CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Politički razgovori.

Go to page : Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 49 / 50.]

961Politički razgovori.  - Page 49 Empty Re: Politički razgovori. pet ruj 23, 2022 11:03 pm

Him



Mlađi forumaš
Kada bude cijena goriva i plina  neodrživa šuma će biti na udaru.  Što bi tek bilo da s e na tim energentima uvede embargo, ima da bukovu šumu posjeću  do zadnjeg štapića.

962Politički razgovori.  - Page 49 Empty Re: Politički razgovori. sub ruj 24, 2022 6:50 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
Ja uvijek mislim da Putin nije pravi Rus. Za mene posljednji Rus je bio car Nikola 2 koji je 1917 abdicirao pred boljševicima, na kraju je eliminiran. Do tada se je kakva takva kultura cijenila, danas je to ništa. Zapad također je izgubio svoj identitet nakon 1945.

Albanci su po meni jedini narod u Europi koji imaju svoj identitet i drže do njega, sve ostalo je potpalo pod utjecajem degredacije od alkohola, kockanja perverzija itd. Iako ima kod Albanaca koji vole kockati ali drže do svoje familije. Njih će uhvatiti problem na neku drugu generaciju.

Kapital je glavni krivac da imamo pretile ljude, osobe s psihičkim problemima. Sve se gleda kroz novac.

Jadni su odnosi između spolova. Odnosno ljudi nemaju svijest o tome da mogu biti sretni bez kapitala. Da mogu pronaći partnera a da ne mora imati felge na autu koje koštaju po 1000 eura i slično. Da ne treba kupovati nepotrebne stvari. Sve nas je to pogodilo i za to postoje posljedice na zdravlje, ponajviše mentalno.

963Politički razgovori.  - Page 49 Empty Re: Politički razgovori. sub ruj 24, 2022 8:14 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledam što se događa primjerice u Američkim školama, tamo donose na fakultetima jednostavniji program za učenje jer  određeni dio stanovništava nije u stanju položiti ispite. Profesori na fakultetima koji se bune protiv takvog programa bivaju optuženi za diskriminaciju i rasizam. Ako misliš da sada nešto nije uredu, sjeti se ovoga što si sada rekao pa vidi kako će izgledati mladi ljudi kada budeš imao 45 godina kao ja sada. Djeca iz Američkih škola izlaze nepismena jer se profesori boje da ih se ne prozove za rasizam ako bi djeci dali teške zadatke za koje bi djeca morala učiti da bi dobili ocjenu. Sve to polako ali sigurno dolazi u Europu i ostatak svijeta. Ako misliš da je kapital kriv za sadašnje stanje u društvu kao sve ostalo što si naveo čeka da vidiš što će se događati kada te generacije ljudi izađu iz škola. Već se to zapravo i vidi.

Što se tiče Putina on ne upravlja Rusijom samo radi što mu narede. Pogledaj samo tko ja na vlast doveo onog u Americi Bidena. Sadašnji predsjednik Amerike je senilan tko zna dali je uopće svjestan većine stvari oko njega. Isti ti ljudi koji su na vlast postavili tog Američkog predsjednika stoje i iza Putina. Ti ljudi su započeli prvi i drug svjetski rat, onda su nastavili sa hladnim ratom. Sva ta tobože neprijateljstva usmjerena su prvenstveno da se narodi ubiju i mrze između. Zamisli sada da nema rata, svi bi pitali političare zašto nam treba toliki proračun za vojske, zašto postoji korupcija, slobodno nastavi niz sa pitanjima koje bi narodi postavljali političarima.  Doslovce su uništili školstvo da nema pametnih ljudi sam robova.

Evo ti Rammstein da ti pjevaju dok čitaš što sam napisao. Very Happy Smile

964Politički razgovori.  - Page 49 Empty Re: Politički razgovori. sub ruj 24, 2022 8:37 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
Kapital u suštini ne želi obrazovane ljude, opet ne mogu bez njih održavati ekonomiju, kako bude robotika i automatika napredovala, obrazovanje ljudi će biti minimalan. AMerikanci su napredovali prije 100 godina jer su cijenili nečije ideje i financirali ih. Danas čak i SAD koči ljude koji su malo pametniji. Kako si sam napisao popuštaju nekima jer se mora zadovoljiti pozitivna diskiriminacija.

Rasizam postoji  prema ljudima koji su iste boje kože. Rasizam se neće nikada iskorjeniti jer svaki narod po vjeri ili boji kože se razvijao drugačije kroz povijest. Može pojedinac imati prijatelje različite vjere i boje kože što recimo ja prakticiram ali u kolektivu to je nemoguće. Ljudi se po nacionalnosti ili vjeri identificiraju i njihovi vladari upravljaju njima.

Danas je najomraženija rasa bijelci, to se vidi u praksi. Realno gledajući da se bijelci nisu znali boriti protiv Arapa, Huna,Avara, Mongola, Osmanlija i oni bi danas bili nečiji robovi i bili bi vjerojatno potlačeni ili asimilirani u druge rase kao što su to radili Turci.  Bijelci na jugu  su jedno vrijeme bili robovi.

LeClerc likes this post

965Politički razgovori.  - Page 49 Empty Re: Politički razgovori. sub ruj 24, 2022 9:02 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
Da, Amerikanci su prošili "svoju" kulturu na 70% kugle zemaljske. Da svi "živimo" u Americi, naša braća Srbi Very Happy

LeClerc likes this post

966Politički razgovori.  - Page 49 Empty Re: Politički razgovori. ned ruj 25, 2022 2:45 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Plenković je održao govor u UN. Kaže on tako da zna kako je biti napadnut??? Ma nemoj, zbog njegove i one druge stanke stranke Hrvatska sada ima 500 000 tisuća branitelja, tako oni se pokazuje hvalu pravim braniteljima da su braniteljske mirovine dijelili šakom i kapom i na taj naići su osramotili prave branitelje. Osim toga baš taj UN je dopustio da se u Vukovaru dogodio pokolj civili i ranjenika. U Bosi i Hercegovini je bilo identična situacija gdje je upravo taj UN dopustio pokolj 18 000 civila. Plenković isto tako spominje Djetonski sporazum, oni koji su započeli rat dobili su državu u državi zahvaljući Amerikancima. Ali Plenković je nekako sve to zaboravio kao i oni koji hvale taj njegov govor u UN. Zaboravio je on i sankcije na kupovanje oružja, iako se vidjelo nakon pada Vukovara tko koga napada, UN Amerika I Europa su ustrajali na sankcija za kupnju oružja.  92 godine godine smo dobili kao neko priznanje na jedvite jade. Plenković je namjerno zaboravio i Z 4 plan koji su Hrvatskoj nametnuli ti naši takozvani saveznici. Za koji ti naš tvz saveznici u Ukrajini ne žele ni čuti, za Ukrajinski Z 4 plan, dok u Ukrajinu šalju tone oružja. Svi koji rado u Hrvatskoj uspoređuju rat u Hrvatskoj sa Ukrajinskim ratom odjednom su dobili amneziju što se događalo u Hrvatskoj, dok namjerno rat u Hrvatskoj zovu građanskim ratom, iako to nikada nije bio.  Osim toga Hrvatska i danas traži velik broj ljudi koji su nestali u domovinom ratu, a oni koji bi mogli znati gdje su ti ljudi pokapani sjede u Hrvatskim saboru kao punopravni članovi Hrvatske vlade. Političari kao plenković nisu morali sudjelovati u ratu, oni su pazili da im frizura dobro izgleda, i gdje će se provesti dobro. Sada kada su svi ti postali premijeri, načelnici, pročelnici, ministri, itd, narod glasa za njih. Narod nije ni zaslužio drugo nego da ima takve političare koji sramote sve koji su poginuli za Hrvatsku.

967Politički razgovori.  - Page 49 Empty Re: Politički razgovori. ned ruj 25, 2022 5:16 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
Srbima odgovara pojam gradjanski rat da se umanji odgovornost, odnosno da se tereti podjednako krivica i tezina rata.

Mozda ima neki odredjeni element gradjanskog rata, problem je sto je rat nahuskan iz Beograda. Neopravdano se je Hrvate etiketiralo kao Usatse kao sto to danas rade Rusi prema Ukrajincima.

968Politički razgovori.  - Page 49 Empty Re: Politički razgovori. uto ruj 27, 2022 12:09 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Stalno slušam pojam pametni telefon, pametne kuće, pametni auto. Pojam se odnosi na uređaje koji se mogu kontrolirati preko kompjutera ili mobitela. Loša strana toga je da te iste uređaje u nekim slučajevima može kontrolirati firma koja daje neku uslugu svom korisniku. Primjer te kontrole su termostati koji je jedna firma za distribuciju struje dala svojim korisnicima po jeftinim cijena, svi korisnici su bili presretni jer eto dobili su te pametne uređaje jeftinije. Sada kada je došla ta takozvana energetska kriza firma koja je dala svojim korisnicima pametne termostate ograničila je korištenje tih termostata pa korisnici nisu mogli za vrijeme velikih vrućina pojačati klima uređaje.  Laughing  Sada samo čekam da to uvedu po cijelim svijetu, te obavezne uređaje kojim mogu kontrolirati korištenje struje korisnicima. Iz istog razloga guraju električne aute i općenito aute sa hrpom elektronike koja će odjenem postati tako pametna da će građanima moći isključivati aute da ih ne koriste. Pa kada građani postanu neposlušni svima samo isključe struju.

Tesla automobili su već dobili zahtjev od Američka vlade da se svim korisnicima u Rusiji isključe tesla automobili kada je započeo Ruski napad na Ukrajinu. Dali je Tesla isključio Rusima aute ne znam.  

[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

969Politički razgovori.  - Page 49 Empty Re: Politički razgovori. uto ruj 27, 2022 11:17 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

970Politički razgovori.  - Page 49 Empty Re: Politički razgovori. uto ruj 27, 2022 10:15 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
.......

971Politički razgovori.  - Page 49 Empty Re: Politički razgovori. čet ruj 29, 2022 11:10 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Video govori o nedavnom uništenju plinovoda za čije uništenje se sumnja na Američku mornaricu koja je baš na tom mjestu uništenja plinovoda u šestom mjesecu imala vježbe sa roniocima koji su izvodili minske radove odnosno povodili su vježbe lova na mine.

Samo još čekam da i ovog novinara još srede kao neke druge pa kažu da se sam ubio sa tri metak u potiljak. Kao što su sredili Garja Weba ili Asanža.

Gledajući ovaj video sjetio sam se onog videa kada su zapadni mediji rekli da bi Rusi mogli uništiti podvodne kable za internet. Što bi dovelo do prave krize, jer banke više ne bi mogle komunicirati sa drugim bankama. Zato nam se preko zapadnih medija svaki dan sugerira da bi između ostalog moglo doći do prekida interneta. Znači to je taj njihov reset koji guraju već godinama. Sa ovim uništenjem plinovoda od strane amera Rusi bi mogli baš to napraviti.


MariMar likes this post

972Politički razgovori.  - Page 49 Empty Re: Politički razgovori. pet ruj 30, 2022 12:38 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Eto kakvo zlo dolazi od amerikanaca. Kako to da ih nije briga za klimatske promjene i kakvu su sada štetu prirodi napravili. A oni neuki ljudi koji ne prate događanja i dalje se čude da kakve veze jadni amerikanci imaju s ovim ratom.

Ovaj novinar je nadrapao 100 posto

973Politički razgovori.  - Page 49 Empty Re: Politički razgovori. pet ruj 30, 2022 9:19 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Tog novinara su već prije napadali zbog toga što je prenosio vijesti kao što je ova, zato i je završio na yutubu. Za novinara koji tako završi na yutubu to je kao neka vrsta progona sa televizije. Bar su tako mislili njegovi urednici.

974Politički razgovori.  - Page 49 Empty Re: Politički razgovori. pet ruj 30, 2022 10:54 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Ovaj puta niti novinari ne vjeruju lažima svojih političara

LeClerc likes this post

975Politički razgovori.  - Page 49 Empty Re: Politički razgovori. uto lis 04, 2022 3:49 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Dok Rusi gube u Ukrajini, Amerikanci rade ekološke katastrofe.

[You must be registered and logged in to see this link.]

976Politički razgovori.  - Page 49 Empty Re: Politički razgovori. čet lis 06, 2022 6:45 am

Him


Him
Mlađi forumaš
Tko bi išao rat sa nespremnom vojskom i bez vojne opreme?  Putin je izdajica od samog rođenja, kgb-ovac kojeg lako potkupiš novcima.  

Uništili su Rusiji 1917 godine. Uništili su Njemačku dva puta na civilizacijsko dno 1918 i 1945 . Sada cijelu europu žele svesti na razinu trećeg svijeta.

Krenuli smo u smjeru gdje će nam majmuni skakati po ulicama.

LeClerc likes this post

977Politički razgovori.  - Page 49 Empty Re: Politički razgovori. čet lis 06, 2022 11:19 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Donekle se slažem sa tobom.

Zanimljivo mi je da baš Njemačka već duži niz godina ima cijelu organizaciju koja po internetu hvata ekstremne desničare.  Laughing  Jep oni su najveći problem ovog društva a ne korupcija. Oni održavaju  desničarske forume gdje pišu desničarske tekstove i pokušavaju tako uhvatiti što više desničara da bi bi ih označili kao neprijateljske države. Sve to plača Njemačka iz poreza. Nekako mi to podsjeća na komuniste i ono što je radila tajna Njemačka policija u vrijeme Ruske vladavine sa dijelom njemačke. Nekako sam sa ovom Koronma krizom dobio dojam da se slično događa u Hrvatskoj. Sada kada korona nije više aktualna zagovaraju ratove.

[You must be registered and logged in to see this link.]

978Politički razgovori.  - Page 49 Empty Re: Politički razgovori. čet lis 06, 2022 7:03 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
tko to s nama upravlja?

LeClerc likes this post

979Politički razgovori.  - Page 49 Empty Re: Politički razgovori. čet lis 06, 2022 7:47 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Tko godinama ne želi prstom maknuti da bi nešto konkretno napravio protiv korupcije. Pokrali su inu za 100 milijuna kuna, a država osniva povjerenstvo, na kraju nitko neće biti kažnjen. Gradonačelnik Bandić je bio optužen za malverzacije na kraju nitko nije odgovorao. Sanader je optužen za malverzacije nitko nije kažnjen, za privatizaciju su rekli tko je jamio jamio je. Ako se sjećaš kako su prodavali firme za jednu kunu nakon što je država sanirala milijunske dugove sa novcima iz poreza. Nitko nije pitao kuda je nestao taj novca.   Ti sada pitaš tko upravlja sa nama, neću ti odgovorit to, imaš dovoljno u ovom tekstu da sam zaključiš tko upravlja nama.

Editi- zapravo evo ti odgovor mafija upravlja sa nama.

980Politički razgovori.  - Page 49 Empty Re: Politički razgovori. ned lis 09, 2022 12:54 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ukrajinci su digli Krimski most u zrak, gledam snimku izgleda kao da je kamion eksplodirao. Drugi pišu da je možda raketa udarila u trenutku prolaska kamiona. Ovo me podsjeća na onu Sirijsku oporbu koja se zalijetala sa kamionima punim eksploziva na položaje Sirijke vojske. To im i nije baš puno pomoglo. Šta sada Ukrajinci rade isto kao ovi u Siriji? Jest da su Rusi šeprtlje i to velike, ali koliko sam vidio dosada su se suzdržavali da napadnu ciljeve koje je napao NATO kada su razorili Libiju Irak pa su u napadima najprije uništili komunikacije što Rusi i danas nisu napravili, Rusi su tek nedavno uništili Elektrane u Ukrajini, što je NATO odmah uništio. Isto tako NATO je u Libiji gađao sve političare rođake i prijatelje Gadafija. Što se Rusi i dalje nisu napravili. Sada bi Rusi mogli eskalirati sukob još više, sa vojskom očito ne mogu puno napraviti ali i dalje imaju hrpu bombi.  Razumijem ja i Ukrajince da žele prije napada na Krim uništiti puteve opskrbe. Ali taj napad može biti točke koja je prelila čašu za Ruse to jest dvosjekli mač. Tko zna što će biti? Možda će se zbog nemoći Rusi odlučiti za ono najgore, ili će odustati kao u Afganistanu. Samo se nadam da se lokalni rat ne pretvori u nuklearni rat, jer taman da bombe eksplodiraju samo u Ukrajini, vjetar će donijeti radijaciju u Europu. Pa će biti kao u mom snu sve je zaraslo jer su ljudi morali otići.

981Politički razgovori.  - Page 49 Empty Re: Politički razgovori. ned lis 09, 2022 8:05 am

Him


Him
Mlađi forumaš
Racunam da će samo doći do lokalnog nuklearnog rata, Putin je agent kao naš Plenković. Very Happy

Amerikancima je samo Njemačka bila prijetnja glumili da su njihov saveznik prije rata, poslije rata rade što žele. Huškanjem su napravili nered u Europi i sveli Europu na idiokraciju kada je u pitanju političko pitanje. Rusija da nema prirodno bogatstvo bila bi na razini neke propale azijske ili afričke zemlje.

Amerikanci su huškali ratove i došli do cilja da mogu postati nova i najača imperija. Tako sada preko Ukrajine žele nered napraviti u Rusiji. Izdajica je Putin koji se pretvara da je ruski domoljub.

Kao što sam napisao Rusija je oslabila kulturološki u prvom svjetskom ratu. Rusija je samo jaka zbog velikih granica što ne pokazuje stvarno stanje na terenu i zbog nuklearnog naoružanja.

Zato Amerikanci vjerojatno žele  preko agenta Putina cijepati Rusiju i tako komotno počet dolaziti po novo zlato.


Amerika ne može direktno objaviti rat Rusiji i da je na razini Nigerije. Može zato preko svojih špijuna napraviti totalni nered i raspašoj.

Amerikanci šire kulturu smrti na globalnoj razini.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 49 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.