CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Što vam se mota po glavi?

Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 39 / 50.]

761Što vam se mota po glavi? - Page 39 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet tra 23, 2020 1:34 pm

Santa ledena



VIP Član
Ja sam se tresao u Lidlu Very Happy

Dobro se streslo ccc

762Što vam se mota po glavi? - Page 39 Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet tra 23, 2020 1:59 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ja baš moram na dan potresa biti cijelu noć budan.

763Što vam se mota po glavi? - Page 39 Empty Re: Što vam se mota po glavi? pet tra 24, 2020 1:18 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kratki spoj sam imao u žicama. Laughing Da nisam žurio, da sam sve odmah napravio kako treba, sad se to ne bi dogodilo. Što vam se mota po glavi? - Page 39 1152922892

764Što vam se mota po glavi? - Page 39 Empty Re: Što vam se mota po glavi? pet tra 24, 2020 6:46 am

daidza


daidza
VIP Član
sise

765Što vam se mota po glavi? - Page 39 Empty Re: Što vam se mota po glavi? pet tra 24, 2020 12:36 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Sjetila sam se donedavnog članka o obitelji koja ima bolesne kćeri. Jedna od kćeri je umrla u bolnici a roditelji nisu smjeli vidjeti kćer na samrti. Ovakvo nešto me užasno ljuti i rastužuje i sve više smatram ova pravila cirkusom. Mislim da ja ne bi samo sjedila da je u pitanju netko moj na samrti. Pa u životu ono što je najvrijednije i najbitnije ti je dijete i obitelj a ne tamo broj bakica od 80 god koje umiru od korone. Ako nisam bolesna nema mi nitko braniti da vidim svoje najbliže. Svaka čast tim roditeljima ako ne osjećaju nimalo ljutnje zbog ovakvog sustava koji ih je zadesio. Najtužnija mi je pomisao da je dijete prije smrti očajnički trebalo biti s nekim da ne umre samo, a to im nisu dopustili. Plače mi se na ovakvu priču Sad

766Što vam se mota po glavi? - Page 39 Empty Re: Što vam se mota po glavi? pet tra 24, 2020 7:30 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Vatrogasci mole građane da prestanu sterilizirati zaštitne maske u mikrovalnim pećnicama. Jer se maske zapale a ljudi su tolike šeprtlje da se ne znaju snaći pa im plane kuća. Udarac

767Što vam se mota po glavi? - Page 39 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sub tra 25, 2020 2:11 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovo je već druga reputacija a da ja ne mogu naći za što mi je data? Znam da za politiku sigurno nije Laughing

768Što vam se mota po glavi? - Page 39 Empty Re: Što vam se mota po glavi? sub tra 25, 2020 8:32 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Amerikanci moraju platiti račun od 42 000 dolara za rođenje jednog djeteta u bolnici. Ovo je slika jednog računa, samo za krevet plaćaju 10 000 dolara.  Eek  Ameri su zaista jako bogata nacija kada mogu platiti toliki bolnički račun.

[You must be registered and logged in to see this link.]

769Što vam se mota po glavi? - Page 39 Empty Re: Što vam se mota po glavi? ned tra 26, 2020 6:28 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Prije koji tjedan snijeg je padao sada je lijepo i sunčano. Još nema komaraca što je super.

770Što vam se mota po glavi? - Page 39 Empty Re: Što vam se mota po glavi? ned tra 26, 2020 8:20 pm

daidza


daidza
VIP Član
Sise

771Što vam se mota po glavi? - Page 39 Empty Re: Što vam se mota po glavi? pon tra 27, 2020 12:58 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Prvi puta vidim u filmu mladog Donald Sutherland iz nekog filma 1965 godine Laughing Kada god sam ga vidio prije uvijek je bio star. Very Happy

772Što vam se mota po glavi? - Page 39 Empty Re: Što vam se mota po glavi? pon tra 27, 2020 12:26 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Sada svjetska zdravstvena organizacija kaže da nije nikada savjetovala potpunu karantenu? Sada se pitam dali sam trebao kliknuti na članak u tim novinama? Ili sam dobro postupio jer sam ignorirao članak kao novinarski clickbait. Very Happy Laughing

773Što vam se mota po glavi? - Page 39 Empty Re: Što vam se mota po glavi? pon tra 27, 2020 1:28 pm

tendre poison


tendre poison
Forumaš/ica
Danas mi je kolegica poslala fotografije nekih starih fotografija koje je našla na tavanu. Baš zanimljivo, ali ljudi su oduvijek voljeli pozirati.

774Što vam se mota po glavi? - Page 39 Empty Re: Što vam se mota po glavi? uto tra 28, 2020 9:57 am

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
šta napravit da bude zanimljivije u ovdje

775Što vam se mota po glavi? - Page 39 Empty Re: Što vam se mota po glavi? uto tra 28, 2020 10:17 am

tendre poison


tendre poison
Forumaš/ica
^^
Imam ja jedan radikalan prijedlog Laughing

776Što vam se mota po glavi? - Page 39 Empty Re: Što vam se mota po glavi? uto tra 28, 2020 10:23 am

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
koji? Very Happy

777Što vam se mota po glavi? - Page 39 Empty Re: Što vam se mota po glavi? uto tra 28, 2020 10:40 am

ally


ally
VIP Član
bit će zanimljivo svakodnevno rano buđenje kad sve ovo završi
a ovako se baš navikla ccc Laughing

778Što vam se mota po glavi? - Page 39 Empty Re: Što vam se mota po glavi? uto tra 28, 2020 11:11 am

daidza


daidza
VIP Član
sise

779Što vam se mota po glavi? - Page 39 Empty Re: Što vam se mota po glavi? uto tra 28, 2020 1:25 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
mislio sam da sam do sad vidio treš i treš emisija i uglavnom mi je to zabavi sadržaj koliko god glup bio al jučer sam ostao šokiran i morao prebacit program nakon pokušaja gledanja onog nečeg što su nazvali kviz na rtl-u navečer iza 8 sati Udarac

780Što vam se mota po glavi? - Page 39 Empty Re: Što vam se mota po glavi? uto tra 28, 2020 2:11 pm

tendre poison


tendre poison
Forumaš/ica
Joks je napisao/la:koji? Very Happy
Za početak se svi trebamo skinuti, a dalje ćemo vidjeti Laughing

781Što vam se mota po glavi? - Page 39 Empty Re: Što vam se mota po glavi? uto tra 28, 2020 2:12 pm

ally


ally
VIP Član
ko će prvi?
treba ić od najmlađeg Very Happy

ot. di je vesna..jel dobro
nestala bez traga
opet

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 39 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.