CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Politički razgovori.

Go to page : Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 48 / 50.]

941Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. pon ruj 12, 2022 1:35 pm

LeClerc



VIP Član
To je i meni čudno da ljudi podržavaju ratove unatoć svoj svojoj obrazovanosti zapadni političari im uspijevaju podvaliti rat i prevesti ih žene preko vode. Ukrajina je mogla biti neovisna i ne bi bilo rata, ali zapad ne smije nikome dozvoliti neovisnost po njima bolje je da bude rat i tisuće ubijenih nego neovisnost. Osim toga Amerikanci su doveli svijet na rub nuklearnog rata kada su Rusi pokušali postaviti baze na Kubi u Američkom dvorištu. Sada se svi čude što su Rusi napali Ukrajinu jer ne žele Amerikance u svom dvorištu.

Ono što sam vidio iz ovog sukoba Ukrajine i Rusije da uvijek prevladavaju ratno huškački pjetlići. Ista stvar se dogodila na početku domovinskog rata svi su mislili da ipak neće biti rata ali onda se dogodio rat. A rat se dogodio zbog ratnih huškatora sa obadvije strane. To ne želi nitko priznati, rađe bi si metak u glavu pucali nego da priznaju da su rat izazvali ti ratnih huškatori. Rulja a ne narod doslovce uvijek prevladava, a političari tako mogu vladati krasti i bogatiti se imati tajne račune na koje stavljaju milijune Eura koje su pokrali u matičnim državama. Iz toga razloga nikada se ne objavljuju imena takvih ljudi kada se i objave dokumenti tko sve od svjetskih i domaćih političara ima tajne račune na Kajmanskim otocima i sličnim državama. Zato svijet konstantno živi na kredite i dug je već toliko velik da zapadu trebaju ratovi da bi pokrenuli ratnu proizvodnju gdje se najbolje zarađuje. I onda dođe neki tulipan pa kaže ti si rusofil, je po njemu se Rusima se ne da pregovarati. A Rusi su se toliko opustili da su zamalo sami uništili vlastitu državu sa korupcijom. Da je takvo stanje potrajalo više ne bi bilo Rusije jest da bi to trebalo pričekati ali kroz naredna desetljeća bi se upravo to dogodilo.

MariMar likes this post

942Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. uto ruj 13, 2022 7:53 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Imam neki osjećaj da pravi puta kada na izborima u Hrvatskoj pobjedi neka nova stranka oni se neće baviti korupcijom niti ičim drugim korisnim za građane nego će se odmah baciti na lov na vještice. To jest na progon crkve i vjernika zaštitom svih koji se bave korupcijom a najgore će proći školstvo. Tamo će pak toliko unazaditi školstvo da će na fakultetima diplome dobivati ljudi koji ni po kojoj osnovi ne mogu dobiti diplome.  Tako da ću i ja nepismeni tulipan moći dobiti diplomu inženjera.

Znam da nitko ne vjeruje uopće u ovo što sam ja rekao ali u Americi se baš to događa gdje profesori koji daju studentima preteške zadatke bivaju optuženi za rasizam i onda ih se suspendira iz škole ili fakulteta.

943Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. sri ruj 14, 2022 3:37 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Hoće osloboditi Mustaća i Prekovića iz zatvora. Naravno da ih hoće osloboditi, nisu badava veliki Jugoslavenski domoljubi okretali kapute devedesetih pa su postali veliki Hrvatski domoljubi. Da bi sada dopustili da njihovi pajdaši koji su provodili ubijanje Hrvata po svijetu za vrijeme Jugoslavije bili u zatvoru.

944Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. sri ruj 14, 2022 3:53 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledam ovaj rat u Ukrajini i nešto sam shvatio. Ukrajinci su od početka ofenzive izgubili nešto više 12 000 vojnika, Rusi nešto manje. Onda su se Rusi povukli i jednog djela Ukrajine da izbjegnu uništenje vlastitih vojnika.

Ako to povlačenje gledam sa strane običnog vojnika, onda je Rusko povlačenje spasilo od smrti i ranjavanje hrpe vojske na obadvije strane. Rusi su mogli ostaviti svoju vojsku, Ukrajina bi oslobodila područje ali uz velike žrtve na obadvije strane . Znači Rusi su zapravo spasili ne samo svoje vojnike nego i Ukrajinske vojske. Uopće me ne interesira ništa drugo nego samo to da su životu više tisuća vojnika na obadvije strane spašeni  od smrti i ranjavanja. Političare na obavije strane nije uopće briga za vlastiti narod ni za vlastite vojnike. Prozapadne i proruske navijače isto nije briga za poginule ljude. Oni su tu sam da navijaju za rat u sigurnosti svoji fotelja.

Da ja uzmem neki 20 ljudi koji navijaju za zapad i 20 ljudi koji navijaju za ruse i da im pokažem kakvu ranu može napraviti automatska puška na čovjeku i kakovu ranu može napraviti geler od granate siguran sam da više nitko ne bi navijao za ta rat. Ako im i opet ne bi ni to bili dovoljno da ih razuvjeri da podržavanje rata vodi u novi rat onda bi te rane vidjeli uživo i svu patnju ranjenih vojnika. Možda bi tek onda ljudi išli prosvjedovati protiv konstantnih ratove koji se vode Rusi i Amerikanci takorekuć od završetka drugog svjetskog rata. Ali dok su god navijači sigurni u svojim foteljama imaju struju vodu hranu na dohvat ruke nećemo vidjeti pomak. Možda bi i novinare trebalo natjerati da vide uživo što je rat.

945Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. sri ruj 14, 2022 8:32 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kao što neki znaju ponovno je izbio rat između Azerbejdžana i Armenije. Po forumima i medijima se razvlači teza da je Armenije uzela Azerbeđanu dio teritorija koji mu ne pripada. Naravno zaboravljaju masakr koji su na početku devedesetog stoljeća napravili nad Armencima Turci i Azerbeđanci, gdje je pobijeno više od milijun Armenaca koji su živjeli na teritoriju oko kojeg e sada ratuje. Kroz cijelo dvadeseto stoljeće zapad je odbijao priznati te zločine zbog toga što je želio staviti atomske bombe u Tursku protiv Rusije. Naravno svi prozapadni navijači to zaboravljaju, Rusija je isto kriva za ubojstvo Armenaca jer su ih pokušali iskoristiti u ratu protiv Turske. Naravno sve se to zaboravlja i krivi se za rat samo jedna strana. Dok stradaju ljudi koji su se našli u sredini između dvije strane, to nisu Židovi pa nikoga nije briga za te ljude. Slika opisuje kako prozapadni navijači opisuje ponovni rat između Armenije i Azerbajdžana koji je izazvan samo zato da se dodatno destabiliziraju države koje graniče sa Rusijom. Kao što sam rekao cilj je uništiti Rusku državu bez obzira koliko milijuna ljudi bude poginulo.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovo je još jedna slika koja kruži na određenim forumima gdje se sugerira da bi bilo dobro da Gruzija održi referendum gdje bi narod odlučio da Gruzijska vlada povede rat protiv odmetnute Ruske republike u Gruzije Abhazije. Čudo da je vlada odlučila pitati građane na referendumu dali žele u rat. Uglavnom do sada se još ništa ne zna što je Gruzijska vlada zapravo odlučila ali očito ima interesa da se i tamo povede još jedan rat.

Koliko mogu mrziti ljude ti političari koji vuku konce u pozadini to se vidi iz ovoga. Pritom mislim na EU i Američke političare. Za ruske političare se zna kakvi su loši prema vlastitom narodu. Ali ovi sa zapada se prave da vole ljude dok u pozadini pokreću silne ratove.

[You must be registered and logged in to see this link.]

946Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. čet ruj 15, 2022 3:39 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Što više gledam novi mobitel i prčkam po njemu i po raznim opcijama čitajući što svaka ta aplikacija radi vidim da sam imao pravo već godinama da je mobitel postao pravi špijunski uređaj. Prati sve što radim na njemu. Što je još bolje dok korisnik tipka po mobitelu oni su napravili aplikaciju da umjetna inteligencija prati sve što se piše na mobitelu i tako ući da postane još pametnija na osnovu milijuna upisa svaki dan po mobitelu. Korisnik nema pravo isključiti te neke opcije, niti ima pravo da potpuno zabrani mobitelu da šalje podatke od korisnika onima koji su kreirali sve te aplikacije. Ako mobitelu potpuno zabraniš korištenje interneta on će koristiti sms da šalje podatke. Prije su se Kinezima rugali kako ih mobiteli špijuniraju, a to su isto radili i zapadni mobiteli. Netko će reći a što bi ti htio pa aplikacije su besplatne? Ako su besplatne što ih ja ne mogu onda obrisati, jer mi ih ne treba ili staviti ono što meni odgovora.

Komunisti bi dali sve što mogu da su za vrijeme komunizma imali nešto takvo gdje mogu bez problema pratiti ljude preko mobitela i da odmah preko podataka iz mobitela saznaju koje su političke orijentacije za koga će glasati kako razmišljaju to vole što ne vole itd. Izašli smo iz komunizma sada opet ulazimo u nešto još gore.

947Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. čet ruj 15, 2022 9:03 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
Što kažete na Marka Franciškovića, koji će uskoro biti godinu dana u pritvoru.

Da li mu HDZ namještava teret za terorizam?

948Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. pet ruj 16, 2022 12:32 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Pročitao sam što par medija pišu o njemu, a pošto znam da ti mediji lažu uopće ne mogu reći što je tu istina a što laž. Vjerojatno mu namještaju, još kada se sjetim onog novinara iz Indexa koji je umrlo lažući svojoj curi i prijateljima onda znam da mu vjerojatno namještaju. Taj novinar što je umro je primjer kako novinari rade. Što se tiče toga dali mu namješta HDZ, po svim onim aferama koje su imali iza sebe ne bi se začudio da rade isto što i novinari.

949Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. pet ruj 16, 2022 7:36 am

Him


Him
Mlađi forumaš
Inače za njega ne bih znao da ne pratim jednu grupu na facebook-u. Koliko vidim dosta se kuži u problematiku današnjeg čovječanstva na Podcast inkubator.

U podcast je spomenuo prije 5 godina da ga mogu zatvoriti doživotno, što u zakonu postoji takav manevar. Proglasete ludim, i držtete kao kanarinca do kraja života.

HDZ možda je demokršanska, desna ili desni centar. To je prvenstveno stranka koja gleda samo svoj interes, a to je lova.

Mi smo ušli u EU i ratificirali sve moguće dokumente zbog love Very Happy

MariMar and LeClerc like this post

950Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. pet ruj 16, 2022 9:37 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Zato je ministar policije prije par dana rekao da postoje ljudi koji potiču na terorizam. Toliko ih je strah da im se ne dogodi ono što se dogodilo u Šrilanki, gdje je narod ubijao političare, državne činovnike i novinare, jer su lagali narodu dovevši državu do nestašice hrane. Zbog politike koja je po naređenju izvana zabranila proizvodnju hrane poljoprivrednicima. Hrvatski novinari se nisu usudili skoro ni pisnuti što se događa u toj državi i prave razloge prosvjeda.

Sada ta zabrana proizvodnje hrene dolazi do Europe i tu se događaju veliki prosvjedi ali novinari šute o tim prosvjedima.

MariMar and Him like this post

951Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. pet ruj 16, 2022 11:08 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Znači Francišković je pozivao na prosvjede protiv korona diktature i oni ga proglasili Teroristom??? Nismo mi više u demokraciji. Za mene bolje da ne pratim više ovakve stvari jer ću rogove dobiti od bijesa što sve rade poštenim ljudima.

952Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. pet ruj 16, 2022 1:45 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
Izgleda da je veliki dio "bolesnih" na psihijatriji prisilno stavljeni. Da svakoga pokušavaju proglasiti ludim i prisilno te drže na psihijatriji ako im smetaš.

Francišković je isto prisilno moramo 7 ili 8 mjeseci biti na psihijatriji prije nekih 8 godina, iako se vidi da je zdrava osoba.

Jako smo opasno društvo postali, kada država zdrave ljude prisiljava na bolničko lječenje.


Ekskluzivni intervju sa Ivanom Pranklinom iz bolnice Vrapče 2015

953Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. pet ruj 16, 2022 2:43 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Ako je to istina onda ovi psihijatri su užasni zločinci koji drže ljude prisilno zatvorene.

954Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. pet ruj 16, 2022 8:08 pm

Him


Him
Mlađi forumaš


Ne znam jeli ovaj plakat na njemačkom istinit. Nebi me čudilo da počnu hvatati starce zbog grijanje kuće iznad 19 stupnjeva.

955Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. sub ruj 17, 2022 2:47 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Sada sam se sjetio nečega što se tiče te psihijatrije. Meni je moj otac pričao još za vrijeme Jugoslavije što se događalo još sedamdesetih i osamdesetih godina prošlog stoljeća. Na toj psihijatriji su onda završavali ondašnji direktori tvornica jer su se nekome zamjerili. Kada nisu htjeli sudjelovati u krađi novca od tvornice završavali su na psihijatriji. Tako su se kriminalci onda rješavali poštenih ljudi.

Za vrijeme Jugoslavije kao i danas u Hrvatskoj utjecajni ljudi su se rješavali svojih žena tako da su im namjestili da završe u ludnici. Žena jednog osječkog suca je završila na osječkoj psihijatriji zato što je ošamarila sina koji ju je vrijeđao. Sudac je povukao vezu pa je pjegava žena završila prvo na Osječkoj psihijatriji onda u Zagrebačkom Vrapču isto psihijatrija. [You must be registered and logged in to see this link.]

Mislim daje i žena od Ive Pukanića isto završila na psihijatriji kada se Pukanić želio riješiti vlastite žene. Tko je Pukanić pogledajte si na internetu. Ukratko Pukanić je bio direktor nacionala, Pukanić je poslije poginuo zajedno sa svojim prijateljem u podmetnutoj autobombi. Vlasti su kao pronašle ubojicu ali nikada nisu pronašli naručitelja. Naručitelj ubojstva je naravno netko iz Hrvatske zato ga nisu našli. Uglavnom tema je ta psihijatrija.

Mnogo je običnih ljudi koji su se imali vrijedno zemljište kafić ili neku drugu nekretninu završavalo na psihijatriji jer se netko htio besplatno domoći njihovog vlasništva. Nekada je to bio susjed nekada su to bili i članovi obitelji ili susjedi koji su iskoristili vezu da nekoga zbog imovinske koristi strpaju u ludnicu.


Kroz godine sam stekao dojam da u Hrvatskoj psihijatrija ničem drugo ne služi nego u tu svrhu. Nisam baš želio ovo pisati, ali vas dvoje očito niste upoznati što se sve radilo, pa eto vam jedan jako mali segment što se sve radilo, toga ima mnogo više ja znam za ovo. Ima još gorih slučajeva iz domovinskog rata.

MariMar and Him like this post

956Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. sub ruj 17, 2022 2:55 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kažu da Švicarska razmatra zakon pokojem bi svi koji se griju iznad 19 stupnjeva završili u zatvoru na čak tri godine. Ali razmatraju i uvođenje novčanih kazni za prekršitelje.

[You must be registered and logged in to see this link.]

957Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. uto ruj 20, 2022 2:48 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Europsko povjerenstvo za korupcije istražuje Mađarskog predsjednika zbog nenamjenskog trošenja novca iz Europskih fondova. OK! A kada će to povjerenstvo istražiti onu Urusulu zbog njene korupcije. Ili to povjerenstvo istražuje samo one vlade koje ne žele provoditi Europski diktat i biti sluga Europi i privatnim korporacijama koje kreiraju Europske zakone.

958Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. sri ruj 21, 2022 12:59 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Putin je održao neki govor, nisam čitao što je rekao osim površno, niti sam čitao što su rekli prozapadni navijači ni što su rekli proruski navijači.  Svi koji su imalo upoznati sa situacijom znaju da Putin ima jako mali manevarski sposobnosti. Rusi žele "osloboditi "Ukrajinu,  ali za to nemaju sredstava zahvaljući pohlepi njihovih političara i raznih tajkuna koji su oslabili Rusku vojsku sa svojom pljačkom. I sa tim su uništili vlastite resurse, svezavši Putinu ruke da je u tom govoru nije mogao ništa pametnoga reći. Ako objavi potpunu mobilizaciju za to nemaju srodstava, Rusi su izgubili hrpu naoružanja, tako da su čak neke vojne baze uz granicu sa drugim državama Europe ostale bez protuzračne obrane. Rusi su morali čak iz Sirije povući S 300 protuzračnu obranu da bi nadoknadili gubitke u Ukrajini. Uz to Rusi kupuju iz Irana oružje, što sam mislio da nije istina sve dok nisam naišao na dokaz da je zaista tako. Sve to sam nabrajao da se vidi stanje u kojem se našla ruska vojska i razlog zašto su Putiniu vezane ruke. Osim toga Putin nije smio objaviti potpunu mobilizaciju, bojeći se reakcije naroda koji bi ga pitao za zdravlje zbog uništenja Ruske vojske koje se nije dogodila u Ukrajini nego se dogodila od strane Ruskih Tajkuna davno prije napadana Rusa na Ukrajinu. Zbog svega toga su Putini i onima koji stoje iza Putinu vezane ruke.

Dali je sve to dobro za Ukrajinu, da se nije dogodio rat bilo bi dobro, ovako će Ukrajinci i dalje ginuti. Jedino što je zapad postigao je to što je ubrzao uništenje Ruske vojske, koje bi se ionako dogoditi kroz duži period, samo se zapadu nije dalo čekati. Sve eventualni prosvjedi protiv Putina i njegovih sada bi mogli imati drukčiji ishod, od onoga ishoda da su se prosvjedi dogodili da nije bilo rata u U Ukrajini.

Him likes this post

959Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. čet ruj 22, 2022 5:50 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
Može Ukrajina sve osloboditi, ostat će dužni SAD-u puno para.

LeClerc likes this post

960Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. pet ruj 23, 2022 5:13 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Svaki puta kada gledam kako netko gradi kolibu u šumi uvijek mora biti par komentatora ispod videa gdje se ljudi žale zašto se sječe šuma. I mole da se prestane sjeći šuma. Oni su tako jako zabrinuti za šumu, a uopće ne vide da su sva posječena drva u videu osušena i da su odavno pala na zemlju, jer ih je vjetar srušio nakon što su drva osušila. Zanimljivo mi je ti ljudi toliko jako vole šumu, ali se nisu potrudili naučiti nešto o šumi. Prvo ne vide da su drva osušena jer uopće ne znaju razliku između suhog drveta i zelenog drveta, potpuno ignoriraju činjenicu da ljudi u videu pile drva koja je vjetar srušio. ne vide da drva nemaju koru i da su suha. Oni samo viču ne sijecite šumu još i plaču od nemoći zašto se sječe šuma Politički razgovori.  - Page 48 1152922892 klanjanje Koja je to potpuna ignorancija i ne educiranosti o prirodi koju kao vole. Zato im gore šume tamo u Kaliforniji, jer takvi ljudi su potpuno zabranili održavanje šume. Da se šuma prorijedi kako su to radili još Indijanci ne bi bilo požara, do požara dolazi zbog šikare koju nitko ne održava, a koja je savršena za nastanak šumskih požara. O piromanima sada neću to je druga kategorija i fenomen zato jer policija ne kažnjava adekvatno takve ljude koji se jeftino izvuku. Da dobiju godina dana teškog rada na pošumljavanju šume sa motikom nitko se više ne bi usudio paliti šumu.

961Politički razgovori.  - Page 48 Empty Re: Politički razgovori. pet ruj 23, 2022 11:03 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
Kada bude cijena goriva i plina  neodrživa šuma će biti na udaru.  Što bi tek bilo da s e na tim energentima uvede embargo, ima da bukovu šumu posjeću  do zadnjeg štapića.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 48 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.