CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Mješovite borilačke vještine (MMA)

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down  Poruka [Stranica 7 / 11.]

121Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 7 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned vel 23, 2020 1:47 am

ana4



Forumaš/ica
iskreno ne znam ni sama, nije ni Fury za izbaciti, nadam se jedino da će biti dobar meč Smile

uh, evo malo teškaša Very Happy

122Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 7 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned vel 23, 2020 1:53 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Ovaj Lima ti je bio inace poluteskas, borio se sa nasim Pokijem Smile a ovaj drugi, domaci borac, moze dosta puno izdrzati udaraca. Rekao bih da ce ovo brzo zavrsiti.

Sad cujem da je izasao na Vengaboyse, otkad to nisam slusao Very Happy

123Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 7 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned vel 23, 2020 1:58 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
imao si pravo, borba je brzo završila

124Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 7 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned vel 23, 2020 2:01 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Fino ga zakacio,ipak trebao je malo mudrije uci u borbu jer Lima ima snage za 1R, a kasnije ga umor svlada i tu je mogao traziti svoju priliku. Idem sad polako Smile

125Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 7 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned vel 23, 2020 2:11 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
očito nije gledao njegove borbe Very Happy


aj ti na spavanac, ja ću čekati boks i usput gledati borbe Smile

126Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 7 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned vel 23, 2020 2:16 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Moze, vidimo se i valjda mi nece trebat tjedan dana da pogledam ostatak borbi Laughing
Vidimo se, pozz Smile

127Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 7 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned vel 23, 2020 2:17 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
ženske preskočiš i evo te na glavnoj borbi Very Happy

mahanje mahanje

128Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 7 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned vel 23, 2020 2:20 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Logirao sam se ovdje na forum sa starim mobom, ali nema opcije za odlogirati se pa sam valjda stalno online Laughing Pa ako vidis da sam online, znaj da nisam Very Happy
Sad stvarno pozdrav Laughing Smile

129Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 7 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned vel 23, 2020 2:22 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
nooć Laughing Laughing

130Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 7 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet vel 28, 2020 1:17 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Zaboravio napisati da mi je Felder i Hooker bila dobra borba palac A i onaj Crute u borbi prije te je isto briljirao.

131Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 7 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet vel 28, 2020 1:22 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
nisam gledala uopće taj event Rumenko

bila sam okupirana boksom (kojeg na kraju nisam gledala Very Happy) pa sam zaboravila na UFC....

132Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 7 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet vel 28, 2020 1:32 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
gledam sad event koji je u subotu, Benavidez mi je jedini poznati od boraca Sad

puno toga se promjenilo od kad me nije bilo....

133Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 7 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet vel 28, 2020 1:35 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Slabašan je dosta card Ana, ne znam ih ni ja dosta neznam Jel ti možda poznat ovaj Ion Cuțelaba, to je onaj borac kad dođe na vaganje, oboji se sav u zeleno i bude kao Hulk (a to mu je i nadimak) Very Happy

134Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 7 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet vel 28, 2020 1:43 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
sad mi je lakše kad i ti neke ne poznaš Smile
morala bi ga vidjeti pa se možda sjetim, iako mi nije ni on poznat ....

ovaj vikend nam neće baš biti interesantan, iako će možda borbe biti zanimljivije neznam

135Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 7 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet vel 28, 2020 1:46 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Aha, često ti manji eventi znaju ugodno iznenaditi palac
Nekad pomislim da neke borce ne znam, ali tek kad ih vidiš na vaganju (face i to), odmah neke prepoznaš i sjetiš se Smile

Recimo, ova Megan Anderson je poznata ženska, bila je prvakinja u Invicti. Trebala se jedno vrijeme boriti protiv Cyborg (ne znam jel se sjećaš), ali nikako nije htjela prihvatit meč, uvijek neke izlike bile.

136Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 7 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet vel 28, 2020 1:49 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
di je blam da nam priča o ženskom mma Smile

ime mi je poznato think 34
budem pogledala vaganje pa možda skužim kojeg borca Smile

137Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 7 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet vel 28, 2020 1:56 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Da, tako se najbolje skuže Smile A kad ih Dana dovodi i mijenja ko čarape Laughing Treba to sve upamtiti.

138Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 7 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet vel 28, 2020 2:09 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
nema onih naših starih boraca, Minotaur, Shogun, Hendo, Phenomo, Axe Murderer njih sam voljela gledati, možda sam i nekog zaboravila, ali to su bili borci za moj gušt Smile


ovi danas mi nisu previše interesantni....


aaaa skoro zaboravih, Rampage Smile

139Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 7 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet vel 28, 2020 2:12 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Malo ih je ostalo od te stare garde, ali uskoro je Adesanya na programu, jako je zanimljiv palac

140Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 7 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet vel 28, 2020 2:16 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
nikad čula za njega, vidjela sam ga, malo mi je preveć napuhan Very Happy
znaš da ja ne volim takav tip, iako takvi prodaju event....
ali kad dođe red na njega pogledat ću naravno....

141Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 7 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet vel 28, 2020 2:19 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
A malo se zeza, a i sve što kaže, napravi to u oktagonu palac Vrhunske poteze ima, ostavi srce u borbi, a i rekao je ako bude Romero težak na vagi, da će se boriti protiv bilo koga king

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 7 / 11.]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.