CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Apokalipsa je odgođena vratite se kući

Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 28 / 50.]

LeClerc



VIP Član
Tri kratka i čudnovata filma, svaki sa svojim zapletom i još čudnijim završetkom.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kako radi animacija i kako se snimaju animacije.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Vidio sam da neki Američki farmeri imaju magarce na farmama gdje uzgajaju krave, ali nisam znao da su magarci tu da štite krave od predatora, poput vukova hijena kojota.


LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ono kao slućajno nam u crtiću proguraju da će doći neki virus. Htio sam video staviti u onu temu o roni ali ipak mislim da za to tamo nema mjesta.

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član

546Apokalipsa je odgođena vratite se kući  - Page 28 Empty Re: Apokalipsa je odgođena vratite se kući čet kol 05, 2021 12:17 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Nekada su čuvari ovaca putovali preko neprohodnog terena sa velikim štapom. Na taj način su bili brži, mogli su se penjati i spuštati se po skoro potpuno neprohodnom terenu.



LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kako su inženjeri 1937 godine riješili problem prijenosa različitih brzina na prvim automobilima. Zanimljivo je to da narator objašnjava sve bez prenemaganja kao što to rade u današnjim videozapisima uz obaveznu muziku koja je iritantna i skreće pažnju sa onoga što se objašnjava u videu.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Opet su novinari zabrinuti ta ekologiju. Svaki puta kada se oni tako jako zabrinu odjednom se uvode novi takozvani ekološki porezi cilj poreza naravno nije ekologija nego sam porez zapravo pare. Sa druge strane i dalje proizvode smeće koje se kvari nakon par mjeseci. Ako uzmem na primjer ove led žarulje one bi mogle imati neograničen vijek trajanja ako bi ih se kvalitetno napravilo neka košta 300 kuna ako je više nikada ne budem mijenjao. Za primjer ja sam iz Kine kupio led žarulje prije sedam godina i one još uvijek rade. Doslovce sve žarulje koje sam kupio od Europskih proizvođača ne traju više od godinu dana.

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
luk i strijela sa automatskim ciljanjem. Lik je doslovce napravio uređaj koji se postavi na luk i koji besprijekorno pogađa metu taman iako se meta kreće. Sa tim uređajem za gađanje može bezbroj puta pogoditi cilj.



LeClerc


LeClerc
VIP Član
Nacionali odbojkaški tim Šri lanke došao je u Njemačku 2004 godine da sudjeluje za vikend na natjecanju Bavariji. Nakon odigrane utakmice sutradan su svi otišli na trčanje u šumi, nakon par sati što se nisu vratili sa vježbanja išli su ih potražiti da vide gdje su, našli su samo 15 kovčega punih odjeće i poruku od nestalog tima u kojoj se tim zahvalio općini koja ih je dobro ugostila. Nakon što je tim pobjegao otišli su taksijima u Minhen neki su zvali svoje obitelji da im kažu gdje su. Nakon što je tim pobjegao u Bavariju krenuli su u Italiju i nakon toga u Francusku. Kada je Njemačka vlada kontaktirala vladu u Šri lanki u vezi nestalog odbojkaškog tima, vlada Šri lanke je rekla da oni nemaju nacionalni odbojkaški tim. Laughing

[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Very Happy
[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Napravili su kalup za buče, u kalup stave mladu buću i dobiju ovakav otisak ljudskog lica. Bizarna glupost koja se koristi za još bizarniju noć vještica.

[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar


MariMar
VIP Član
Meni je ovo baš super Jezik kakav je to kalup za buče, ima li gdje to za kupiti? Very Happy

LeClerc likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Vidio sam sam isječak gdje uzgajivač buča pokazuje kako koristi taj kalup. Pretpostavljam da ima na Amazonu pošto je uzgajivač govorio engleski. Smile

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Zbog velikog odrona 2017 godine na Grenlandu dogodio se veliki val. Kada vidite da se voda povlači to znači da dolazi veliki val, lik iz videa to nije znao i zamalo ga je voda odnijela. Samo zbog njegove glupost kojom je riskirao život postoji ova snimka.

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 28 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.