CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Apokalipsa je odgođena vratite se kući

Go to page : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 35 / 50.]

LeClerc



VIP Član
Možda ove godine budemo imali sreću, pa će biti snijega za Božić Cool

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Did you know??? - The only machine on Earth with a faster rate of fire is the money printer at the Federal Reserve.



C-RAM u akciji, služi za uništavanje dolazećih raketa kao i minobacačkih granata.

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Video opisuje razlog zašto je Francuska vojska zbog pada malog aviona izgubila samo u jednom danu 27 tisuća vojnika u prvom svjetskom ratu.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Jučerašnja eksplozija restorana u Australiji.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Zadnja četiri stoljeća ljudi su pratili put zemljinog magnetnog polja. Ovo je mapa tog puta.



[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Very Happy Laughing

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Neki čovjek je mislio da može pogladiti tigra u zoološkom vrtu. Tigar ga je zgrabio za ruku i tako se šest minuta lik derao dok nije došla policija koje je ubila tigra. Koliko moraš biti naivan da ideš gurati ruku u kavez sa tigrom? hmm

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Netko je ubacio Mr. Beana u videoigru Cyberpunk.  Very Happy



Putin u videoigri Half life.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Mislio sam da rudari jedu neki standardnu hranu koja se priprema u kuhinjama. Ali u ovom rudniku se priprema najrazličitija hrana, od pečene hrane na roštilju, do kolača i različitih jela sa različitih kontinenata. Sve je čisto u kuhinji, i rudari koji dolaze jesti su još čišći.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Fora mi je da su se toliko ispraksirali da su čak i staklo napravili od šećera.





LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kako uništiti prirodu što brže i bez ulaganja novca Very Happy Instagramske zvijezde zajedao sa turistima su u tome najuspješnije.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Prijenosni telefoni su postojali još u četrdesetim godinama prošlog stoljeća. Video opisuje kako su radili.

696Apokalipsa je odgođena vratite se kući  - Page 35 Empty Re: Apokalipsa je odgođena vratite se kući čet sij 06, 2022 10:33 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Na koje sve načine su Amerikanci ratovali u Vijetnamu.



LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Čitam reklamni članak kako što bolje osigurati vlastitu privatnost. I onda kaže u članku da si instaliram na mobitel aplikaciju od googla koji je poznat po tome da krši privatnost. Laughing Kada se tek osnovao facebook pobjegao sam od te aplikacije čim sam shvatio kakvi su sad su se udružile zajedno pa mi prodaju maglu o privatnost. San svih komunista je bio da mogu pratiti ljude kud god idu, sada ove dvije privatne kompanije to rade za profit i državu.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
C-RAM sustav za detekciju i uništavanje raketa u Bagdadu.



LeClerc


LeClerc
VIP Član
Neki dan se dogodila erupcija vulkana u južnom Pacifiku. Prvi video je snimka erupcije vulkana iz satelita. Ono što nisam znao da se eksplozija čula čak 700 kilometara daleko od erupcije. Drugi video je zvuk koji se čuo nakon eksplozije, tko ima slušalice neka snizi zvuk.





701Apokalipsa je odgođena vratite se kući  - Page 35 Empty Re: Apokalipsa je odgođena vratite se kući čet sij 20, 2022 12:15 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
After the use both arms they will start putting them in your butt I guess.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 35 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.