CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Apokalipsa je odgođena vratite se kući

Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 29 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 9 / 50.]

LeClerc



VIP Član
Današnji komplicirani svijet. Laughing

MariMar


MariMar
VIP Član
ovaj zadnji. Ne samo radi korone ali svijet definitivno više nije kao prije. Sjetim se svih starih sitcoma pa pomislim kako ovo danas ne bi snimali ni u ludilu. Kao da smo postali ograničeni. Sada svi moraju biti miješani u serijama da se netko ne bi, što? uvrijedio? Rolling Eyes Slično kao i rasizam, samo ga krivo pogledaš, prozvat će te rasistom. A sada su osjetljivi na sve 'živo'.ccc

LeClerc likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Još su stare crtiće počeli brisati sa interneta Udarac Jer su kao uvredljivi. Još kada počnu paliti knjige. i to one knjige koje su napisane prije par stoljeća, jer eto netko se našao uvrijeđenim, onda ćemo doći do vrhunca idiotizma.

MariMar likes this post

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
LeClerc je napisao/la:Uglavnom mi se ne da čitati što je bilo, pa sam čitao glasine, fućka mi se što je zaista bilo.

Samo na ovoj temi tako ili svuda? Very Happy

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Nemoj mi reći da i dalje čitaš moje postove Very Happy Tema mi je išla na živce, zato taj komentar. Smile

LeClerc


LeClerc
VIP Član



LeClerc


LeClerc
VIP Član
Autor ovog videa je uništio karijeru jednog profesionalnog vozača, tko je gledao video zna o kome govorim. Moraš se koncentrirati samir ( you have to concentrate Samir, please ) Indijski vozač se zove Samir Thapar.

Autor ovog prvog videa zbog pohlepe je izrezao je originali video od 28 minuta i napravio je ovaj krati video od dvije minute. Video je postao popularan, ali je kada su oglašivači vidjeli taj video, više nisu htjeli surađivati sa Samirom i samirovim timom. Samir se upravo vratio sa višegodišnjeg bolovanja zbog ozljede zato je loše vozio.

Ovo je link na originalni članak koji bolje objašnjava što se dogodilo. [You must be registered and logged in to see this link.]



Ovo je originalni video



LeClerc


LeClerc
VIP Član
Engleski policajci počeli su hapsiti muškarce jer imaju loše socijalne vještine. hmm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Nina Badrić i ona druga Lana Jurčević se žale da im je teško zbog ovog virusa i da trebaju novčanu pomoć. Netko je Lani stavio na nos, da treba pomoći gladnima i siromašnima, a vaš sektor to sigurno nije. Boga lana kaže da se našla na udaru hejtera, znači ona proglašava hjejterima ljude koji kaže u da treba pomoći siromašnima.

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kompjuterski stručnjaci se susreću sa ljudima koji uopće ne znaju raditi sa kompjuterom iako im je to posao. Ovo su neka iskustva IT stručnjaka.

Citat - Just yesterday I had a call from a hospital. Their new PC makes a "ding-dong" sound. It's definitely coming out of the PC case. I was just about to look up the error codes when it turned out one of their phones fell behind the PC. Sad Kraj citata Laughing

Citat- i had a coworker like that, she needed to plug an usb drive into her work computer but didn't know how (yeah, really)
i was the IT guy, but i was also on my day off, she calls me, tells me she want me to come to show her

i told her: it's easy, the plugs have the same size as the holes, if you can fit it, it's probably the right hole

a few min later, another call, the usb stick in it, but she can't access the drive from the computer, once again, she ask me to come

she is the daugter of the CEO, so, i oblige, i come on my day off, only to see that she put the usb stick... in a RJ45 network cable hole... okay, it fits it, but, the hole doesn't have the same shape at all... how can she be so dumb...

well, i don't work there anymore, and i heard that she became the director of the place (and that she was doing a crap job at it)

thoughts and prayers for the employees. Kraj citata Laughing

Početak citata- Allegedly a real case to IT.
Female voice on the phone: "My computer won't start and I've tried everything!"
It guy goes through everything reasonable and unreasonable for about 20 minutes.
"It still doesn't start".
IT guy: "OK, I hate to ask this but... is it plugged in?"
Very indignant female voice: "Just how stupid do you think I...." click.
IT: "Hello?".

Another one a friend actually saw. The employee was completely baffled as to why an outlet strip wasn't working. It was plugged into itself.... Kraj citata.

Još jedan pametnjaković. Početak citati - I work at business tech support...not even end user...I don't deal with "I don't know what a mouse is"... I supposedly work with trained in technology people... And a few days ago I had a guy " the new switch I bought doesn't work... I can't log in to configure it"... Long story short...he didn't have the driver for the USB cable and didn't know the baudrate for serial console.. in plain words, of course it would not work...your fkn windows doesn't recognize your cable and you have not opened a book to see how to use the fkn cable... Kraj citata.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Tajne povijesti, kako je izgledao Njemački rov za pješadiju. Ovaj je u svom dvorištu iskopao rovove, kupio je puške i drugu operemu koju je koristio Njemački vojnik u drugom svjetskom ratu i svi time je opremio rov. Koga interesira neka pročita komentare ispod videa.   Very Happy

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
LeClerc je napisao/la:Nemoj mi reći da i dalje čitaš moje postove Very Happy

Nemam vremena za surfanje po opskurnim portalima pa kod tebe vidim što se tamo zbiva. Very Happy

LeClerc likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
To je po meni zanimljivije nego čitanje žutih novina. Very Happy Pošto su sve novine postale žute.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Eksplozija plina Guadalajar Jalisco Meksiko 1992 godine. Plin je iz obližnje plinare isticao u gradsku kanalizaciju, kada je plin eksplodirao osam kilometara ulica je uništeno poginulo je oko 253 ljudi, nestalo je 500 do 600 ljudi tako da smatraju de je broj mrtvih išao do 1000. 15 000 ljudi je ostalo bez svojih kuća. [You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Oduvijek sam se pitao zašto ovaj svijet konstantno ratuje?  Unatoč svim školama i obrazovanju koje je dostupno ljudima u današnjem modernom svijet, ljudski odnosi i dalje propadaju, od moralnog propadanja, do odnosa prema drugim ljudima koji isto propada, nitko se nikako ne može dogovoriti oko ničega. Kada je pao kako su govorili zli komunizma, svijet je trebao krenuti na bolje. I umjesto da krene na bolje, oni koji su pobijedili komunizam predvode u konstantnom ratovanju, oni koji sebe nazivaju borcima za slobodu i demokraciju ponašaju se malo suptilnije od onoga kakvi su bili komunisti.  Daju nam privid demokracije, i tu su uvijek ljudi koji će slijepo braniti neki sustav. Prije su branili komunizam, danas brane lažnu demokraciju, kako to da ti ljudi nikada ne teže za boljim i pravednijim sustavom? Možda je ovaj video ima odgovor na to.


LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Laughing

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 9 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 29 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.