CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Apokalipsa je odgođena vratite se kući

Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 16 / 50.]

daidza



VIP Član
nekad sam znao trikove sa ovim leptir nozem, danas da probam garant bi ostao bez kojeg prsta Very Happy

LeClerc likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Čitam u novinama što domaćim što stranim kako objavljuju snimke NLO-a. Nekako su često počeli objavljivati te snimke baš u ovo vrijeme. Što mi je zanimljivo kako neki ljudi kažu zašto se ne jave ovi koji lete u tim neidentificiranima letjelicama. To je isto kao da pitaju zašto ljudi izbjegavaju razgovarati sa manje pametnim ljudima. Laughing

LeClerc


LeClerc
VIP Član
British 90 years old Lady after pfizer vaccine. Laughing

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Very Happy

LeClerc


LeClerc
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
odvala

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član

MariMar


MariMar
VIP Član
Produžit će se ovo ''novo normalno'' još par godina, ako ne i za stalno. Nadam se da sam u krivu i da će uskoro biti sve gotovo kako se neki nadaju. Ali trenutno se ne nazire kraj političke tiranije. A sama bolest bi prošla skoro pa neprimjećeno da nema njih da nas svakodnevno podsjećaju da treba živjeti u strahu.

LeClerc likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Već sam rekao prije da im treba ta pandemija da izazovu ekonomsku krizu, jer su se toliko zadužili da se dugovi mjere bilijardama dolara, dug se svake godine povećava. Zato tim treba pandemija da mogu kriviti nju za krizu, slično je HDZ i SDP godinama krvio rat za ekonomski krizu Hrvatske. Dok su prodavali za jednu kunu Hrvatske banke i unosne tvornice. Kada proglase krizu i kada sve užasno poskupi onda će prestati " pandemija ".

Ot- ovo je dokumentarni film kako uništavaju šumu na otoku Borenu. Radnici zarade od 350 do 450 eura mjesečno, rade u jako lošim uvjetima, svaki dan im prijeti opasanost od smrti ili teških ozljeda. Sva posjećena šuma ide u Australiju i ostatak bogatog zapada koji se kao zalaže za ekologiju. Dok svakog dana uništavaju drvo koje je doslovce raslo tisuću godina.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Zašto su avioni obojeni u bijelo, zato jer na primjer crna boja je teža od bijele boje.


LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Radnici u lukama za kontejnerski transport koji otvaraju kontejnere sa hranom i elektroničkim proizvodima. Prvo moraju provjetriti kontejner zbog kemikalija u tim proizvodima. Inače da to ne čine, sa vremenom počinju osjećati zdravstvene probleme.

[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ova mlada žena zna bolje voziti kamione nego neki muškarci.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Što se događalo i događa se u svijetu govori bivši ministar obrane Kanade.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kako različite zemlje vode ratove.

MariMar likes this post

MariMar


MariMar
VIP Član
Irak mi je smiješan, ovi što su se sami raznjeli. Very Happy

LeClerc likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Season 1 of The Mandalorian broke the fourth wall by making jokes about storm troopers having bad aim. These simple bike scout troopers have noticed that the fourth wall is now missing, and it's causing them to question everything.
Laughing


LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kako od običnih plastičnih rukavica napraviti sok od grožđa.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 16 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.