CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Apokalipsa je odgođena vratite se kući

Go to page : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 40 / 50.]

LeClerc



VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Laughing

[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar


MariMar
VIP Član
Ova poruka mu nije trebala. Sada se ''mustard guy'' osjeća zadovoljno jer zna da je trik uspio. A njega neće naći nikada Very Happy

LeClerc likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ja ne znam kako samo sjedne na wc bez da pogleda u kakvom je stanju to na što sjeda. Laughing

LeClerc


LeClerc
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Sve kontinente na zemlji povezuje 885 139.2 kilometara kabela za internet.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Reakcija Chuck Berry and John Lennon na besmisleno deranje Yoko Ono. Dok čovjek koji radi za mikronima nije isključio mikrofon koji je koristila Yoko Ono.

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ponekada sanjam da mogu ovako letjeti. U snu letim prevelikom brzinom koju ne mogu kontrolirati zato se budim.

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledam ovaj video i vidim kako su neka djeca potpuno lišena moralnih i svih ostalih granica. Djeca su ubila čovjeka i ponašaju se kao da su otišli na pikinik. Što je još gore taj čovjek je zapravo otac djeteta koje ga je ubilo. Vidio sam takvo ponašanje u Rusiji, pa sam to prepisao lošem obrazovnom sistemu i nedostatku roditeljske skrbi. Ali u Americi koja ima dobar obrazovni sistem i roditelje koji se brinu za djecu pa se ubojstvo dogodi na takav surov način. Jadna li je ljudska budućnost ako se djeca ovako ponašaju. Nije ni čudo da se sa ljudima da tako lako manipulirati.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
I koji se vrag događa u Kini??? Nebo je tamo postalo crveno.

[You must be registered and logged in to see this link.]





LeClerc


LeClerc
VIP Član
Video opisuje kako izgleda Ruske padobranske snage. I razlog zašto su tako loše prošli u prvim danima napada na Ukrajinu. Čuo sam da su Rusi izgubili avione pune vojnika dok su pokušavali zauzeti Kijev. Zato su Rusi odustali pokazati koliko imanju aviona na paradi kojom su obilježili dan pobjede nad fašizmom.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Mamut oblaci. Prvi video prikazuje različite mamut oblake, drugi video govori zašto su te oblake tako nazvali.



LeClerc


LeClerc
VIP Član
Koji je ovo krimić sa čudnovatim raspletom.



LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kako se proizvode led žarulje. Ovi koriste čisto zlato koje koriste u spajanju komponenti za led svjetla. Osim toga u proizvodnji se koristi fosfor sa raznim dodacima, na taj način određuju kako će svjetlo svijetliti, To jest dali će svjetlo imati plavičastu boju ili bijelu boju.

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovako su umjetnici sa manje iskustva nekada crtali konje.

[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član

799Apokalipsa je odgođena vratite se kući  - Page 40 Empty Re: Apokalipsa je odgođena vratite se kući čet svi 26, 2022 12:09 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član

800Apokalipsa je odgođena vratite se kući  - Page 40 Empty Re: Apokalipsa je odgođena vratite se kući čet svi 26, 2022 12:30 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Slike Jupitera od 1900 godine do 2020 godine.

[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Mašine za mljevenje panjeva .

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 40 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.