CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Mješovite borilačke vještine (MMA)

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down  Poruka [Stranica 8 / 11.]

141Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 8 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet vel 28, 2020 2:19 am

ReemCP



Mlađi forumaš
A malo se zeza, a i sve što kaže, napravi to u oktagonu palac Vrhunske poteze ima, ostavi srce u borbi, a i rekao je ako bude Romero težak na vagi, da će se boriti protiv bilo koga king

142Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 8 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet vel 28, 2020 2:28 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
a budem pogledala kad će se boriti Smile


zaboravila sam još spomenuti GSP-a i meni "najdražeg" borca, Sonnena Very Happy

143Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 8 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet vel 28, 2020 2:38 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Ja bi volio da se Cruz vrati, ali on se ufurao u ulogu komentatora Very Happy

144Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 8 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet vel 28, 2020 2:42 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
zar nije on probao se vratiti još kad sam ja redovito pratila?
mislim ja da se ni Cormier neće više boriti, osim možda s Miočićem treću, ali sumnjam

145Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 8 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet vel 28, 2020 2:47 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Je, ali je opet nešto ozlijedio (koljeno ili ruku, više ne znam). Šteta. A i Cormier je već star. Ja mislim da će uskoro prvak teške postati Blaydes, jako je dobar i mlad, a ovi polako odoše u penziju Smile

146Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 8 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet vel 28, 2020 2:50 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
vidiš da za Stipu pišu da ne znaju kad će se i ako će se boriti, ima problem s ozljedom oka .....

a vraća se i Rumble, bit će ponovo zanimljivo u teškoj...

147Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 8 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet vel 28, 2020 2:55 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Aha, i Ngannou je tu, pa i neki novi teškaši, možda bude nešto Smile Iako mi je to dosta tanka kategorija što se tiče imena.

148Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 8 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet vel 28, 2020 2:57 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
možda što se tiče imena, ali vidjet ćemo kakvi su borci Smile

149Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 8 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sub vel 29, 2020 8:43 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
U 23h pocinje vecerasnji event, glavni program u 2h.

150Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 8 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sub vel 29, 2020 11:40 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Idesss, ova druga borba je brzo zavrsila, Spike koji debi covjece klanjanje Bisping komentator, i like it palac

151Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 8 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned oľu 01, 2020 12:07 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Jos jedan finis klanjanje dobro je vecer pocela.

152Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 8 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) čet oľu 05, 2020 6:37 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
Jedino što kod UFC ne volima to su borbe u SAD-u. Da je bar stalno u Europi Smile

U Japanu se uvijek potrefilo u jutro.

153Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 8 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet oľu 06, 2020 2:39 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
Him je napisao/la:Jedino što kod UFC ne volima to su borbe u SAD-u. Da je bar stalno u Europi Smile  

U Japanu se  uvijek potrefilo u jutro.

slažem se s tobom Him, ni meni ne paše biti budnom do 6-7 ujutro drugi dan...


a evo nam još jedan event u Americi Very Happy

UFC 248 - Adesanya vs. Romero


MAIN CARD

Israel Adesanya (c) vs. Yoel Romero
Zhang Weili (c) vs. Joanna Jedrzejczyk
Beneil Dariush vs. Drakkak Klose
Neil Magny vs. Li Jingliang
Alex Oliviera vs. Max Griffin

PRELIMINARY CARD


Sean O´Malley vs. Jose Alberto Quinonez
Mark Madsen vs. Austin Hubbard
Rodolfo Vieira vs. Saparbek Safarov
Erald Meerschaert vs. Deron Winn

Emily Whitmire vs. Polyana Viana
Giga Chikadze vs. Jamall Emmers
Danaa Batgerel vs. Guido Cannetti



154Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 8 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned oľu 08, 2020 12:38 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Ja nisam fan europskih cardova (osim te činjenice da su u "naše" vrijeme palac), ali kvalitetom budu jako siromašni, naročito u posljednje vrijeme. Američki su puno zanimljiviji, pa i brazilski.

Noćas nam je odličan card, možda naj borba koja me zanima je Zhang protiv JJ. JJ opet fura to svoje boogeyman zastrašivanje, ali neće joj to proći kod Kineskinje. Ženska je jako fokusirana, nadam se samo da joj se neće loše odraziti na kondiciju i njenu spremu što je morala iz Kine seliti na Tajland zbog tog virusa, pa dosta putovanja usred priprema i to sve. Ali vidi se da je vrhunski spremna, fizički odlično izgleda. Baš sam nabrijan na tu borbu.

Dariush vs. Klose, Griffin vs. Oliveira, ima dosta dobrih potencijalnih mečeva koji garantiraju vatromet. Event počinje kroz 20-ak minuta, točnije u 1h je prijenos. Glavni program standardno u 4h ujutro.

[You must be registered and logged in to see this image.]

155Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 8 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned oľu 08, 2020 1:04 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
ja sam spremna, gdje si ti? Very Happy


ideš koji udarac, Canetti je samo pao

156Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 8 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned oľu 08, 2020 3:58 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
uvodne borbe gotove, O´Malley je opasan borac, prvi put ga sad gledam...
sad gledam i slušam Sonnena Smile
čini mi se da se malo udebljao kava

157Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 8 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned oľu 08, 2020 5:47 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
kakav nokaut Dariusha Eek
izbio mu je gumicu iz usta, Klos se samo uz ogradu spustio na pod

razbudili su me Very Happy



158Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 8 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned oľu 08, 2020 6:36 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
ova je borba večere, kako su udarale jedna i druga klanjanje klanjanje
koja će pobjediti...neznam

fantastična borba

pobjedila je Zhang

159Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 8 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned oľu 08, 2020 6:43 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
kakvo je čelo od Jedrzejczyk, sve je natečeno ...užas
izgleda ko Worf iz Zvjezdanih staza

160Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 8 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned oľu 08, 2020 6:50 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
puno ima Adesanya - Israel Mobolaji Temitayo Odunayo Oluwafemi Owolabi Adesanya Eek

a sad glavna borba večeri Adesanya vs. Romero

161Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 8 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned oľu 08, 2020 7:06 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
- nemam pojma kaj je ovo bilo, u 5 minuta 2,5 udarca kava
- ista situacija, možda 3 udarca više
- ništa novo

Miragliotta im očitao bukvicu Laughing

- evo malo uzbudljivosti, Romero je dobio prst u oko Laughing
katastrofa, fala Bogu još je samo jedna runda i mučenju je kraj

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 8 / 11.]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.