CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Apokalipsa je odgođena vratite se kući

Go to page : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 36 / 50.]

701Apokalipsa je odgođena vratite se kući  - Page 36 Empty Re: Apokalipsa je odgođena vratite se kući čet sij 20, 2022 12:15 am

LeClerc



VIP Član
After the use both arms they will start putting them in your butt I guess.

[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledam ovaj kanal već više godina kada su još živjeli u takozvanoj maloj kući. Onda su počeli graditi vlastiti kuću koja je ispala tako lijepo da izgleda kao kuća iz snova.

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Prvi video koji sam vidio na yotubu. U vrijeme kada je yotube bio bolji nego danas. Sa ovim svim političarima i ostalim plaćenim "content creators" otpadom koji se nagomilao na tu stranicu.  tužan

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Video opisuje način hlađenja raketnog motora dok raketa putuje u svemir. Why don't rocket engines melt? How engineers keep engines cool.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Dječak od 3 godine 1933 godine radio je zajedeno sa svojim ocem kao čistač dimnjaka. Djeca su onda često čistila dimnjake. Vrlo često su se zavlačili u dimnjak da bi ga očistili, da ne bi zapeli u dimnjaku bili su goli. Zbog nepranja čađi sa tijela često bi obolijevali od raka.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Baš me interesira koliko će im trebati da obrišu ovaj video sada kada sam ga ja vidio. trk

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
trk

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Amerikanci vole po svojim kućama postavljati kamere radi sigurnosti od provalnika. Ali te kamere su toliko loše zaštićene da hakeri mogu bez problema hakirati te kamere i gledati i razgovarati sa vlasnicima kuća pošto kamera ima mikrofon i zvučnik.



MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Very Happy

LeClerc


LeClerc
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Najduži auspuh na svijetu. Very Happy

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Samo jedan komad radioaktivnog metala ubio je dva čovjeka i psa. Pa ti skupljaj metalno otpad okolo.



LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Što se dogodilo sa prvim mlaznim zrakoplovima nakon što su ih saveznici zarobili od Njemačke vojske. Priča o Messerschmitt Me 262, prvom mlaznom zrakoplovu.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Najveći brod i kran na svijetu za dizanje tereta na moru. služi za postavljanje naftnih bušotina na moru.



LeClerc


LeClerc
VIP Član
Jesu hrabri.





LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ova web stranica pokazuje koje je sve aplikacije googl ugasio to jest ubio.

[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 36 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.