CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Apokalipsa je odgođena vratite se kući

Go to page : Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 46 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 42 / 50.]

LeClerc



VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Šetnja kroz Tokio.





LeClerc


LeClerc
VIP Član
Video me podsjeća na Američke škole, i općenito na meriku pošto svako malo odande dolaze vijesti o nekim pucnjavama.

LeClerc


LeClerc
VIP Član


LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kako su domišljati sa krijumčarenjem. U boci od pića su napravili tajni pretinac da mogu krijumčariti drogu i mobitele u zatvore.

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Bušenje rupa za različite instalacije pod zemljom kao što su kablovi za struju internet ili kanalizaciju prije su morali kopati vanjske rovove da to sve provedu. Danas imaju svrdla kojima mogu izbušiti zemlju ispod zgrada rijeka gradova bez da kopaju vanjski rov. Što je još bolje ta svrdla mogu zaobići različite prepreke pod zemljom, kao što je kamenje ili druge podzemne instalacije.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kako baka nosi tu pušku Laughing

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ženska je na nekom prosvjedu zabetonirala ruku na cesti da je policija ne može maknuti sa ulice. Rezultat se može vidjeti na slici, lik sa dijetlom za drvo pokušava isklesati njene prste iz betona.

[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledam ove Indijce kako proizvode klipove za motor, ja sam završio školu za strojobravara i ne mogu se načuditi kako Indijce proizvode dijelove za motor bez preciznosti, samo rade tek toliko da se nešto napravi. Sve firme u razvijenom djelu svijeta koje proizvode dijelove za motor moraju koristiti posebnu slitinu aluminija da bi aluminiji bio čvrst da izdrži sva naprezanja dok motor radi. Ista razina pažnje se mora posvetiti pri obradi cilindra na strojevima da bi cilindar bio što  kvalitetniji. Ovi u videu ne šljive pet posto sve te standarde za proizvodnju samo rade pa što bude. Laughing  Sa druge strane ako ikada dođe neka katastrofa i uništi sav zapadni svijet Indijcima će i ti cilindri biti dobri za motore njihovih vozila. pivo

LeClerc


LeClerc
VIP Član
4 things I wish I knew before flying while fat:
1. A Boeing 737 has a weight limit of 20 tons.
2. The food in the cabin is supposed to be for everybody.
3. You can actually clog a plain toilet.
4. An entire row of seats is just 2 meters wide.

[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

Jozef _K



Mlađi forumaš
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kada sam bio u osnovnoj školi djeca su donosila ovakve male sintersajzere u školu kako smo mi to onda zvali. (Video gori o jednom od tih pravih modela) Svi su imali te male modele. Onda je moj tata otišao u Austriju i odande je donio ogroman sintersajzer izgledalo je kao da imamo klavir u kući Laughing klanjanje klanjanje Nitko u školi nije imao takav model osim mene Very Happy Prvi puta sam se ja imao sa čime pohvaliti u školi na glazbenom satu, čak sam uspio dobiti pozitivnu ocjenu iz glazbenog jezika, jer sam naučio nešto svirati na tom čudu. Laughing



LeClerc


LeClerc
VIP Član

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovo je video iz 1930 godine kako su onda testirali neprobojno staklo. Neki ljudi kažu da je video iz 1952 godine i da je video dio mađioničarskog trika.  Ali to je opovrgla ova stranica u linku. Izgleda da nekim ne odgovora činjenica kako se nekada tretiralo ljude.  

[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član
How Primitive Building Videos Are Staged.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 42 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 46 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.