CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Apokalipsa je odgođena vratite se kući

Go to page : Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 44 / 50.]

LeClerc



VIP Član

MariMar likes this post

MariMar


MariMar
VIP Član
hm, od lista napravio opet list Very Happy Na 3:00 mi izgleda kao da će napraviti Ražu

LeClerc likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Šta su ljudi sve sposobni napraviti jedni drugima. Udarac

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član


LeClerc


LeClerc
VIP Član
Very Happy

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Proizvođač traktora Case 1905 godine je radio traktore na parni pogon. Traktor iz videa je reprodukcija jednog takvog traktora po nacrtima proizvođača. Entuzijastima koji vole ovakve star mašine trebalo je 10 godina da bi napravili jedan model parnog traktora.  



Here we capture the process of firing up the largest steam traction engine in the world. The 150 CASE Road Locomotive was originally built in 1905 by the JI CASE Co. None of the 9 engines survived until we brought one back to life building it from scratch to the original prints. In this video we set a plowing record for the 150 Case pulling 36 John Deere Bottom plow. The plow is constructed of 3 John Deere plows mounted together as they never produced such a plow before. For more information on the project and the 150 Case check out [You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Koja fora napravila je šator od folije za zamatanje.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledam ove klimatske promjene sada sam se sjetio kako je sve počelo. Najprije je zima prestala biti tako jaka da sada ruže cvjetaju kada bi trebala biti zima led i snijeg. Onda je prestao padati snijeg, polako su se sve češće počele kroz nekih 20 godina pojavljivati sve češće suše diljem Europe i Amerike. Sa druge strane na Arapskom poluotoku se pojavljuju kiše tamo gdje je kiša rijetka, osim kiša pojavljuju se rijeke i jezera gdje ih dosada nikada nije bilo. Po ovom izgleda da zemlja ulazi u razdoblje promjene, gdje će dijelovi svijeta koji su bili puni vode postati više pustinje bez kiše i sa jako toplom klimom. Dok u dijelovima svijeta gdje je dosada bila suša bez drveće i trave postati kao sada Europa na primjer. Te promjene dolaze polako ali sigurno. Ali do kraja ovog stoljeća će se možda potvrditi ovo što sam rekao.

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Zbog rudnika pojavila se ova velika rupa u Čileu.

MariMar likes this post

MariMar


MariMar
VIP Član
Majko mila. gledala sam neki dokumentarac gdje se takve rupe (nisu široke ko ovo) otvaraju iznenada, nekima je kuću progutalo i jedan čovjek s kućom propao u duboku rupu bez dna. Zaboravila sam kako se zove ta pojava.

LeClerc likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
To zovu vrtača, engleski naziv je sinkhole. Taj čovjek koji je poginuo, rupa mu se otvorila u spavaćoj sobi, progutalo je njega i krevet, a kasnije i kuću. Sad Nekada ulica iznenadna propadne i nastane ogromna rupetina. To je kao potres uopće ne znaš kada će se pojaviti.

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Mislio sam da je putovanje kruzerom skuplje a ovaj kaže da košta samo 700 eura? Uglavnom koga interesira kako izgleda putovanje na kruzeru može pogledati ovaj video. Možda jedini problem je što je ovaj kruzer ide po karipskim državama a za njih treba viza. Ali tko ima Američki vizu može sa njome posjetiti sve države. Znači ništa od mojeg putovanja kruzerom Laughing Very Happy

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Munja je udarila u stan od prozora ušla je u cijev za odzračivanje WC i udarila je u Wc školjku.

[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Earth next to Jupiter.

Kliko je Jupiter velik naspram zemlje. Bilo bi fora da je zemalja velika kao Jupiter, ljudi bi još par stoljeća istraživali tako veliku planetu. To jest ako zanemarimo između ostalog gravitaciju, koja bi bila toliko velika da ljudi ne bi mogli postajati na tako velikom planetu. Jer bi nas gravitacija spljoštila. Eek

[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

MariMar


MariMar
VIP Član
Ma dobar je i Mars za početak. Kad će ga više naseliti, pomalo sam nestrpljiva. Kakva sranja rade ovdje na zemlji, treba ljude početi seliti na Mars što prije. Very Happy

LeClerc likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ima jedan serija zove se The.Expanse, kako će izgledati budućnost kada jednom naselimo Mars i ostatak svemira. Dosta realistično prikazuje ljudsku budućnost. Ali po ovom što sada radimo na zemlji život na Marsu se ne bi puno razlikovao, samo bi živjeli pod kupolama.

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kretenko se spotakao na žice trčeći po rubu zgrade, ali se je uspio dohvatiti žicu na koju se spotakao i nije pao. Eek

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 44 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.