije bilo velikog kalibra. Jer su protivnici koristili anti tenkovske puške, čiji je kalibar samo 14 mm. Ostali pogodci su bili od anti tenkovskog topa.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Izrada male sjenice.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovako su se producenti filma sam u kući dogovorili da snime taj film.

145Apokalipsa je odgođena vratite se kući  - Page 8 Empty Re: Apokalipsa je odgođena vratite se kući čet srp 02, 2020 11:39 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kada vidim da novinske kuće traže novčanu potporu od čitatelja, govoreći da bi građani trebali podržati slobodne medije. Sa druge strane ti isti mediji prodaju podatke čitatelja za profit, svaki puta kada čitatelj kaže da se slaže sa uvjetima ili tvz kolačićima tvz cookies. Tako čitatelj daje pravo određenim stranicama koje posjećuje, u ovom slučaju kada čitatelj čita određene novine daje pristanak da se čitateljevi podaci prodaju na internetu. Tako sve internetske stranice koje je čitatelj posjetio bivaju prodane firmama koje se bave skupljanjem tih podataka. Nema veze dali je određeni čitatelj obrisao te podatke sa svog kompjutera, jer ti podaci zapravo nisu obrisani, obrisani su samo da ih čitatelj ne može vidjeti.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Will Smith i njegova žena. Nikako da izbjegnem njihov razvod, koju godi stranicu kliknem eno njih dvoje a pošto ne želim kliknuti na članak čitao sam glasine. Kažu glasine nisu živjeli u braku, Will je želio slobodnu vezu, ona si ja našla ljubavnika, drugi kaže imali su 20 godina braka, ona je njega varala 4 godine, on je nju prevario prošle godine. Uglavnom mi se ne da čitati što je bilo, pa sam čitao glasine, fućka mi se što je zaista bilo.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kako se servisiraju satovi.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kako napraviti Švicarski sir? Very Happy

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Laughing Very Happy

MariMar


MariMar
VIP Član
Tako smo se ja i sestra zezale kada bi gledale ono 'krv nije voda'. Nije bilo ničega na tv-u pa smo stavile to i MUTE i pričaaaj. Bilo je super, zagarantiran smijeh.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Vas dvoje ste uspjele loše seriju napraviti zanimljivom palac A oni sa svim tim budžetom koji su imali to ne mogu.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Medvjedi i ljudi.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Baš me zanima koliko bi odraslih moglo napisati točne upute Very Happy Laughing

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kako se reciklira staro željezo. Za one koji ne znaju, ovo su hidraulična kliješta koja mogu rezati jako debelo željezo bez puno muke.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ova mašina se upotrebljava za iskapanje ruda. Umjesto klasičnih gusjenica mašina ima neku vrstu hidraulike koja joj omogućavaju kretanje malo slično hodanju. Napravljena je u bivšoj Čehoslovačkoj državi 1983 godine. Do 2016 godine imala je tri generalna servisa. teška je 5600 kilograma, duga je 160 metara, visoka je 40 metara.



Na ovom videu se može vidjeti sličan stroj i hidraulički mehanizam koji omogućava hodanje stroja.



LeClerc


LeClerc
VIP Član
Zanimljiva analiza.


LeClerc


LeClerc
VIP Član
Laughing Udarac Ovo možda ne bi trebao svatko gledati. +18 neznam

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kako izgleda Elom Muskov Tesla Cybertruck.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Današnji komplicirani svijet. Laughing

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 8 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.