CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Apokalipsa je odgođena vratite se kući

Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 27 / 50.]

LeClerc



VIP Član
Od kada je Amerika otišla u Afganistan smatrao sam da su otišli tamo zbog nekog tajnog razloga koji još nije otkriven javnosti. Kasnije sam čuo sporadične priče o tome da su Amerikanci tamo našli neidentificirano bića u planinama Afganistana. Čuo da su čak našli i neku napuštenu letjelicu sličnu onoj kakva se opisuje u drevnim Indijskim tekstovima. Tek sada imam i dokaz da su tamo zaista nešto našli. Ovo je priča o Američkim vojnicima koji su naišli na divovskog čovjkea koji je živio u Afganistanskim pećinama, imao je crvenu kosu. Izgleda da je taj div sve što je ostalo od nekadašnjih divova koji su bili slični ljudima, a koji su nekada vladali ovim svijetom. Tko je čuo za uzrečicu bogovi su pali na tjeme, po toj prići ti bogovi nakon vladanja ovom planetom zaratili sa svojim nadređenima. Nakon što su poraženi u ratu sva njihova tehnologija je uništena ostali su goli i bosi na uništenoj zemlji koju je poharala velika poplava. Uglavnom ovo je video pokazuje zašto je Američka vojska zaista otišla u Afganistan. Otišli su tamo tražiti zaostalu tehnologiju iz te davno propale civilizacije.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovih čudnovatih priča iz Afganistana ima više. Sada si mislim da bi bilo dobro da opet snime nastavke serije Dosjea X

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kada sam bio mali upoznao sam dosta čudnih ljudi. Oni su mi rekli da će pred kraj ovog svijeta iz podzemlja izaći razna čudan bića. Video koji sam postavio govori o tri neidentificirana bića koja su prestrašila ljude u jednu trenutku njihovih života.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Priča o Tupoljevu 22, prvom sovjetskom mlaznom bombarderu. Piloti su TU-22 zvali raznim imenima, žderačem ljudi, i nosačem alkohola. Prvo ime je dobio zbog svoje nepouzdanosti, gdje je mnogo pilota stradalo pokušavajući letjeti sa tim avionom. Drugo ime je dobio jer je koristio alkohol kao rashladno sredstvo za ondašnje klima uređaje. Avion je nosio 400 litara alkohola koji bi se koristio da rashladni zrak. Što je još zanimljivije piloti su pili taj alkohol, prodavali su ga na crnom tržištu. Alkohol se nije razlikovao od votke koja se prodavala u dućanu.  

The history of military aviation knows multiple examples of aircrafts that appeared to be a complete failure. But nothing can beat the story of the first Soviet supersonic bomber – the Tupolev Tu-22. The troubles and the controversy of this bomber, that Tupolev himself referred to as “his most unfortunate creation”, could be seen through the variety of nicknames that the plane received during its career. Among the Russian pilots, the Tu-22 was called the “Pricker”, the “Man-eater”, as well as “Error-plane” and “Defectocraft”, but the most famous among all others was the name - “Supersonic Booze Carrier”.


LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Najglasnije ptica na svijetu, može proizvesti zvuk od 125 decibela, glasnija je od motorne pile čiji zvuk je 115 decibela. ( ova pila koju ja imam ) Ptica živi u Amazoni.



MariMar likes this post

MariMar


MariMar
VIP Član
Ima zanimljivu ''pletenicu'' na nosu Very Happy. Gledala sam neki dokumentarac na Netfliksu s pticama. Nisam bila svjesna kakve sve ptice postoje, bome sam se načudila. Na Tv-u uvijek budu dokumentarci s jednim te istim životinjama, najčešće afičkih: lavovi, žirafe, zebre... itd. A ovakve neke egzotične rijetko snimaju.

LeClerc likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Da nema privatnih televizija uopće ne bi znali što sve postoji na svijetu. Smile

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovih dana velike povale vladaju u Njemačkoj i drugim europskim zemljama. Ove dvije slike prikazuje razloga zašto se te poplave događaju.

Grafika prikazuje kako se rijeka ponaša prije poplave i poslije poplave. Onda je čovjek izgradio kanal bez poplavnog područja koje je bilo prirodno napravljeno. U tom plavnom području su ljudi izgradili kuće, sve je bilo uredu desetljećima, ali kada su došle velike kiše, rijeka je poplavila kuće koje su izgrađene u plavnom području.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Druga slika je primjer što se dogodi sa kućama koje su izgrađene u poplavnom području. Izgleda ni Njemačka nije tako savršena kako nam se ponekada sugerira.

[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ne radi link.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Koliko je lako otvoriti garažna vrat na daljinski upravljač.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Mislio sam da su vukovi mali kao psi. Kad tamo ima ih velikih jako velikih. trk



MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Usporedba Atomskih bombi po snazi. Prve dvije atomske bombe koje su bačene na Hirošimu i Nagasaki sa lijeva,eksplozija je bila velika kao Mont Everest, četvrta slika prikazuje koliko visoko putuju putnički avioni.  Peta slika prikuje snagu atomsku bombu od jedne megatone, šesta slika prikazuje  jačinu bombe od 15 megatona. Sedam slika prikazuje najjaču bombu na svijetu od 50 megatona i visinu od 60 kilometar dokle je došao udar.

[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

534Apokalipsa je odgođena vratite se kući  - Page 27 Empty Re: Apokalipsa je odgođena vratite se kući čet srp 22, 2021 12:44 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Užasno Eek samo neka se oni igraju s bombama trk

535Apokalipsa je odgođena vratite se kući  - Page 27 Empty Re: Apokalipsa je odgođena vratite se kući čet srp 22, 2021 11:56 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kada sam išao u osnovnu školu, imao sam oko osam godina, jedno vrijeme su bili popularni ruksaci sa svjetlima na ruksaku. Meni je to bilo jako zanimljivo. Danas prodaju ruksake sa led ekranima na sebi koji mogu emitirati razne grafike. Ruksaci koštaju od 70 do više od 250 dolara.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Very Happy

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Njemačka nakon poplava.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Odron kamenja u Indiji, devet ljudi je poginulo, troje je ozlijeđeno. Jedan kamen je srušio cijel most. Eek



LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ako šećete psa u Americi ili iznosite smeće ponesite sa sobom svoju sklopivu automatsku pušku koja je toliko mala da stane u đep hlača. U slučaju da vas netko napadne, odmah ste spremi napadača izrešetati sa 30 metaka. Ako ni to nije dvojno, uvijek možete sa sobom ponijeti dodatna četiri rezervna spremnika sa po tridesete metaka u svakom spremniku za svaki slučaj ako započne treći svjetski rat. Laughing Very Happy

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Brazilske vlasti su u jednom selu odlučile kontroliranom eksplozijom prepoloviti veliku stijenu zbog straha da se ne svalja na selo u jedom komadu.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Tri kratka i čudnovata filma, svaki sa svojim zapletom i još čudnijim završetkom.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 27 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.