CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Apokalipsa je odgođena vratite se kući

Go to page : Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 45 / 50.]

LeClerc



VIP Član
Kretenko se spotakao na žice trčeći po rubu zgrade, ali se je uspio dohvatiti žicu na koju se spotakao i nije pao. Eek

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovo je napravljeno po jednoj videoigri, zapravo ovo je reklama za tu igru.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Very Happy Ovako današnji filmovi izgledaju kada ih snime ovi iz Netfliksa i ostalih sličnih filmskih kuća. Udarac

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Tek sada sam vidio da je ovaj bend iz Švedske, tako su dobro naučili Engleski da sam mislio da su iz Amerike, kada nisam znao Engleski devedesetih. Zapravo tek sada čujem da govore perfektno Engleski, bez onoga Američkog Engleskoga gdje veliki dio amera ima loš izgovor kao da su tek naučili jezik.

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ekskluzivne scene iz serije Ring of power. Very Happy



FBI je nedavno napravio raciju na rezdinciju bivšeg predsjednika Trumpa. Sada je su njihovi agenti otkrili što su našli u kući bivšeg predsjednika.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Od drevne civilizacije ostade samo ovo.

[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledam različite takozvane službene stranice za ocjenjivanje filmova i serija kad ono oni više ne dopuštaju da se vidi ocjena publike za neki film ili seriju. Bar se to ne vidi na mojoj mozili, možda je kod nekog drukčije. Idem čitati što kaže publika o određenom filmu, kad ono skoro svaki post koji su napisali počinje sa riječju iskreno ili u tom stilu ja mislim da je taj film dobar. Iako je publika skoro ocrnila određeni film ili seriju na neslužbenim stranicama koje google ne želi reklamirati.
Zašto uopće postoje stranice gdje publika i kritika ocjenjuju filmove i serija kada ne dopuštaju kritiku? Još gore je to što je cijeli internet tako postavljen da određenu seriju ili film pokažu u što boljem svjetlu iako je publika dala lošu ocjenu nekoj seriji ili filmu.

LeClerc


LeClerc
VIP Član

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovako kitovi ubojice love tuljane. Kada se Tuljan skloni na santu leta, kitovi zajedno plivaju prema santi leta i tako nanesu val na led koji baci tuljana sa leda.



LeClerc


LeClerc
VIP Član
Koje sam ja stravične snove sanjao o robotima kao dijete kada sam gledao ovaj film Westworld. Još k tome sam čuo lisicu tik meni pod prozorom kako kmeči, kao dijete od četiri godina nisam znao da lisica može izvoditi takve zvukove.

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kinezi rade frizure sa nožem za rezanje mesa. Eek

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Dok Švicarci razmatraju uvođenje zakona po kojem bi svi koji griju kuće više od 19 stupnjeva završili u zatvoru na godinu dana. Balkanci nemaju problema sa poštivanjem zakona mi se možemo snaći.

[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledam ovaj kanal na jutubu, neka ženska putuju po svijetu na motoru i sada je došla u Kanadu. Ona uvijek kaže koliko će kilometara proći u jednom danu i to pokaže na karti. Sada je rekla da će proći nekih 450 kilometara, pokazala je to na karti Kanade, ja sam tek sada shvatio kolika je velika Kanada. Tih 450 kilometara je tako malo za tu zemlju, da je čudo koliko je Kanada zapravo velika.  

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovako u Amerikanci uklanjaju branu koju su sagradili dabrovi. Za uklanjanje brane koriste eksploziv koji mogu legalno kupiti u trgovini sa oružjem. Eksploziv je tako napravljen da ima dvoje smjese koje moraju pomiješati zajedno da bi eksploziv radio. Kada smjese nisu pomiješane zajedno eksploziv je siguran i neće eksplodirati. Kada se dvije smijese eksploziva pomiješaju, eksploziv je spreman za upotrebu. Da bi aktivirali eksploziv koriste puške. Rezultat se mogu vidjeti u videu. Što se tiče dabrove brane koja je uništena, dabar branu opet može sagraditi za dva do tri tjedan. Nekada i brže ako ima više dabrova.



Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 45 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.